Advertisement

Northern Middle School honor roll

February 15, 2009

Northern Middle School



Third marking period

Distinguished honor roll

Grade 6 - DeAndrea' Atkinson, Benjamin Beard, Deanna Bertone, Nicholas Blake, Kendall Bowen, Brendon Burkholder, Max Burzinski, Elta Clarke,Jacob Clemmer, Taylor Coombs, Morgan Drenner, Tyra Maynard, Haley Fluharty, Khaliah Frost, Anahita Hormozi, Corey Householder, Amy Jennings, Loren Jones, Mabry Kane, Laura Manspeaker, Sarah Mason, Jenny Milani, Rayshawn, Montes, Kobi Morgan, Lucas Nakano Nicholas Patterson,Yavuz Sefik, Leanna Showe, Julius Smead, Justin, Smith, Grant Tribble, Sarah Troxell, Raven Tucker, Alexandra Werder, Madison Williams, Rachele Wright.

Grade 7 - Connor Abeles, Niaja Alford, John Baker, Daniel Conlon, Madeline Dunn, Jordon Edlund, Katherine Fowler, Madolyn Guillard, Nayreka Hormozi, Morgan Kenworthy, Morgan Kolson, Michaela Moody, Noah Perini, Camden Rigsby, Theodore Schoeck, Eric Shao.

Grade 8 - Caroline Bradford, Amy Calandrelle, Troy Carbaugh, Marilou Chanel, Kirstie Coombs, Alexa Dumpe, Evan Harrell, Andrew Higgins, Margaret Manspeaker, Abigail Martinez, Maxwell Ober, Nathaniel Parchment, Samuel Robertson, Zane Schreiber, Conner Troxell, Caroline Wills.

Advertisement

Honor roll

Grade 6 - Leyla Aliyeva, Katlyn Alvarez, Bridget Baldwin, Charlotte Barnes, Calvin Bembry, Logann Braun, Michael Brechbill, Carmen Carroll, Kyle Carroll, Janet Chevez, Jacob Cole, Helen Compton, Julia Creager, Kyle Denning, Marcia Devore, Brion Dick, Andrew Fiery, Courtney Flickinger, Tyler George, Emily Getz, Sydney Gonsalves, Jonathan Grossnickle, Bethany Haupt, Morgan Hilker, Isaac House, Allegra James, Khalil Baptiste, Brandi Kidwell, Kylie Kriner, Anton Larsson, Jeremy Lum, Hunter Martin, Juwan Mason, Waide Mccomas, Jaiquon McKoy, Christopher Milford, Kelcy Moore, Connor Moulton, Raj Patel, Kelly Pietro, Junaid Qadir, Zoe Schreiber, Wesley Sink, Gregory Sirface, Faith Smith, Jacob Smith, Braelyn Starkey, Katie Steig, Nicholas Tiches, Brea Wakenight, Isaiah Walker, Graham Walter, Joshua Whipp, Osman Yakhuzov, Songyul Yakhuzova, Zeynep Yildirium.

Grade 7 - Brittany Rumon, John Balint, Jackson Barrick, Crosse Barvinchack, Sarah Bentley, Nicholas Berry, Cory Bialas, Alexandra Chinn, Kirsten Claudy, Leah Colvin, Cole Conrad, Caitlin Cremins, Brian Davis, Nicholas Degrange, Chantelle Dominguez, Frederick Durham, Peter Durham, Collins Edwards, Porcia Ellis, Emmanuel Foucha, Casey Goodrich, Reed Jimenez, Tirzah Joyce, Nicholas Karlen, Kylie Kenney, Cameron Kenworthy, Amber Larkin, Tori Lewis, Brennan Magee, Esther Malone, Gabriella Manilla, Anthony Marienlli, Porter Mason, Rachael McCullough, Neel Mehta, Dori Nance, Alexandra Paddack, Christine Randall, Lindsey Renner, Nichalas Reyes, Garrett Rockwell, Kelley Schmidt, Michael Sharer, Jennifer Shepheard, David Smith, Kameryn Socks, Bradyen Stotler, Andre Suarez, Emily Unger, Felicity Wertman, Samiyah Williams.

Grade 8 - Zeyzhan Aliyeva, Suzanne Bechtel, Kianna Blount, David Brandenburg, Andrew Brady, Drew Brooks, Sarah Carr, Travis Carson, Sindy Chicas, Anna Compton, Brandon Dayhoff, Briana Dick, Neal Dossouvi, Britni Harsh, Jorden Hose, Anthony Hull, Emily Irwin, Derek Jimenez, Olivia Jones, Trey King, Adrienne Kramer, Amanda Krehbiel, Max Kross, Carly Lewis, Alexis Lockley, Siena Lund, Olivia McPherson, Lois Montes, Destinee Morrow, Sophie Mott, Noah Mun, Zulfiya Muradova, Claudia Orellana, Kevin Proctor, Taylor Rigsby, Martin Rivas, Benjamin Roberts, Anne Rueckerl, Jacika Sharma, Garrett Singer, Alyssa Smith, Aaron Staley, Heidi Stasiowski, Jason White, Hunter Williams, Danielle Wissinger, Karrie Wood, Andrew Yacyk.

The Herald-Mail Articles
|
|
|