Advertisement

Williamsport High School honor roll

February 01, 2009

Williamsport High School



Second marking period

Distinguished honor roll

Grade 9 - Anthony M. Adams, Casey S. Arnone, Erin E. Artz, Heather Butts, Irene A. Cunningham, Brandon J. Draper, Julia F. Eckstine, Tracy Forcino, Erin S. Gaines, Evan D. Hardy, Julia E. Harsh, Bethany D. Henson, Haley N. Hilliard, Britteria S. Jones, Stephanie D. Larrick, Benjamin M. Loeser, Amber L. Loveless, Robert C. Lunsford, Aysia C. Medley, Samantha L. Metz, Jessica L. Mies, Christophe R. Miller, Erica R. Murray, Casey N. Osborne, Heather M. Price, David S. Seredich, Taylor Spigler, Emily Taylor, Autumn Tracy, Carly L. Whiteman, Taylor L. Whiteman, Victoria N. Worden, Nicole J. Wyant, Angela V. Zabala, Bethany D. Zies.

Grade 10 - Connor R. Arnone, Karlis Bergholcs, Daniel J. Brown, Whitney N. Depew, Zoie B. Dobrzanski, Rachel L. Drury, Angela M. Goodwyn, Mark A. Guessford, Whittney P. Guessford, Logan M. Hershberger, Caroline P. Holt, Christophe M. Kiley, Amanda L. Kline, Mckenzie M. Lansing, Samuel C. Lopez, Destiny M. Martin, Cassandra M. Miller, Aaron T. Needy, Amber L. Shumaker, Angel K. Smith, Spencer E. Taylor, Robert W. Vinson, Darian K. Waple, Robert J. Willis.

Advertisement

Grade 11 - Chelsey L. Baturin, Austin G. Britner, David E. Carr, Ayelora K. Clopper, Troy L. Cunningham, Daniel A. Doub, Chelsea R. Eells, Alexis K. Fisher, Leslie N. Forcino, Sarah E. Gisriel, Mariah S. Heuer, Logan P. Jamison, Kayla E. Kelley, Tara D. Lansing, Katherine N. Noll, Karli R. Reese, Kelsy M. Rupp, Emily N. Shoemaker, Jessamyn L. Souders, Jennifer M. Spangler, Sarah M. Tate, Rosanna L. Weagley, Brittany A. Weaver.

Grade 12 - Taylor S. Baird, Haley C. Baker, Morgan E. Baker, Brittney A. Banzhoff, Alexandra M. Barnes, Kelly R. Beard, Alyssa N. Beattie, Virginia L. Berry, Justin M. Brechbill, Cayla A. Broadwater, Katie L. Butts, Gary E. Eichelberger, Olivia J. Fields, Tracey A. Forsythe, Steven T. Githens, Abbey L. Goge, Tiffany D. Groves, Molly R. Haas, Steven M. Harne, Rebecca L. Heefner, Lacee V. Hershberger, Amy M. Hess, Amanda C. Hutzell, Rachel V. Jernigan, Laurel E. Kays, Morgan E. Keplinger, John P. League, Colby A. McCauley, Christine K. Melby, Chelsea L. Moore, Corey L. Moser, Terry D. Otzelberger, Alisha M. Poole, Kameron D. Pyron, Kalli B. Rexrode, Meghan K. Ruth, Christophe P. Stoner, Jonathan M. Streeter, Joseph L. Waters, Alison N. Wigfield, Benjamin L. Wiles, Eric G. Wiles, Jaime L. Young.

Honor roll

Grade 9 - Ryan Adams, Richard A. Aleshire, Killian D. Baker, Kyle S. Baker, Renee A. Barnes, Whitney L. Bloom, Marshall F. Bowman, Ryan M. Burcker, Sara Burger, Ryan L. Butts, Zachary D. Campbell, Stephen D. Cavender, Payton A. Clements, Cheyenne C. Clever, Abigail Clopper, Brendon E. Colliflower, Tytianna C. Cooper, Casee A. Cornett, Darin E. Coyle, Jeremy A. Cressell, Aniyah S. Davis Hilton, Alexa L. Decker, Tiffany L. Divelbliss, Scot D. Drury, Hunter S. Eyler, Meghan T. Feiser, Brandon R. Firth, Joshua A. Forsythe, Chad M. Gilbert, Ariah M. Giles, Lynsay M. Gipe, Brent W. Goebel, Megan Gossard, Seth A. Gross, James P. Groves, Karissa M. Hafer, Brittney M. Hambleton, Jenna L. Henson, Jeffery Hoffman, Cody J. Horner, Ladonna M. Jones, Kadijah K. Kaham, Marcus A. Keller, Casey M. Kirby, Peyton Koester, Satrina R. Lewis, Rachel R. Lilley, Shelby L. Lorah, Zachary W. Lucas, Kylie A. Lundell, Kyle Marshall, Darren A. May, Zachary L. Nalley, Tyler M. Nally, Summer R. Neff, David Noll, Samantha J. Ohaver, Jordan C. Palladino, Dalton J. Palmer, Neil B. Patel, Shakeena C. Patterson, Brooke A. Price, Monica M. Redman, Meghan Reed, Christine M. Repp, Chad R. Ridenour, Eric L. Scott, Kathryn A. Seese, Zachary M. Shoemaker, Rebecca E. Simons, Kaleb W. Singleton, Dorothy E. Strite, Lynn K. Timmons, Courtney A. Trumpower, Madison L. Vida, Ratiwat Watthanaphuti, Todd Welch, Aaryn L. Whitmore, Taylor L. Wiles, Morgan L. Williams, Miranda L. Willis, Cassandra M. Wollard, Jordan A. Younker.

The Herald-Mail Articles
|
|
|