Advertisement

Smithsburg High School honor roll

December 28, 2008

,

Smithsburg High School



Second marking period

Distinguished honor roll

Grade 9 - Logan M. Bachtell, Corey E. Bryce, Taylor N. Cline, Bryn N. Doubledee, Kaylyn E. Fox, Chynna Golding, Kevin Grimm, Bethany Happel, Danielle A. Harbaugh, Brock L. Heiston, Krystal C. Holl, Zackery G. Jaouni, Nancy C. Kline, David A. Knode, Abdul R. Latif, Tanner S. Leach, Audrey R. Mancini, Jordan L. Mcnairn, Adelheid B. Penwell, Rachel I. Poffenberger, Kaitlyn E. Rea, Rachel A. Redmond, Corey J. Scharenbroch, Jamie L. Scott, Emily N. Seifarth, Alexis D. Sharon, Breanna D. Sheaffer, Sarah M. Shives, Ashley R. Spinks, Bethany N. Stavrakas, Sarah C. Stayer, Kylie D. Stoup, Nathaniel J. Wachsmuth, Ashley M. Warfield.

Grade 10 - Tara M. Biser, Andrea L. Bodine, Katie L. Gigante, Danielle E. Hudson, Rayne C. Hutton, Jason R. Jerwick, Jonelle M. Jerwick, Vanessa A. Mackley, Morgan B. Moser, Alexandra E. Nickels, Allison N. Pope, Snigdha A. Rao, Daniel S. Ridenour, Catherine J. Rishell, Moizz A. Syed, Nicholas C. Tilden, Brittany E. Weicht, Allison M. Wile.

Advertisement

Grade 11- Sherron M. Austin Farr, Anna M. Baldasarre, Courtney M. Boyer, Stephanie R. Breen, Evan P. Dennis, Cameron A. Ebersole, Nichole M. Gaines, Braden L. Grosh, Julie Y. Lewis, Lynae J. Matthews, Rebekah P. Minnick, Margaret E. Rishell, Sean Z. Scott, Lara M. Seidman, Jacob H. Shriver, David R. Wilson, Brittany M. Winders.

Grade 12 - Scottie D. Berk, Coby T. Blum, Sonja E. Brigham, Leonard B. Cardwell, Erin M. Connors, Amanda P. Cooper, Stefanie M. Deener, Shannon J. Delaney, Taylor M. Donley, Christopher M. Ecker, Shane L. Ganley, Bethany M. Garnand, Cory A. Green, Dana L. Grimm, Katelyn E. Grossman, Carly A. Hartman, Nicholas M. Hoban, Elizabeth T. Hutchison, Melody E. Kaufman, Mollie A. Kieffer, Desirae M. Lewis, Russell J. Logan, Marissa L. Luipersbeck, James E. Mcclanathan, Julie N. Mcdonald, Meghan B. Mcsherry, Kaitlyn N. Miller, Kyle P. Orndorff, Amy D. Poffenberger, Steven M. Purdham, Nicole E. Siefert, Alexandra J. Slick, Hans W. Vomend, Joseph C. Waeyaert, Cara M. Wagaman, Cody W. Whisner, Adrienne S. Wolford.

Honor roll

Grade 9 - Lena I. Baer, Samuel Z. Baker, Joshua D. Banzhoff, Shelby L. Baugher, Allyson E. Bowers, Brady W. Boyer, Casie A. Burk, Uzair Q. Burmi, Justin W. Byram, Esther H. Chin, Emma M. Conlon, Joshua L. Cooper, Elizabeth L. Craig, Andrew J. Crampton, Jeffrey A. Crummitt, Morgan A. Davis, Matthew R. Deal, Corey R. Dunkin, Janice Edwards, Tyler M. Edwards, Jaiana D. Francis, Ariane M. Frantz, Katherine E. Gomez Kling, Katelyn E. Green, Landon R. Grove, Nadya S. Gutierrez, Leonardo D. Hart, Robert A. Hogue, Brandi N. Hopkins, Gregory S. Horning, Kayla E. Hott, Megan A. Hovermale Smoot, Ryker A. Jernigan, Lauren M. Johnson, Logan M. Kendall, Charles S. Keyser, Jordan C. Leveque, Heather L. Lewis, Jordan L. Mcdonald, Shawna N. Mcnairn, Logan M. Mcsherry, Cory W. Michael, Benjamin D. Minnick, Heather C. Mitchell, Sarah M. Morales, Brandon M. Morgan, Brittany M. Neal, Hannah R. Nichols, Amber V. Otero, Elisa M. Owens, Blake A. Partlow, Haroon A. Pasha, Tyson Pierre, Alicia L. Platter, Cori M. Potter, Kayla A. Pryor, Sarah E. Reid, Alexandria R. Rodenbaugh, Deanna G. Roldan, Benjamin T. Rowe, Kristian M. Schweizer, Chase D. Scott, Erin V. Semler, Harley J. Shaff, Thomas E. Smith, Peter T. Snyder, Cody D. Souders, Luke A. Stanley, Bethany O. Stockslager, Nichole M. Thompson, Lauren N. Todt, Travis E. Tracey, Kaitlyn E. Veil, Francis A. Welte, Makayla J. Wiles, Rachel A. Yoder.

Grade 10 - Tyler W. Alexander, Amanda C. Allen, Amanda T. Allen, Taylor L. Belella, Marcus L. Bethel, Anastasia N. Bloyer, Alexander L. Brown, Meagan E. Campbell, Marco A. Cardone, Kelsey L. Davis, Micah I. Davis, Ryan L. Delauter, Aaron S. Dinterman, Kady L. Dominick, Molly E. Durst, Christian J. Everhart, Dylan E. Eyler, Karyme V. Grumbine, Jacob M. Harris Mcintyre, Brianna J. Hartley, Jessica A. Hartman, Christian M. Howard, Demi N. Jacques, Alexa Jessop, John R. Karroll, Jaeger R. Keeney, Samantha R. Kretzer, Caitlin J. Logan, Jillian E. Markle, Ryan T. Markoff, Marissa L. Martz, Jenna L. Mastrouni, Tiffani A. Messersmith, Brandon R. Mitchell, Diana L. Mittag, Kameron L. Morral, Shannon K. Mumaw, Regina Palmer, Lauren A. Parks, Annie Pham, Robert H. Philips, Bilal T. Pirzada, Matthew E. Redenbo, Sara R. Rishell, Andrea M. Robison, Christopher J. Rodenbaugh, Jessica C. Santucci, Anthony R. Schiano Moriell, Catherine E. Schoen, Justin N. Scott, Rebecca L. Sisco, Adam D. Slayman, Katherine R. Smith, Katherine E. Sprecher, Clayton J. Stottlemyer, Jamie B. Sullivan, Brittany N. Tilden, Juliette M. Wallace, Taylor M. Wiles, Tiffany N. Wolfe, Sarah M. Wren.

The Herald-Mail Articles
|
|
|