Advertisement

Western Heights Middle School honor roll

December 28, 2008

Western Heights Middle School



Second marking period

Distinguished honor roll

Grade 6 -- Brandon C. Bockstanz, Deja Branch, Christina Dana, Jacqueline V. Lemus Lizama, Payton Mohammed, Shianna M. Race, Robert S. Richards II, Damion Rhymer, Jan Scott.

Grade 7 -- Christian G. Flores, Sirena M. Hall, Allison N. Martin, Ashlee N. Miller, Candice J. Phelps, Shelly L. Trumpower.

Grade 8 -- Kayla D. Ardinger, Ralph A. Diaz, Emma D. Gist, Liana A. James, Justus D. Jobe, Celene G. Mcnair, Johanna E. Papa, Xena S. Perry, Bobby L. Plume, Daniel C. Stokes, Rachel N. Thomas.

Advertisement

Honor roll

Grade 6 - Victoria B. Anderson, Dylan M. Bickford, Kristy Biser, Jameek Booth, Yaraslau Brodau, Charlotte E. Brodka, Curtis S. Chedester, Keanna Figirrad, Elizabeth F. Jester, Wesley G. Mason, Maurtel Mcmillian, Aneka G. Moore, Joshua J. Murray, Amy L. Ngo, Matthias A. Ott, Kendra Pallett, Breanna M. Resseger, Katie N. Ringus, Jorge L. Rios Dones, Jessica S. Rivas, Melissa M. Utz, Leeann N. Webb.

Grade 7 - Madeline S. Andrews, Brittany N. Arnold, Nikki T. Benningfield, Cody Bitner, Karim I. Brooks, Sarah Brumbeck, Danielle N. Burkett, Handy A. Cho, James D. Clark, Rebecca Coffin, Cheryl M. Cosens, Shania A. Deagrella, Daksh D. Dihora, Everly, Nickolas, Jenna L. Fazenbaker, Crystal D. Girardin, German Gonzalez, Joshua W. Grove, Brittanie N. Harris, Hunter C. Hartman, Conner B. Hill, Cheyenne D. Holland, Jessica R. Hunt, Collins O. Johnson, Ryan A. Johnston, Taylor M. Jones, David C. Lambert, David A. Lewis Ii, Devon Malott, Donovan Mason, Johnny Martinez Ii, Isaiah M. Merrill, Andrew C. Miguel, Aaron R. Miller, Taryn Miller, Skyler A. Moats, Dinanga Ntumba, Dakota S. Pallett, Wilberto Peralta, Shannon R. Pitsnogle, Alexus L. Rivas, Dimitri C. Romero, Alexandra N. Shilling, Joshua L. Shingleton, Jonathan W. Shipley, Jameeka S. Shrader, Clayton W. Smith, Jessica M. Snyder, Stephen A. St. Clair, Benjamin M. Sullivan, Donavan J. Taylor, Taj Amon L. Thrower, Carly T. Waugh.

Grade 8 - Kirsten N. Benner, Shayna E. Bickford, John C. Britton, Lacey S. Cochran, Matthew L. Daley, Kristen B. Davis, Amaris E. Deleon, Amanda J. Foxwell, Justin J. Hall, Elmer L. Hurd IV, Joseph L. Jackson, Rashida K. Joaquin, Cheyanne N. Johnson, Colby W. Johnson, Zhanna L. Krivetskaya, Nicholas G. Lacey, Kaley M. Lefferts, Regan V. Marshalleck, Christophe B. Mcnairn, David R. Moser, Misty D. Nalley, Karla V. Panduro, Richard A. Saltos, Jessica A. Sease, Alexis B. Shaffer, Essence K. Smith, Kayla L. Smoot, Peyton N. Wallech, Chandler W. Williams.

The Herald-Mail Articles
|
|
|