Advertisement

Boonsboro High School honor roll

December 28, 2008

Boonsboro High School



Second marking period

Distinguished honor roll

Grade 9 - Allison E. Atkins, Zoe T. Chapelle, Sarah E. Colgan, Taylor N. Crook, Paige L. Dutrow, Benjamin P. Gantz, Jillian M. Gaulding, Joshwa H. Haden, Zeyu Hao, David L. Heim, Kelsey R. Mannix, Shannon L. McClellan, Benjamin E. Mercier, Lynsey E. Miller, Samantha M. Placzek, Tori L. Poffenberger, Lane D. Price, Rachel M. Waugerman, Brett A. Welsh.

Grade 10 - David A. Adams, Samantha K. Barger, Rachael T. Birky, Kevin M. Damewood, Matthew C. De Tora, Megan D. Deckert, Danielle P. Derflinger, Dominick Dimercurio, Jaclyn C. Fiola, Kasey L. Jenkins, Martin S. Jepsen, Ian F. Karraker, Kenneth D. Kopp, Arthur J. Lacey, Katherine D. Miller, Jay N. Minnick, Amy M. Moore, Nicholas S. Mullican, Bridgette E. Nitza Buwala, Allison J. Pettyjohn, Eric C. Ryberg, Bilaal A. Saif, Nicholas G. Sanderson, Erin C. Scally, Ian C. Snyder, Harrison N. Stewart.

Grade 11 - William T. Atkins, Katie N. Brennan, Richard J. Casto, Kayla M. Eury, Allison M. Flynn, Macy A. Fuscsick, Andrew E. Hoffman, Rebecca A. Hull, Heather M. Johnsson, Virginia K. Lefler, Elizabeth C. Leizear, Breanne M. Lohman, Chad D. Love, Norah L. Mccrossin, Anna E. Olszewski, Zachary T. Puglisi, Jacob C. Rockwell, Laurin T. Smith, Stephanie M. Solomos.

Advertisement

Grade 12 - James D. Appel, Courney M. Alves, Andrew S. Bitner, Jessica L. Bowers, Amanda E. Brashears, Brandi L. Bridgett, Grant E. Brown, Erin Canfield, Brittany N. Canterbury, Maggie E. Chaconas, Scoti E. Dodson, Jaquelyn E. Drake, Alicia A. Elkin, Whitney A. Furr, Chelsea Y. Harnett, Camille E. Heim, Morgan E. Holmes, Alicia M. Hooper, Kelsey M. Hubstenberger, Courtney L. Kefauver, Kyle D. Knowles, Kayla M. Lapole, Philip A. Marshall, Colby A. Martin, Luke W. Michael, Mandy E. Newton, Chelsea L. Painter, Jacquelyn M. Reese, Blake A. Roberts, Mackenzie N. Shepherd, Ashley N. Sullivan Wolfe, Blair N. Tetter, Kelsie E. Trumbull, Tyler M. Walsh, Rebecca M. Walton, Tayler C. Wennick, Rachel E. Wollard.

Honor roll

Grade 9 - Craig E. Anderson, Taylor L. Angle, Ryan J. Appel, Haley N. Ardinger, Zachary S. Baker, Carli S. Bane, Lauren R. Barber, Jake D. Barnhart, Lauran A. Barrett, Britton D. Beard, Kyle M. Benedict, Eric S. Bitner, Justin T. Blake, Kristopher R. Cargill, Zora L. Chalkley, Brian A. Cibula, Kacey G. Clark, Cory S. Crampton, Dianna M. Crisci, Lauren N. Cronise, Kevin M. Day, Justin T. Doak, Rachel Doane, Hailey N. Fahey, Elizabeth F. Fraser, John T. Garner, Ashley J. Giffin, Kyle H. Goetzinger, Jenna M. Green, Joshua M. Grim, Brittany J. Hammond, Nathan A. Hardy, Ashlyn T. Hawbaker, Patricia C. Hawkins, Mary C. Heaney, Patrick K. Hollis, Chad J. Hutzell, Heather N. Hyslop, Caleb A. Jardeleza, Zachary S. Johnson, Deloris A. King, Payton T. Kline, Brittany M. Kookaby, Keith C. Koontz, Justin T. Lewis, Sidney M. Little, John R. Lowery, Emily M. Lum, Awais K. Malik, Lycourgos Manolopoulos, Paige A. Marshall, Lainey C. Mentzer, Nathan J. Meyers, Jared S. Michael, Destiny M. Moreland, Brian M. Niederberger, Madison G. Nittinger, Conor T. O Brien, Amanda D. Palmer, Alexandra M. Pantos, Kayla M. Payne, Natalii N. Pitts, Tyler S. Politte, Kara E. Reece, Colton A. Rhoderick, Ean T. Rhodes, John T. Rice, Erica A. Rippeon, Tiffany A. Rohrer, Rocky W. Rutherford, Taylor N. Sabatano, Rae E. Schoenberg, Kimberly M. Seabright, Brandon S. Shobe, Amber Smith, Brittany L. Smith, Rebecca E. Smith, Ashley M. Stotler, Jon D. Swope, Lonnie L. Thomas, Morgan M. Thompson, Morgan E. Tucker, Ryan J. Tucker, Mikaela K. Wesmiller, Bethany A. Young.

The Herald-Mail Articles
|
|
|