Advertisement

Clear Spring High School honor roll

December 28, 2008

Clear Spring High School



Second marking period

Distinguished honor roll

Grade 9 - Jessica L. Barnhart, Jared A. Breakall, David G. Bright, Benjamin W. Cornwell, Mathew W. Day, Rebecca A. Dunning, Scott B. Hovermale, Krista M. Miller, Ann E. Savage, Michael T. Sensenbaugh, Michael J. Snyder, Bradley A. Webb, Emily G. Winters.

Grade 10 - Matthew F. Blair, Alyssa L. Brandt, Tyler P. Brown, Joshua C. Ernst, Megan N. Harkcom, Devon E. Jacobs, Mollie E. Kemp, Megan L. Micco, Brooke L. Miles, Lily S. Pinkham, Steven A. Snyder.

Grade 11 - Nathan A. Brandt, Aaron D. Hetzer, Brittany N. Miller, Hannah H. Sung.

Grade 12: Katelyn M. Blickenstaff, Danielle B. Cooper, Kyle J. Downs, Missie L. Grove, Nevin W. Harshman, Erika N. Henson, Cory S. Horton, Adam P. Lipella, Allen E. Mackey, Lindsey R. Mills, Lindsey N. Peacher, Emily M. Pinkham, Amy E. Poet, Lori B. Porter, Meagan A. Price, Joe D. Repp, Austin M. Wigfield.

Advertisement

Honor roll

Grade 9 - Ryan M. Baker, Jacob H. Bassett, Bethany L. Bowers, Cory J. Caudell, Garrett M. Davis, Justin L. Davis, Dalton K. Fawley, Carly D. Folk, Amber N. Forrest, Nathan W. Gehr, Aaron M. Harnish, Connor J. Herndon, Quinn A. Hoover, Rachel L. House, Jaime A. Humbertson, Trent T. Irving, Zachary A. Kees, David R. Kinna, Virginia E. Livingston, Jennifer B. Manuel, Adam C. Mellott, Alexa J. Mills, Donvan W. Mills, Tyler E. Mitchell, Jared M. Mummert, Lendon S. Paul, Gary A. Proctor, Brittany N. Ray, Mikaela L. Shelton, Andrew T. Shupp, Skylar M. Spangler, Miranda N. Speak, Katelyn E. Steele, Hannah E. Stine, Kenneth L. Stitley, Cassandra L. Suder, Katlyn F. Thomas, Nathan Q. Tucker, Kiersten A. Valko, Ralph L. Weaver, Crystal D. Welling, Damien L. Winegardner, Kelsey A. York.

Grade 10 - Alexandra D. Bates, Joel D. Bates, Whitney P. Blickenstaff, Jessica A. Dice, Kristina A. Faith, Kyle E. Franks, Denton D. Gehr, Chad R. Hamilton, Joshua R. Hess, John T. Howard-Bee, Praphawade Klinsrisak Ashlyn M. Long, Nathaly S. Mangum, Jeffrey M. Moats, Samuel W. Morris, Mark A. Mowen, Yolanda J. Newlon, Ciara R. Ortiz, Brittani A. Pickens, Brittany N. Resh, Kristen L. Resh, Sadie M. Reynolds, Theresa N. Ritchick, Brandon M. Schildtknecht, Dustin A. Shrader, Madison E. Socks, Robert D. Wertz, Kevin A.Wyks, Jenna A. Yeakle.

Grade 11 - Bradley T. Banzhoff, Kenneth H. Bosic, Jr., Matthew S. Braithwaite, Michael L. Braithwaite, Joy E. Bright, William J. Butts, Kelsey R. Capezuto, Derek S. Carey, Amanda L. Crowl, Megan B. Daley, Brianna L. Davis, Sarah E. Davis, Jarrod E. Dorsey, Jerry L. Drury, Amanda J. Fawley, Rachel E. Grimm, Linsey R. Hartle, Hannah E. House, Sara E. Hovermale, Kelly A. Humbertson, Colby M. Imes, Andrew D. Jarvis, Lindsay S. Lacy, Christopher M. Lawson, Alec G. Long, Max P. Martin, Damara J. McDonough, Amber N. Mills, Brittany N. Moats, Samantha L. Owens, Samantha L. Reesor, Kayla M. Ridgely, Casie L. Robertson, Soraya C. Rodriguez, Joshua T. Routzahn, Christopher Ryce, Lakyn R. Sanders, Amanda L. Snyder, Zachary S. Uchima, Sarah A. Walters, Sheridan M. Webb, Samantha T. Webster.

Grade 12: Austin R. Allman, Korey R. Atherton, Jennifer N. Barnhart, Andrea L. Baum, Adam M. Bright, Brian K. Bussard, Kyle A. Crist, Sarah J. Dice, Amber N. Dressler, Nichole E. Ecton, Christian A. Ernst, Jeffrey S. Evans, Samantha J. Farmer, Heather E. Faulders, Stephanie L. Foust, Larry R. Franks, Kerrington M. Gray, Joshua L. Green, Paige E. Hess, Robert L. Hockenbury, Kelsey J. Hovermale, Amber T. Keck, Joshua A. Kehr, Jessica Rae W. Kissner, Jacob E. Lichtenberg, Courtney M. Long, Kayla N. Long, Stephen T. Marsden, Kirstie L. McMurray, James R. Mills, Patrick A. Mumma, Elliott C. Reid, Zachery D. Repp, Curtis E. Ridenour, Brittany K. Smetzer, Malea N. Snyder, Thomas J. Socks, Lauren O. Staley, April R. Stevens, David W. Sword, Matthew I. Thomas, Jordan W. Thurber, Erica A. Vermeulen.

The Herald-Mail Articles
|
|
|