Advertisement

E. Russell Hicks Middle School honor roll

December 21, 2008

E. Russell Hicks Middle School



Second marking period

Distinguished honor roll

Grade 6 - Taylor H. Baer, Dimitri S. Barnes, Elizabeth A. Bjerga, Kourtney D. Brown, Soleil A. Chriest, Haley G. Colleran, Delaney M. Conner, Daniel Z. Cook, Zachary M. Cunningham, Ashlee R. Fahrney, Anais Fournier, Dorian A. Fournier, Vincent An L. Hael, Matthew P. Hockensmith, Valeria Iancitcaia, Valerie M. Iseminger, Bailey N. Kight, Jordan A. Leese, Hanna E. Lorenzen, Curtis J. Maples, Heather M. Martz Keller, Taylor Nuse, Joseph D. Pandolfi, Tiffany M. Potter, Joshua M. Rhodes, Kelly M. Rodriguez, Benjamin Seifert, Tiffany M. Shin, Alissa C. Taylor.

Grade 7 - Kyle A. Abbott, Abigail K. Appel, Hagan E. Bjerga, Amber E. Castro, Alan D. Clark, Antonio C. Decastro, Alyssa M. Garland, Hunter S. Gift, Katherine E. Granados, Travis A. Haley, Jenna L. Hammond, Amanda E. Harrast, Tyrone L. Hill, Andrew Q. Jennings, Bijal A. Kikani, Jacob R. Miller, Daniel C. Moreland, Heather R. Pickerall, Samantha J. Rossiter, Breanna C. Savage, Rachel E. Shank, Clyde Staley Nehemiah, M. Teferi, Whitley L. Tobei, Joshua S. Walther, Madeline W. Ziolkowski

Advertisement

Grade 8 - Talia E. Fitzgerald, Kayleigh A. Mcdonald, Nicholas A. Rubino, Jessica A. Seredich, Polly A. Simpson, Angela M. Vines, Stephanie E. Young.

Honor roll

Grade 6 - Alisha N. Adkins, Ameka A. Akaya, Tyler A. Alexander, Kelsi L. Ancell, Angelo B. Baez, Victoria A. Baldwin, Brandon K. Barnes, Samuel A. Biggus, Avery Bolton, Jacob J. Boutieller, Caleb C. Bowders, Terasya L. Bowie, Caitlin M. Boyer, Anthony L. Branham, Justin O. Brown, Dora Burker, Jazminee C. Burker, Jared T. Caldwell, Allison M. Canova, Kiara Mari Carter, Tyler M. Chupak, Christell R. Crudup, Alexis B. Cupp, Kendra L. Day, Brandon M. Decker, Carlo L. Dondjio, Erika E. Dovi, Sarah C. Duckworth, Macayla M. Duncan, Sasha L. Earley, Elizabeth Eaton, Jeremy D. Englehart, Milan T. Fields, Paige D. Flemings, Christina M. Gatian, Brittany E. Gilbert, Autumn M. Gill, Angela C. Giradelli, Cheyenne N. Gravley, Alexis N. Griffin, Abigail R. Grunow, Soumaila Haidara, Paige A. Hamburg, Taylor M. Hamilton, Jared L. Harman, Brianne S. Hartman, Shakur C. Holman, Patricia L. Holmes, Patricia J. Howard, Rebekah S. Hurwitz, Cory M. Irvin, Liberty M. Jackson, D Morea M. James, Mackenzie C. Johnson, Dylan M. Jones, Ahmed J. Khan, Shawnea King Pombo, Leah M. Knoll, Audra S. Kobiec, Morgan E. Kotanko, Kiana C. Lane, Aaron A. Lighter, Joshua C. Mades, Daniall S. Masood, Bryhanna A. Masser, Kiana D. Mattingly, Ayanna M. Mcdonald, William O. Miller, Tyler Moser, Cheyenne N. Mowery, Colby R. Myers, Joshua A. Nicholl, Rachael M. O Callaghan, Heidi Plumer, Chardonnay N. Prather, Kerrin B. Pryor, Bryan O. Quezada, Mariah E. Randall, Mary Ricker, Austin M. Ross, Taylor N. Strahan, Sherrie Y. Tark, Valerie A. Taylor, Mary P. Teunis, Kahlid Y. Walker, Lara E. Whit,e Renee E. Williams, Darrien A. Wilson, Cheyenne Winegardner, Elena N. Young.

Grade 7 - Ciara C. Agfalvi, Asia C. Anderson, Dylan Ardinger, Sabrina A. Atha, Julia E. Becker, Elizabeth M. Bender, Trisha L. Bevan, Daisya M. Boyd, Michael S. Burgess, Tyresha Carter, Rheyanah C. Clayton, Haley L. Cline, Kevin M. Cooper, Jevar X. Cross, Aaron W. Desmond, Stephen D. Devore Jr., Katrice M. Dickson, Christian Doub, Shannon M. Downes, Taylor M. Dozier, Jacob W. Englehart, Brandon M. Figel, Diana E. Flores, Joseph V. Forti, Jordan T. Foster, Mariya Garner, Luke A. Giancola, Caleb M. Godwin, Stephanie Gonzalez, Nicole T. Goodnough, Amber C. Goodwin, Emilee Griffith, Brittany Hamilton, Kristen E. Haupt, William L. Heinrich, Ralph M. Helms, Chance A. Hendershot, Kevin Henson, Sarah E. Higgins, Dalton A. Hottinger, Noah R. Jameson Lopez, Whitney, A. Jarrett, Derrick T. Johnson, Diamond T. Johnson, Nyisha M. Jones, Zachary T. Keener, Heaven Lei J. Kees, Daryl Knode, Jacob A. Loudin, Joshua J. Martin, Thomas B. Mccaw, Ladarius D. Mccurry, Alexander W. Miller, Alexus K. Miller, Sabry Mkamba, John E. Mohr, Cheyanne G. Morgan, Kelsey L. Morgan, Bradley Morris, Adwoa A. Ofosu Ameyaw, Steven L. Paniagua, Hannah M. Pickerall, Grace E. Porter, Dennis G. Quintanilla, Jessica Quintanilla, Dallas M. Rhoades, Winelis S. Rodriguez, Joseph C. Rohr, Andrew P. Rose, Anthony J. Rostek, Erica D. Sagal, Andrew Sandeen, Jordan A. Sarno, Sydney J. Sheasley, Katherine B. Shields, Courtney A. Smith, Abigail L. Snyder, Sara B. Springirth, Miranda Stein, Santana M. Stevens, Ashley Stouffer, Samantha N. Sturm, Miriam D. Tasker, Devin Wallace, Devin J. Walsh, Bridget A. Wasko, Kelsey P. Winters, Noah T. Wright.

Grade 8 - Brianna M. Adams, Nina Alvarez, Dylan C. Appel, Jordan C. Barker, Halima F. Bayoh, Meghan L. Blair, Michaela R. Brewer, Austin D. Brownley, Heather L. Callahan, Rylie E. Conner, Laikyn A. Cook, James M. Curry, Amanda B. Deavers, Antonio M. Deguida, Jonathan M. Dobbins, Darius Dobre Mofid, Damian M. Droneburg, Shayna R. Earley, Vicky M. Flores, Tyler S. Gall, Mikaela B. Gift, Jennifer M. Harman, Tiffany N. Henson, Daniel S. Hockensmith, Ebony S. Hughes, Kevonte M. Kirby, Destiny N. Martz, Scott M. Morris, Rebecca M. Navarro, Madeleine M. Niang, John E. Nixon, Austin L. Norr, Devin J. Pulley, Corey D. Reasner, Aaron L. Roby, Beatrice R. Rolea, Mikala S. Stephenson, Heidi N. Thompson, Ariana D. Walsh, Shannon L. Weaver, Eric C. Wirfs, Andrew C. Young, Chance L. Younker.

The Herald-Mail Articles
|
|
|