Advertisement

Smithsburg Middle School honor roll

December 21, 2008

Smithsburg Middle School



Second marking period

Distinguished honor roll

Grade 6 - Carrie J. Barr, Payton B. Belella, Brianna M. Black, Ellie M. Clark, Phillip M. Clark, Patrick T. Demarco, Madison Duvall, Jessica M. Falco, Rachel Faust, Jessica L. Friend, Zane M. Garrett, Christopher D. Henderson, Kaitlynn M. Howard, Joel P. Jordan III, Alison R. Keely, Beverly D. Kum, Paige M. Kutchey, Jarred A. Leveque, Cheyenne E. Little, John J. Martin, Shannon M. Mehaffie, Ryan E. Milligan, Brandon T. Potter, Matthew Pryor, Blake E. Rath, Isaac Sherman, Isra Tariq, Paola C. Torres, Matthew J. Wilson, Caitlin J. Wolfe, Jenifer N. Wood.

Grade 7 - Casey P. Bartholomew, Elizabeth A. Dennis, Christina M. Diffenderfer, Jacqueline M. Ewing, Joshua S. Garnand, Emma J. Gerhold, Attiya H. Latif, Joanne C. Lee, Chelsea J. Massie, Usman A. Qadri, Michael A. Siefert, Shelby L. Stotelmyer, Kailey M. Stracka.

Grade 8 - Jared K. Banzhoff, Daniel J. Barr, Jamie E. Burnett, Mia R. Cardone, Grace A. Clark, Erin K. Cooley, Dominique H. Dilandro, Ryan L. Edwards, Melissa M. Fell, Milan Golding, Devon D. Martell, Erin C. Mettille, Ariana Y. Seidman, Desiree S. Sowers, Caitlyn E. Wilson, Katlyn G. Yano, Emma G. Zahm.

Advertisement

Honor roll

Grade 6 - Emma G. Andrukat, Rayana C. Anthony, Madison N. Bachtell, Tanner A. Bachtell, Joshua Bloyer, Garrett E. Brenk, Dylan M. Bryce, Corinne K. Burk, Mark A. Catangui, Patrick Coleman, Patrick J. Conlon, Masa T. Conteh, Nasu M. Conteh, Nathaniel R. Craig, Vanesa A. Cuevas, Dylan R. Curtis, Marissa N. Dangler, Haley M. David, Daniel W. Davis, Shane G. Deal, Rais D. Djampa, Aaron L. Dopson, Adam S. Dwyer, Kyle A. Ebersole, Evan D. Eckenrode, Jessica M. Edwards, Colin P. Everett, William J. Ewing, Brandy M. Faith, Kaitlyn M. Fauntleroy, Darius G. Fry, Jacob G. Ghafir, Garrett L. Grove, Hannah N. Grove, Joshua L. Harshman, Briana F. Haugh, Alec M. Hejduk, Sara E. Hetherington, Timothy M. Horning, Heath A. Hott Jr., Kayla M. Huntzberry, Anthony D. Inamagua, Lydia Jernigan, Yeabu I. Kamara, Kayla N. Kingsbury, Adasen R. Klinger, Alexa E. Knode, Timothy L. Kuhn, Travis J. Lescalleet, Justin M. Leveque, Megan B. Lewis, Otilia Macarisin, Lily A. Mackley, Katrina A. Madden, Sophia R. Mancini, Saisrijith Maramreddy, Jacob R. Markoff, Elizabeth B. McLaren, Connor A. McNairn, Michael S. Messina, Megan M. Mikulsky, Erika Miller, Monica D. Miller, Jacob D. Moore, Ryan J. Moore, Rebekah L. Morales, Daniel R. Morkved, Margaret C. Mosley, Cassidy Pryor Vega, Allen B. Reynolds, Brittni L. Reynolds, Patrick S. Riker, Taylor R. Scott, Marissa B. Seeders, Lovinder P. Singh, Jessica L. Snowden, Adam K. Spigler, Garrett J. Spinks, Cheyenne L. Svenningsen, Kori S. Taber, Bahbie S. Tarawallie, Brennan F. Taylor, Zoe E. Warrenfeltz, Jeffrey D. Weaver, Chelsea C. Wiles, Myranda N. Wiles, Zachary D. Wolf, Talaya C. Young.

Grade 7 - Jordan A. Bliss, Caleb B. Cardone, Luke W. Carson, Young Chin, Chloe A. Cupernall, Scott A. Elwood, Danielle M. Eyler, Victoria L. Ferguson, Jenny E. Fritts, Trevor J. Fulmer, Brian A. Garcia, Kyle E. Geblein, Garrett T. Ghafir, Lauren J. Greenwood, Asia D. Hendricks, Alissa M. Howard, Eric Janisko, Catherine A. Jeter, Kwynn A. Johnson, Ryan M. Karroll, Natalie A. Kauffman, Matthew R. Kline, Nathaniel D. Laye, Randi M. Leydig, Julia E. Martirano, Taylor N. McCauley, Tiffany M. McNeil, Emily E. Merritt, Colby R. Messersmith, Joshua P. Miller, Preston L. Miller, Kourteney A. Mongan, Scott M. Morton, Joel T. Musser, Lucinda A. Nehemias, Samantha R. Partlow, Alexandra R. Poffenberger, Karissa N. Reigh, Steven E. Rishell, Hannah J. Rohrer, Emily I. Rowan, Zachary L. Schaeffer, Cayla B. Scheer, Kylee R. Sherbert, Katherine J. Skrabak, Amanda B. Snowden, Phoebe R. Snyder, Kelsey N. Sprecher, Johnna L. Stoup, Zahrah A. Syed, Aska Tariq, Joshua E. Thomas, Sarah A. Thompson, Morgan P. Thorhauer, Samantha A. Tilden, Trumer J. Wagner, Nora K. Waltz, Alyssa M. White, William L. Wiles, Kelly A. Winders.

The Herald-Mail Articles
|
|
|