Advertisement

Springfield Middle School honor roll

December 21, 2008

Springfield Middle School



Second marking period

Distinguished honor roll

Grade 6 - Thivijan Arivalahan, Kimberly Bailey, Clay Bittner, Alexis Cline, Sarah Cohen, Courtney Copenhaver, Andrew Dobrzanski, Sierra Eyler, Haley Groesbeck, Alexander Jakoby, Sarah Kiley, Madison Knode, Taylor Line, Aaron Matlack, Coleman McHose, Jordin Miller, Jonah Notarianni Stephens, Lindsay O'Brien, Eric Poffenberger, Samantha Poplin, Carley Robinson, Jennifer Rowan, Rebekah Russo, Alexander Snouffer, Kaitlyn Snyder, Emma Starkey, Brent Sweigert, Elizabeth Weaver, Cory Woodhams, Alexus Wyand, Lane Yutzy, Estefany Zambrano.

Grade 7 - Sarah Browning, Brandon Carter, Haley Carter, Samantha Cline, Richard Coleman, Kathleen Davis, Tiago Desouza, Helen Domsky, Hannah Hamsher, Carly Hanna, Kerri Kline, Aaron Koons, Carol Leung, Lindsay Litten, Wornden Ly, Kelsi Malott, Jonathan Mehalko, Megan Miller, Katelyn Mumma, Meghan Murray, Madison Nordyke, Renee Poffenberger, Benjamin Schaefer, Courtney Seavolt, Jordan Shoemaker, Brett Weaver, Hope Wolford, Sarah Young.

Grade 8 - Lisa Artz, Amanda Brechbill, Madison Depew, Stephen Flessner, Megan Heller, Kelsey Kidwell, Melissa Miller, Natalie Rudisill, Benjamin Seibert, Ryan Shank, Sabrina Smith, Allison Staubs, Stephanie Streeter, Haley Sweigert, Samantha Taylor, Victoria Wisely.

Advertisement

Honor roll

Grade 6 - Elizabeth Anderson, Zachary Andrews, Thomas Atha, Gabriel Auldridge, Justin Bertrand, Kayla Brice, Saavon Brown, Matthew Burcker, Alec Cantner, Tristan Clopper, Jessica Coffman, Austin Coulter, Justin Coyle, Cecelia Culy, Benjamin Curry, Kelly Decker, Luke Draper, Zoie Elgin, Omiete Erekosima, Emily Fitzgerald, Christopher Fogle, Samuel Garling, Taylor Gibney, Sonya Goebel, Morgan Hager Perry, Taylor Hassler, Ariel Hoffmaster, Zachary Holik, Sean Houck, John Hudson, Carter Hughes, Michelle Hull, Aiden Jensen, Robert Jones, Alexis Keller, Travis Kendle, Caitlin Kennedy, Brandon Keplinger, Sarah Kindle, Faith Kretzer, Kayla Lamont, Peyton Lavin, Breanna Long, Zacharie Loveless, Sierra McKimmy, Marie Mies, Lakya Mills, Bradley Muhlen, Anna Myers, Emmaleigh Nally, Colin Osborne, Jordan Pine, Ionel Popescul, Brenton Rejonis, Tiffany Ross, Mandi Saum, Megan Saunders, James Shartzer, Sinjin Shoop, Ainsley Sierzega, Alexis Smith, Tatian Smith, Charles Spitzer, Laura Spoonire, Matthew Stevens, Noah Suder, Ericka Sweitzer, Cody Tarner, Brandon Taylor, Alanna Thompson, Eduardon Vizcaya, Mikayla Weese, Taryn Whitmore, Stephen Wincovitch, Caitlyn Woodring, Ayse Yilmaz.

Grade 7 - Jodeci Albertson, Riley Arnone, Janey Asbury, Julianne Baker, Tristan Baker, Morgan Barkdoll, Lindsey Beckley, Logan Bishop, Alexandra Bowers, Lindsay Bradfield, Rebecca Breeden, Hailey Bricker, Frederick Cade, Donald Churchey, Matthew Clopper, Aryn Crawford, Kimberly Cunningham, Kyra Detrick, Devin Ehle, Jade Eichelberger, Heather Elliott, Corey Ellis, Jaylin Ellis, Alexis Evans, Hannah Fair, Tobin Frevert, Taylor Gay, Kayla Green, Jermesha Greene, Karli Grimes, Kelsey Haines, Blake Harne, Kaitlyn Harsh, Patrick Hart, Tressa Hawbaker, Karlee Head, Tatyana Hodges, Lauren Housel, Cy Hudson, Wyatt Hudson, Brandon Jackson, Amber Jacobus, Caroline Johnson, Jack Kelly, Joshua Kisalita, Connie Leung, Kira Link, Phillip Lloyd, Courtney Malott, Kali Martin, Owen Marx, Bailey McHale, Cheyenne Miller, Miranda Mills, Katie Myers, Holly Nalley, Jason O'Haver, Erin Palmer, Neerav Patel, Raggenia Prince, Victoria Rhodes, April Robinson, Salina Rowe, Christian Rudisill, Kevin Rudolph, Dijellza Ruqi, Cheyenne Sampson, Philip Schnurr, Chelsey Scott, Wyatt Scriever, Jordyn Severt, Abigail Shank, Carly Shaw, Joseph Shoop, Robin Shoop, Jordyn Short, Geraghty Showe, Samantha Sluger, Paige Slusarz, Cole Smith, Alex Snyder, Abigail Socks, Elizabeth Stains, Micah Tate, Emily Taylor, Jared Trumble, Veronica Van Metre, Ian Walters, Shirley Weaver, Samantha Webb, Brooklyn Welch, Christopher Werder, Krista Wiles, Rachel Wiles, Dominic Yonkers, Amanda Zabala.

The Herald-Mail Articles
|
|
|