Advertisement

Williamsport High School honor roll

November 23, 2008

Williamsport High School



First marking period

Distinguished honor roll

Grade 9 - Erin E. Artz, Killian D. Baker, Marshall F. Bowman, Heather Butts, Zachary D. Campbell, Abigail Clopper, Irene A. Cunningham, Brandon J. Draper, Julia F. Eckstine, Hunter S. Eyler, Tracy Forcino, Erin S. Gaines, Ariah M. Giles, Brent W. Goebel, Evan D. Hardy, Julia E. Harsh, Haley N. Hilliard, Britteria S. Jones, Satrina R. Lewis, Zachary W. Lucas, Aysia C. Medley, Samantha L. Metz, Jessica L. Mies, Erica R. Murray, Casey N. Osborne, Dalton J. Palmer, Meghan Reed, Zachary M. Shoemaker, Rebecca E. Simons, Taylor Spigler, Emily Taylor, Jamisha R. Tinsley, Madison L. Vida, Taylor L. Whiteman, Morgan L. Williams, Victoria N. Worden, Bethany D. Zies.

Grade 10 - Connor R. Arnone, Karlis Bergholcs, Miranda L. Boyer, Dylan R. Bricker, Daniel J. Brown, Nicholas P. Buonocore, Zoie B. Dobrzanski, Rachel L. Drury, Angela M. Goodwyn, Caroline P. Holt, William F. Jarvis, Amanda L. Kline, Kari L. Lewis, Samuel C. Lopez, Destiny M. Martin, Cassandra M. Miller, Aaron T. Needy, Nanthaphon Pratyaphum, Melanie L. Shank, Amber L. Shumaker, Emily E. Snyder, Spencer E. Taylor, Robert W. Vinson, Robert J. Willis.

Advertisement

Grade 11 - Chelsey L. Baturin, David E. Carr, Daniel A. Doub, Chelsea R. Eells, Alexis K. Fisher, Leslie N. Forcino, Anastasia E. Gaines, Codi L. Hawbaker, Kayla E. Kelley, Tara D. Lansing, Karli R. Reese, Kelsy M. Rupp, Emily N. Shoemaker, Jennifer M. Spangler, Sarah M. Tate, Heidi F. Thomas, Rachel M. Van Metre, Brittany A. Weaver, Bryan W. Whitmore, Kassandra R. Wilt.

Grade 12 - Haley C. Baker, Morgan E. Baker, Brittney A. Banzhoff, Alexandra M. Barnes, Alyssa N. Beattie, Virginia L. Berry, Justin M. Brechbill, Cayla A. Broadwater, Jesse D. Buchman, Katie L. Butts, Shannon L. Draper, Gary E. Eichelberger, Keyoni M. Ellis, Olivia J. Fields, Tracey A. Forsythe, Justin C. Gardenhour, Steven T. Githens, Abbey L. Goge, Molly R. Haas, Rebecca L. Heefner, Jessica L. Houser, Amanda C. Hutzell, Rachel V. Jernigan, Laurel E. Kays, Tiffany L. Kegley, Morgan E. Keplinger, John P. League, Colby A. McCauley, Christine K. Melby, Chelsea L. Moore, Corey L. Moser, Brandon S. Myers, Terry D. Otzelberger, Alisha M. Poole, Kameron D. Pyron, Kalli B. Rexrode, Howard P. Ridenour, Meghan K. Ruth, Courtney R. Shaw, Katarina P. Stains, Christopher P. Stoner, Amanda E. Tribett, Travis H. Ware, Alison N. Wigfield, Eric G. Wiles, Hailey K. Wultsch, Jaime L. Young.

Honor roll

Grade 9 - Ryan Adams, Richard A. Aleshire, Casey S. Arnone, Kyle S. Baker, Renee A. Barnes, Brandon L. Barr, Whitney L. Bloom, Ryan M. Burcker, Sara Burger, Ryan L. Butts, Payton A. Clements, Cheyenne C. Clever, Jacquelynn R. Cole, Taylor Cool, Casee A. Cornett, Darin E. Coyle, Jeremy A. Cressell, Justin T. Dalmau, Garrett E. Davis, Aniyah S. Davis Hilton, Alexa L. Decker, Tiffany L. Divelbliss, Mark A. Donahoe, Meghan T. Feiser, Morgan A. Fridley, Chad M. Gilbert, Lynsay M. Gipe, Kaitlyn L. Githens, Megan Gossard, Brandon T. Greene, Seth A. Gross, James P. Groves, Anthony S. Gulledge, Karissa M. Hafer, Brittney M. Hambleton, Brian M. Hart, Brooke N. Hawbaker, Bethany D. Henson, Jenna L. Henson, Sarah N. Hernandez, Nicholas B. Hockensmith, Jeffery Hoffman, Cody J. Horner, Donald P. Houghton, Jonathan A. Huckaby, Ladonna M. Jones, Kadijah K. Kaham, Stephanie D. Larrick, Rachel R. Lilley, Collin W. Linton, Kristoffer P. Loden, Benjamin M. Loeser, Amber L. Loveless, Kylie A. Lundell, Robert C. Lunsford, Kyle Marshall, Darren A. May, Christopher R. Miller, Lane G. Morris, Nicholas B. Myers, Zachary L. Nalley, Tyler M. Nally, Summer R. Neff, David Noll, Jordan C. Palladino, Neil B. Patel, Shakeena C. Patterson, Brooke A. Price, Heather M. Price, Monica M. Redman, Amber L. Repp, Christine M. Repp, Mikayla S. Rhodes, Ana M. Schmidt, Eric L. Scott, Kathryn A. Seese, Minchel Seol, David S. Seredich, Zachary D. Stains, Brandon J. Starliper, Dorothy E. Strite, Lynn K. Timmons, Rene Torres Rodrigue, Autumn Tracy, An H. Trinh, Mark E. Trumpower, Ratiwat Watthanaphuti, Taylor Welch, Todd Welch, Carly L. Whiteman, Aaryn L. Whitmore, Taylor L. Wiles, Miranda L. Willis, Jordan A. Younker, Angela V. Zabala, Kimberly D. Zigler.

The Herald-Mail Articles
|
|
|