Advertisement

Boonsboro High School honor roll

November 16, 2008

Boonsboro High School



First marking period

Distinguished honor roll

Grade 9 - Allison E. Atkins, Eric S. Bitner, Zoe T. Chapelle, Taylor N. Crook, Rachel Doane, Paige L. Dutrow, Elizabeth F. Fraser, Benjamin P. Gantz, Jillian M. Gaulding, Wendy C. Grela Mpoko, Joshua M. Grim, Joshwa H. Haden, Zeyu Hao, David L. Heim, Brittany M. Kookaby, Kelsey R. Mannix, Shannon L. McClellan, Benjamin E. Mercier, Lynsey E. Miller, Samantha M. Nice, Amanda D. Palmer, Samantha M. Placzek, Tori L. Poffenberger, Kara E. Reece, Rachel M. Waugerman, Brett A. Welsh.

Grade 10 - David A. Adams, Samantha K. Barger, Rachael T. Birky, Kevin M. Damewood, Matthew C. De Tora, Megan D. Deckert, Danielle P. Derflinger, Jaclyn C. Fiola, Aaron C. Graff, Sara N. Hobbs, Kasey L. Jenkins, Ian F. Karraker, Arthur J. Lacey, Caitlin A. McGrogan, Benjamin M. McNamee, Zachary M. Menas, Katherine D. Miller, Jay N. Minnick, Kaylee N. Monninger, Amy M. Moore, Brandon L. Mose, Nicholas S. Mullican, Kevin E. Murphy, Bridgette E. Nitza Buwala, Allison J. Pettyjohn, Eric C. Ryberg, Bilaal A. Saif, Nicholas G. Sanderson, Erin C. Scally, Ian C. Snyder.

Advertisement

Grade 11 - Keegan B. Abernathy, Lauren Abbott, Marcus R. Allnutt, Katie N. Brennan, Richard J. Casto, Kenneth J. Crawford, Dylan L. Eavey, Lindsay R. Ecton, Kayla M. Eury, Macy A. Fuscsick, Andrew E. Hoffman, Dominika Hosova, Rebecca A. Hull, Heather M. Johnsson, Virginia K. Lefler, Elizabeth C. Leizear, Chad D. Love, Norah L. McCrossin, Brandan L. Nokes, Anna E. Olszewski, Shelby K. Pendergraft, Stephanie L. Poe, Zachary T. Puglisi, Jacob C. Rockwell, Laurin T. Smith, Stephanie M. Solomos, Tyler A. Thompson.

Grade 12 - James D. Appel, Andrew S. Bitner, Keith A. Bowers, Amanda E. Brashears, Brandi L. Bridgett, Erin Canfield, Brittany N. Canterbury, Daphne E. Crosby, Scoti E. Dodson, Jaquelyn E. Drake, Alicia A. Elkin, Bethany M. Ferguson, Michelle C. Ferguson, Sarah B. Fitzgerald, Whitney A. Furr, Chelsea Y. Harnett, Camille E. Heim, Morgan E. Holmes, Alicia M. Hooper, Kelsey M. Hubstenberger, Courtney L. Kefauver, Kyle D. Knowles, Kayla M. Lapole, Jessica R. Manuel, Philip A. Marshall, Amie R. Martin, Luke W. Michael, Megan R. Miner, Mandy E. Newton, Chelsea L. Painter, Kevin B. Perkins, Jacquelyn M. Reese, Blake A. Roberts, Mackenzie N. Shepherd, Sarah M. Smith, William C. Snavely, Erin R. Spring, Ashley N. Sullivan Wolfe, Blair N. Tetter, Kelsie E. Trumbull, Tyler M. Walsh, Rebecca M. Walton, Katlin L. Wennick, Tayler C. Wennick, Rachel E. Wollard.

Honor roll

Grade 9 - Craig E. Anderson, Taylor L. Angle, Ryan J. Appel, Haley N. Ardinger, Michael D. Austin, Zachary S. Baker, Carli S. Bane, Jake D. Barnhart, Lauran A. Barrett, Britton D. Beard, Devyn A. Bellerive, Kyle M. Benedict, Courtney E. Bradford, Brianna M. Burger, Zora L. Chalkley, Brian A. Cibula, Kacey G. Clark, Summer F. Cline, Sarah E. Colgan, Cory S. Crampton, Dianna M. Crisci, Lauren N. Cronise, Kevin M. Day, Justin T. Doak, Connor J. Drake, Hailey N. Fahey, Bethany J. Fithian, Winter S. Gade, John T. Garner, Ashley J. Giffin, Jenna M. Green, Lindsay R. Green, Nathan A. Hardy, Jordan A. Hatten, Ashlyn T. Hawbaker, Patricia C. Hawkins, Mary C. Heaney, Heather N. Hultz, Heather N. Hyslop, Zachary S. Johnson, Deloris A. King, Payton T. Kline, Keith C. Koontz, Justin T. Lewis, John R. Lowery, Emily M. Lum, Awais K. Malik, Lauren E. Mann, Lycourgos Manolopoulos, Paige A. Marshall, Kurt W. McIlwee, Lainey C. Mentzer, Nathan J. Meyers, Jared S. Michael, Joseph W. Minoglio, Destiny M. Moreland, Raven P. Morningstar, Amber L. Myers, Danielle T. Nasvaderani, John Jerem C. Navarro, Brian M. Niederberger, Madison G. Nittinger, Conor T. O'Brien, Devon B. Osborne, Alexandra M. Pantos, Sydney L. Parks, Kayla M. Payne, Natalii N. Pitts, Tyler S. Politte, Lane D. Price, Brandon A. Redman, Colton A. Rhoderick, Ean T. Rhodes, John T. Rice, Kathleen R. Rickerds, Erica A. Rippeon, Amanda L. Roberts, Tiffany A. Rohrer, Rocky W. Rutherford, Taylor N. Sabatano, Cara J. Schaffer, Rae E. Schoenberg, Kimberly M. Seabright, Brandon S. Shobe, Amber Smith, Rebecca E. Smith, Timothy J. Smith, Ashley M. Stotler, Lonnie L. Thomas, Ryan J. Tucker, Mikaela K. Wesmiller, Bethany A. Young.

The Herald-Mail Articles
|
|
|