Advertisement

Smithsburg Middle School honor roll

November 09, 2008

Smithsburg Middle School



First marking period

Distinguished honor roll

Grade 6 - Emma G. Andrukat, Carrie J. Barr, Payton B. Belella, Brianna M. Black, Tamia C. Branch, Mark A. Catangui, Ellie M. Clark, Phillip M. Clark, Dylan R. Curtis, Haley M. David, Madison Duvall, Evan D. Eckenrode, Rachel Faust, Jessica L. Friend, Garrett L. Grove, Christopher D. Henderson, Sara E. Hetherington, Heath A. Hott Jr., Kaitlynn M. Howard, Kayla M. Huntzberry, Joel P. Jordan III, Alexa E. Knode, Jarred A. Leveque, Justin M. Leveque, Cheyenne E. Little, Lily A. Mackley, Sophia R. Mancini, John J. Martin, Erika Miller, Ryan E. Milligan, Matthew Pryor, Lovinder P. Singh, Jessica L. Snowden, Adam K. Spigler, Isra Tariq, Paola C. Torres, Jeffrey D. Weaver, Zachary D. Wolf, Caitlin J. Wolfe.

Grade 7 - Young Chin, Elizabeth A. Dennis, Christina M. Diffenderfer, Emma J. Gerhold, Joanne C. Lee, Randi M. Leydig, Chelsea J. Massie, Kourteney A. Mongan, Michael A. Siefert, Shelby L. Stotelmyer, Johnna L. Stoup, Kailey M. Stracka.

Advertisement

Grade 8 - Jared K. Banzhoff, Jamie E. Burnett, Grace A. Clark, Erin K. Cooley, Dominique H. Dilandro, Jacob A. Dwyer, Ryan L. Edwards, Curtis J. Kendle, Sarah R. Kretzer, Yungkong K. Lee, Ariana Y. Seidman, Caitlyn E. Wilson, Katlyn G. Yano, Emma G. Zahm.

Honor roll

Grade 6 - Darvrush M. Akhmedov, Rayana C. Anthony, Jacob A. Arnold, Madison N. Bachtell, Tanner A. Bachtell, Joshua Bloyer, Natalie B. Bobbitt, Kevin G. Branyan, Garrett E. Brenk, Dylan M. Bryce, Savana L. Bucklew, Corinne K. Burk, Benjamin G. Busch, Austin M. Claiborne, Emily P. Cocchiaro, Patrick Coleman, Patrick J. Conlon, Masa T. Conteh, Nasu M. Conteh, Jennifer R. Coyle, Nathaniel R. Craig, Vanesa A. Cuevas, Matthew D. Cumblidge, Marissa N. Dangler, Daniel W. Davis, Shane G. Deal, Patrick T. Demarco, Ashley L. Doane, Adam S. Dwyer, Kyle A. Ebersole, Colin P. Everett, William J. Ewing, Brandy M. Faith, Jessica M. Falco, Kaitlyn M. Fauntleroy, Anthony K. Forrest, Zane M. Garrett, Jacob G. Ghafir, Hannah N. Grove, Ashley F. Haller, Joshua L. Harshman, Briana F. Haugh, Brendon K. Hult, Tyler M. Hunt, Anthony D. Inamagua, Caitlyn D. Ingram, Taylor M. Jackson Hamilton, Lydia Jernigan, Austin Q. Jones, Kalen J. Jorgenson, Yeabu I. Kamara, Alison R. Keely, Jacob S. Keeney, Kayla N. Kingsbury, Adasen R. Klinger, Timothy L. Kuhn, Beverly D. Kum, Paige M. Kutchey,, Travis J. Lescalleet, Megan B. Lewis, Otilia Macarisin, Katrina A. Madden, Saisrijith Maramreddy, Jacob R. Markoff, Alyssa M. McCunn, Elizabeth B. McLaren, Connor A. McNairn, Shannon M. Mehaffie, Marco G. Messina, Michael S. Messina, Megan M. Mikulsky, Lydia M. Miller, Monica D. Miller, Jacob D. Moore, Ryan J. Moore, Rebekah L. Morales, Margaret C. Mosley, Sydney N. Nave, Alex R. Nee, Keller A. Nigh, Saleaha T. Pirzada, Brandon T. Potter, Kelton D. Protsch, Cassidy Pryor Vega, Blake E. Rath, Nathaniel E. Redmond, Curtis W. Reigh, Allen B. Reynolds, Brittni L. Reynolds, Patrick S. Riker, Michael T. Ringquist, Sterling R. Sanders, Taylor R. Scott, Ashton C. Seibert, Hayden H. Shaff, Issac Sherman, Garrett J. Spinks, Brian M. Starr, Randall W. Stevenson, Heather R. Stottlemyer, Cheyenne L. Svenningsen, Kori S. Taber, Jordan D. Tapley, Bahbie S. Tarawallie, Brennan F. Taylor, Zoe E. Warrenfeltz, Catherine West, Taylor S. Whitted, Brandon Widdows, Miranda N. Wiles, Jenifer N. Wood, Talaya C. Young.

Grade 7 - Tori B. Albright, Erica S. Benner, Brendon M. Bickford, Jordan A. Bliss, Ashley E. Brown, Justin P. Buckley, Luke W. Carson, Kayla B. Cox, Chloe A. Cupernall, Jacqueline M. Ewing, Danielle M. Eyler, John C. Fraser, Jenny E. Fritts, Trevor J. Fulmer, Brian A. Garcia, Joshua S. Garnand, Kyle E. Geblein, Garrett T. Ghafir, Joseph Gladhill, Lauren J. Greenwood, Kelsey L. Hart, Asia D. Hendricks, John H. Hershey, Alissa M. Howard, Brianna E. Johnson, Kwynn A. Johnson, Jesalynn R. Jorgenson, Ryan M. Karroll, Natalie A. Kauffman, Matthew R. Kline, Attiya H. Latif, Nathaniel D. Laye, Sheanna L. Lewis, Juan R. Lomeli, Marisa E. Marquez, Eden N. Marquiss, Julia A. Martirano, Taylor N. McCauley, Tiffany M. McNeil, Emily E. Merritt, Joshua P. Miller, Preston L. Miller, Alexis S. Moore, Scott M. Morton, Lindsey T. Mowbray, Joel T. Musser, Trevor C. Naugle, Lucinda A. Nehemias, Alexandra R. Poffenberger, Usman A. Qadri, Karissa N. Reigh, Jessica A. Rinehart, Hannah J. Rohrer, Emily I. Rowan, Melanie N. Saylor, Zachary L. Schaeffer, Cayla B. Scheer, Elizabeth C. Scrivener, Kylee R. Sherbert, James D. Shifler, Phoebe R. Snyder, Kelsey N. Sprecher, Samantha M. Stambaugh, Evan H. Stanford, Grant Stephens, Amanda M. Stevens, Sara E. Stone, Zahrah A. Syed, Azka Tariq, Joshua E. Thomas, Sarah A. Thompson, Morgan P. Thorhauer, Samantha A. Tilden, Justine A. Wallace, Nora K. Waltz, Alyssa M. White, William L. Wiles, Kelly A. Winders, Jessica P. Yesacavage.

The Herald-Mail Articles
|
|
|