Advertisement

Western Heights Middle School honor roll

November 09, 2008

Western Heights Middle School



First marking period

Distinguished honor roll

Grade 6 - Christophe M. Albertson, Autumn S. Anderson, Skyler E. Betts, Brandon C. Bockstanz, Charlotte E. Brodka, Madeleine L. Brooks, Melissa L. Carpenter, Curtis S. Chedester, Melissa S. Collins, Sara N. Dutrow, Laken B. Feeser, Hamza J. Fellah, Jarlene B. Flores, Joshua E. James, Logan C. Kauffman, Logan Keith, Logan T. Keith, Jacqueline V. Lemus Lizama, Maurtel D. Mcmillan, Payton S. Mohammed, Kyle W. Moir, Shianna M. Race, Jan M. Scott, Reham H. Solieman, Michael C. Smith, Caitlin A. Vere, Alexis N. Wampole, Aiden C. Waugh, Madison E. Wilhide.

Grade 7 - Rebecca L. Coffin, Sirena M. Hall, Collins O. Johnson, Taylor M. Jones, Glenda L. Longus, Allison N. Martin, Ashlee N. Miller, Shannon R. Pitsnogle, Dimitri C. Romero, Jonathan W. Shipley, Clayton W. Smith, Benjamin M. Sullivan, Shelly L. Trumpower, Carly T. Waugh.

Grade 8 - Shayna E. Bickford, Lacey S. Cochran, Kristen B. Davis, Justin J. Hall, Joseph L. Jackson, Justus D. Jobe, Celene G. McNair, David R. Moser, Johanna E. Papa, Bobby L. Plume, Daniel C. Stokes, Rashida Joaquin.

Advertisement

Honor roll

Grade 6 - Victoria B. Anderson, Taylor L. Barnhart, Cara L. Baughman, Kristy J. Biser, Deja Branch, Yaraslau Brodau, Shelly M. Brodka, Isaiah I. Brown, Alexia L. Butler, Johnmichael P. Carbaugh, Quinton X. Carey, Jordan T. Carpenter, Breanne K. Carter, Raughn Carter, Katherine D. Chaney, Cole J. Cunningham, Christina J. Dana, Kenneth M. Daniels, Kristin A. Dobson, Odesa Farrow, Keanna Figirrad, Emily S. Folk, Marissa A. Freeman, Alyssa R. Funk, Alyssa B. Gleason, Miles S. Greenwood, Jamie N. Hale, Mckail D. Hamilton, Chandler M. Hovanec, Malicia C. Ingram, Carson D. Izer, Miles A. Jackson, Kashia A. Joaquin, Sierra C. Keefer, Michael J. Kisner, Olga L. Krivetskaya, Jimmy N. Krivetsky, Victoria M. Lacey, Jordan K. Larrison, Mateo Loaiza Cubides, Brittany N. Long, Josephine A. Makanjuola, Wesley G. Mason, Marissa M. Mayhew, Kathryn L. Mcfadden, Taryn Miller, Meghan B. Mills, Tori A. Mills, Aziz Mirzayev, Aneka G. Moore, Joshua J. Murray, Marqus D. Murray, Amy L. Ngo, Haili C. Ortego, Matthias A. Ott, Nicole Paulino, Glenn W. Randolph, Luke E. Richards, Robert S. Richards Ii, Jorge L. Rios Dones, Jessica S. Rivas, Monica Rivas, Sadie M. Smith, Courtney N. Snyder, Samantha C. Startzman, Monica M. Stevens, Ericka N. Stotelmyer, Melissa M. Utz, Leeann N. Webb, Jared A. Wershiner, Troy D. White Jr.

Grade 7 - Madeline S. Andrews, Savannah D. Atha, Unique J. Barnett, Iydae A. Bostic, Sarah L. Brumback, James D. Clark, Craig E. Coffin, Cheryl M. Cosens, Shania A. Deagrella, Daksh D. Dihora, Austin E. Drury, Brionna M. Dupree, Tyler R. Eddy, Nickolas C. Everly, Jenna L. Fazenbaker, Luis A. Fitz, Christian G. Flores, Morgan A. Froebe, Crystal D. Girardin, Callen R. Glover, Joshua W. Grove, Hunter C. Hartman, Kyle J. Haskins, Kelsey Helman, Conner B. Hill, Cheyenne D. Holland, Jessica R. Hunt, Garrett M. Izer, Ranaisha A. Jefferson Marti, Ryan A. Johnston, Amber R. Jones, Cody A. Kane, Jaren R. Kline, David A. Lewis Ii, Alexis J. Longfellow, Devon A. Malott, Andrew C. Miguel, Aaron R. Miller, Skyler A. Moats, Richard L. Montgomery, Dinanga Ntumba, Dakota S. Pallett, Amber N. Peck, Wilberto Peralta, Shanna T. Peterson, Candice J. Phelps, Cody L. Reeder, Brenda J. Rhinehart, Krystal Rhinehart, Kacee M. Schindel, Anjelica L. Scott, Taylor S. Shank, Mykeyma N. Shelton, Alexandra N. Shilling, Joshua L. Shingleton, Olivia M. Shoop, Devonte M. Smith, Andrew M. Snodderly, Brian A. Snoots, Jessica M. Snyder, Stephen A. St Clair, Brianna C. Strawther, Carlos J. Torres Rosario, Cody S. White, Pavel S. Zanko.

Grade 8 - Kevin A. Amick, Malik M. Barnwell, Kirsten N. Benner, John C. Britton, Kirsten N. Burr, Janie Chen, Matthew L. Daley, Ralph A. Diaz, Brandon Q. Diehl, Danielle C. Flore, Samanda J. Foxwell, William A. Gamble, Jaquien L. Gantt, Lauren S. Giannola, Angel M. Girardin, Emma D. Gist, Kinza N. Iqtidar, Liana A. James, Colby Johnson, Kaley M. Lefferts, Nakisha M. Magbie, Regan V. Marshalleck, Tyrel M. Mckoy, Christophe B. Mcnairn, Misty D. Nalley, Karla V. Panduro, Renee Parker, Xena S. Perry, Dennis L. Rowe, Jessica A. Sease, Alexis B. Shaffer, Essence K. Smith, Kayla L. Smoot, Amanda M. Starliper, Akelah N. Taylor, Clay M. Thomas, Rachel N. Thomas, Morgan S. Wiley, Chandler W. Williams, Viktor S. Zanko.

The Herald-Mail Articles
|
|
|