Advertisement

E. Russell Hicks Middle School honor roll

October 26, 2008

E. Russell Hicks Middle School



First marking period

Distinguished honor roll

Grade 6 - Arif Akhmedov, Victoria A. Baldwin, Dimitri S. Barnes, Avery Bolton, Kourtney D. Brown, Samantha J. Burnett, Allison M. Canova, Soleil A. Chriest, Haley G. Colleran, Delaney M. Conner, Zachary M. Cunningham, Christina M. Gatian, Vincent An L. Hael, Soumaila Haidara, Matthew P. Hockensmith, Rebekah S. Hurwitz, Valerie M. Iseminger, Liberty M. Jackson, Mackenzie C. Johnson, Raymond A. Johnson, Ahmed J. Khan, Bailey N. Kight, Audra S. Kobiec, Aaron A. Lighter, Hanna E. Lorenzen, Curtis J. Maples, Heather M. Martz Keller, Daniall S. Masood, Bryhanna A. Masser, Ayanna M. McDonald, Taylor Nuse, Rachel L. O'Callaghan, Tiffany M. Potter, Sarah E. Saunders, Benjamin Seifert, Sherrie Y. Tark, Renee E. Williams

Grade 7 - Abigail K. Appel, Elizabeth M. Bender, Hagan E. Bjerga, Alan D. Clark, Antonio C. Decastro, Aaron W. Desmond, Katrice M. Dickson, Christian Doub, Alyssa M. Garland, Hunter S. Gift, Katherine E. Granados, Amanda E. Harrast, Kristen E. Haupt, Tyrone L. Hill, Andrew Q. Jennings, Bijal A. Kikani, Thomas B. McCaw, Alexander W. Miller, Daniel C. Moreland, Shalom B. Muthoka, Hannah M. Pickerall, Heather R. Pickerall, Grace E. Porter, Dallas M. Rhoades, Samantha J. Rossiter, Rachel E. Shank, Clyde Staley, Miriam D. Tasker, Kaitlyn E. Teach, Nehemiah M. Teferi, Joshua S. Walther, Kelsey P. Winters, Madeline W. Ziolkowski.

Advertisement

Grade 8 - Laikyn A. Cook, Mikaela B. Gift, Angela M. Vines.

Honor roll

Grade 6 - Ameka A. Akaya, Kashae B. Amis, Kelsi L. Ancell, Wesley W. Babbie, Taylor H. Baer, Angelo B. Baez, Yusif Bayoh, Samuel A. Biggus, Elizabeth A. Bjerga, Jacob J. Boutieller, Caleb C. Bowders, Terasya L. Bowie, Justin O. Brown, Jazminee C. Burker, Jared T. Caldwell, Kiara Mari Carter, Tyler M. Chupak, Daniel Z. Cook, Anthony Crampton, Christell R. Crudup, Alexis B. Cupp, Brandon M. Decker, Rais D. Djampa, Erika E. Dovi, Sarah C. Duckworth, Elizabeth Eaton, Ashlee R. Fahrney, Paige D. Flemings, Anais Fournier, Dorian A. Fournier, Katherine O. Free, Brittany E. Gilbert, Autumn M. Gill, Alexis N. Griffin, Abigail R. Grunow, Misael M. Guzman, Paige A. Hamburg, Taylor M. Hamilton, Jared L. Harman, Brianne S. Hartman, Amanda R. Henderson, Patricia L. Holmes, Patricia J. Howard, Valeria Iancitcaia, Cory M. Irvin, Erinn T. Kelbaugh, Shawnea King Pombo, Morgan E. Kotanko, Kiana C. Lane, Audrey A. Latour, Jordan Luna, Briana M. Marin, Claude E. Martin, Kiana D. Mattingly, William O. Miller, Jacob R. Norris, Amber K. Pando, Joseph D. Pandolfi, Natalia Patino, Heidi Plumer, Kerrin B. Pryor, Samantha J. Purnell, Bryan O. Quezada, Mary Ricker, Rachael Roberts, Spencer C. Robinson, Austin M. Ross, Ellandra R. Sellers, Ashlee N. Shifflet, Tiffany M. Shin, Julia A. Socks, Taylor N. Strahan, Andrew D. Tapley, Alissa C. Taylor, Valerie A. Taylor, Lara E. White, Darrien A. Wilson, Dessirree J. Wilson, Tabitha A. Wilson, Cheyenne Winegardner, Elena N. Young.

Grade 7 - Kyle A. Abbott, Asia C. Anderson, Dylan Ardinger, Kaylee M. Asper, Sabrina A. Atha, Julia E. Becker, Nancy D. Bennett, Trisha L. Bevan, Samuel B. Blevins, Michael S. Burgess, Kelley N. Calandrelle, Nancy N. Canas King, Amber E. Castro, Rheyanah C. Clayton, Haley L. Cline, Kevin M. Cooper, Kieth A. Daley, Shannon M. Downes, Taylor M. Dozier, Kayla R. Dunsworth, Avery T. Finniff, Diana E. Flores, Joseph V. Forti, Sabrina F. Franklin, Luke A. Giancola, Caleb M. Godwin, Stephanie Gonzalez, Amber C. Goodwin, Michelle R. Green, Emilee Griffith, Zoe S. Grossett, Travis A. Haley, Brittany Hamilton, Jenna L. Hammond, William L. Heinrich, Leighann N. Hengemihle, Kevin Henson, Sarah E. Higgins, Zachary D. Hinebaugh, Dalton A. Hottinger, Whitney A. Jarrett, Derrick T. Johnson, Diamond T. Johnson, Shi A. Johnson, Nyisha M. Jones, Zachary T. Keener, Musa Keita, Daryl Knode, Cameron A. Leese, Jacob A. Loudin, Kellilyn Meyer, Jacob R. Miller, John E. Mohr, Kelsey L. Morgan, Bradley Morris, Mary M. O'Connell, Adwoa A. Ofosu Ameyaw, Steven L. Paniagua, Jessica Quintanilla, Winelis S. Rodriguez, Joseph C. Rohr, Ryan N. Rowe, Erica D. Sagal, Jordan A. Sarno, Breanna C. Savage, Sydney J. Sheasley, Rachel L. Shinbur, Travis L. Shumaker, Courtney A. Smith, Abigail L. Snyder, Valeri C. Sollitto, Sara B. Springirth, Miranda Stein, Whitley L. Tobei, Devin Wallace, Bridget A. Wasko, Noah T. Wright.

The Herald-Mail Articles
|
|
|