Advertisement

Clear Spring Middle School honor roll

October 26, 2008

Clear Spring Middle School



First marking period

Distinguished honor roll

Grade 6 - Alexandra P. Albert, Paul J. Alexander, Wesley L. Ambrose, Grant J. Andrews, Taylor L. Baire, Megan P. Bishop, Ashley M. Brady, Dylan S. Brown, Paige M. Caudell, Christopher R. Emerich, Audrey R. Flaherty, Brooke N. Hartle, Nicole L. Kees, Riley P. Lazich, Jenna M. Lipinski, Danielle R. Mariotti, Benjamin W. Rosendale, Alexis D. Shank, Jordan T. Snyder, Logan D. Speak, Timothy R. Stoner, Abigail N. Talbert, William E. Thomas.

Grade 7 - Kaitlyn N. Barnhart, Jacob H. Ernst, Ioana A. Fedeles Muller, Candance D. Harper, Lauren A. Kline, Elsie E. Martinez, Christopher R. Meuse, Juan M. Resendiz, James T. Riford, Collin S. Schultz, Jacob R. Sherman, Samantha E. Staley, Mikahla A. Stouffer.

Grade 8 - Victoria J. Albert, Brooke L. Ayers, Aaron N. Black, McKenzie J. Divelbiss, Sarah K. Elwood, Stephani N. Frisby, Leah M. Harrell, Michael J. McIntyre, Katlin M. Recabo, Kameron M. Shives, Hansu Sung.

Advertisement

Honor roll

Grade 6 - Jo D. Baker, Haileigh M. Barrett, Journie M. Bartles, Matthew H. Black, Brandon M. Blair, Jennifer A. Bowers, Austin D. Bremerman, Sarah M. Bright, Troy A. Brisson, Gigi M. Cabeza, Travis A. Capezuto, Jacob O. Carbaugh, Travis G. Commer, Jeremy J. Cooper, Lakelyn M. Easterday, Ryann D. Fiery, Kaitlyn M. Giffin, Paige L. Giffin, Chasity C. Hallmark, Wyatt P. Harnish, Jacob R. Harshman, Andrew M. Henson, Danielle N. Hill, Colleen Hixon, Zackery K. Jackson, Wayne C. Jaeschke, Haley A. Johnson, Dustin L. Judd, Dakota J. King, Shawn M. Kinna, Zachary A. Kline, Timothy J. Kofoet, Jacob R. Lee, Victoria R. Lulciuc, Courtney E. May, Michael W. McCormick Jr., Nolvania Melgara, Kristen D. Mellott, Brenna R. Mills, Glendon D. Mills, Hannah M. Miss, Zoie L. O'Neal, Samuel J. Potterfield, Brandon M. Quilici, Kylee M. Reed, Brian E. Reid, Caylin M. Reid, Tyler J. Repp, Zachary A. Robinson, Olivia M. Rowe, Emma R. Seibert, Rebecca L. Shatzer, McKade C. Shives, Brandi M. Socks, Abigail M. Soper, Nicholas K. Spigler, Holly N. Stevens, Rebecca G. Strunk, Abigail M. Sylvester, Tabitha M. Thacker, Kayla S. Vance, Adrian C. Weller, Nicholas S. Wertz, Hannah C. Woods.

Grade 7 - Jacob T. Altman, Matthew P. Breakall, Savannah M. Brown, Hannah D. Brumbaugh, Cameron S. Clever, Bradley W. Colliflower, Alysa L. Conomos, Kelsey A. Cooper, Abigail L. Cottrill, Jordan L. Davis, Zane U. Edwards, Victoria L. Faith, Dylan L. Fawley, Rayne M. Fiery, Chelsea A. Gelwicks, Logan R. Gladhill, Tyler J. Golden, Conner J. Greenlee, Gabrielle F. Grenier, Sydney E. Guyer, Gage D. Heacock, Jonathan A. Henesy, Renae S. Herman, Garrett L. Hull, Nicholas A. Lewis, Aaron W. Livingston, Gerard A. Materiale II, Lindsay T. McCoy, Jordan K. McNamee, Bradly L. Mills, Joshua Munoz, Helen M. Neff, Teddi L. O'Very, Steve M. Perez, Kelsey L. Proctor, Abigail M. Recabo, Zachary A. Robertson, Rachel L. Routzahn, Casey J. Shank, Madelyn C. Smith, Alexis K. Somerville, Patrick R. Soper, Tyler M. Stine, Kyleigh Stottlemyer, Brandon L. Stouffer, McKenzie K. Sulser, Alexis D. Swope, Kevin M. Thacker, Jessica C. Ulsh, Abigail G. Weaver.

Grade 8 - Ryan J. Aaron, Brianna C. Arnemann, Dylan J. Barger, Gideon J. Beebe, Shannon A. Bishop, Sarah M. Blickenstaff, Lauretta J. Bloemker Miller, Nicholas J. Brandt, Tiffany M. Brechbill, Levi D. Bucher, Kenneth M. Carrier, Kyrstin H. Colliflower, Kylee D. Crabtree, Athena M. Cunningham, Craig M. Elwood, Anje G. Garner, Lexie B. Holtzman, Kimberly T. Jardine, Sean G. Kreps, Matthew J. Lowenhaupt, Bethany A. Magner, Ryan N. Martz, Rachel E. McDonald, Evan H. McDonough, Jeremy D. Miller, Katelin M. Mowen, Sarah M. Muir, Ashley D. Newlon, Mariela Perez, Morgan E. Pettner, Abigail R. Pinkham, Colby S. Poffenberger, Ashton N. Raum, Christopher A. Resh, Kacee L. Sines, Ryan P. Smetzer, Katrina N. Smith, Kayla M. Smith, Emily K. Staley, Kayla M. Stoner, Jusseth M. Velazquez, Jesse T. Walling, Hannah N. Wise, Carly R. Yost.

The Herald-Mail Articles
|
|
|