Advertisement

Boonsboro High School honor roll

August 17, 2008

Boonsboro High School



Sixth marking period

Distinguished honor roll

Grade 9 - David A. Adams, Shannon E. Anderson, Samantha K. Barger, Rachael T. Birky, Dylan S. Bright, Kevin M. Damewood, Matthew C. De Tora, Megan D. Deckert, Danielle P. Derflinger, Jaclyn C. Fiola, Katelyn D. Gelles, Sara N. Hobbs, Sarah C. Hull, Cody L. James, Kasey L. Jenkins, Ian F. Karraker, Yelim Lee, Kearstin E. Lescalleet, Kace L. McField, Caitlin A. McGrogan, Katherine D. Miller, Amy M. Moore, Nicholas S. Mullican, Allison J. Pettyjohn, Jacob L. Reinhart, Eric C. Ryberg, Bilaal A. Saif, Erin C. Scally, Carolyn E. Snyder, Duong N. Vo, Lydia R. White.

Grade 10 - Lauren E. Abbott, Katie N. Brennan, Katrina M. Bushko, Carly M. Dodson, Kayla M. Eury, Allison M. Flynn, Macy A. Fuscsick, Rebecca A. Hull, Heather M. Johnsson, Elizabeth C. Leizear, Breanne M. Lohman, Chad D. Love, Norah L. McCrossin, Christian N. Midgett, Anna E. Olszewski, Zachary T. Puglisi, Laurin T. Smith, Stephanie M. Solomos, Caytlin M. Stefanizzi, Alexandra N. Sullivan, Jessica R. Vanfleet

Advertisement

Grade 11 - Amanda E. Brashears, Brandi L. Bridgett, Ashley R. Brightwell, Grant E. Brown, Craig M. Buwala, Kristen L. Byers, Scoti E. Dodson, Alicia A. Elkin, Chelsea Y. Harnett, Camille E. Heim, Morgan E. Holmes, Matthew D. Johnson, Courtney L. Kefauver, Kyle D. Knowles, Cody L. Linton, Jessica R. Manuel, Margaret E. Margrabe, Lauren N. Miller, Lauren G. Miranda, Chet A. Price, Blake A. Roberts, Kristina Seat, Blair N. Tetter, April O. Thompson, Audrey J. Vargason, Tyler M. Walsh, Tayler C. Wennick, Rachel E. Wollard, Cory D. Wyand, Jacob L. Zimmerman

Grade 12 - Kendra R. Barnhart, Jack C. Barr, Brennen P. Baylor, Brandon S. Benedict, Jamie L. Bingaman, Brittany L. Bowman, Laurel A. Brabson, Sarah K. Brown, Natasha O. Burnham, Jacob K. Burtner, Adam T. Chambers, Elizabeth A. Cline, Zachary L. Clopper, Anthony J. Cortazzo, Hannah L. Crosby, Jeffrey T. De Tora, Jaime L. Donato, Devon M. Emanuelson, Katie A. Farr, Andrew R. Flora, Blaine A. Ford, Julia S. Friedrich, Kyle B. Gallienne, Katie G. Gantz, Andrew G. Griffith, Jessica L. Hanes, Katie R. Harne, Manon R. Hostmann, Victoria L. Jennings, Noah E. Kefauver, Kayvon M. Mirdamadi, Nicole L. Moore, Samantha L. Moore, Amber M. Nalley, Kathleen E. Neiman, Daniel J. Nicolosi, Drew S. Olden, Elizabeth M. Plum, Katie J. Reese, Kellie J. Reese, Bridgette A. Ringley, Rebecca E. Rockwell. Tiffany N. Root, Joseph A. Rose, Joshua A. Smith, Rachael B. Stitely, Lucas C. Summerlin, April L. Vesely, Dwayne E. Washko, Brenton M. Welty, Caitlin M. Wolfe.

Honor roll

Grade 9 - Sara E. Angle, Nicole R. Barnes, Dalton T. Beard, Aaron C. Bence, Victoria E. Bowers, Joshua A. Brumage, Joseph S. Capasso, Tenielle D. Carroll, Kayla R. Crampton, Alice D. D Alauro, Haley Dagenhart, Dominick Dimercurio, Andrew D. Drury, Kelsey M. Engle, Connor J. Fairhall, Paige M. Flook, Rodney A. Flora, Mitchell W. Gaylor, Nicole M. Geraci, William D. Heavner, Richard P. Hershey, Alison K. Holmes, Emily C. Horst, Steven D. Hyslop, Ashlee D. Kline, Kenneth D. Kopp, Arthur J. Lacey, Alicia M. Laureti, Kevin Lowery, Jessica D. McCarthy, Jodie L. McCoy, Zachary A. McGee, Andrew J. McLaughlin, Benjamin M. McNamee, Logan J. Mellott, Jesse L. Mendez, Kaylee N. Monninger, Andre Nguyen, Jessica L. Nicolao, Brandon M. Nicolosi, Bridgette E. Nitza Buwala, Taylor B. Parrish, Haley L. Payne, Nathaniel P. Proce, Tessa G. Robillard, Sarah M. Rohrer, Nicholas G. Sanderson, Mollie E. Sandy, Charles G. Seabright, Jennifer E. Sherdel, Hayley R. Smith, Ian C. Snyder, Shannon C. Strong, Ryan M. Tetter, Amanda K. Truax, Morgan N. Vanfleet, Joselyne K. Vicuna, Thomas J. Weber, Charlotte B. Whipp, Adelaide L. White, Aachary C. Willems, Charles W. Zang, Madeline D. Zayas

Grade 10 - Keegan B. Abernathy, Harlee C. Alcala, Marcus R. Allnutt, Luis A. Alvarez, William T. Atkins, Jessica E. Barnhart, Jessica E. Barrett, Amber C. Bowman, Kaitlin E. Castle, Richard J. Casto, Kayla M. Churchey, Alisha T. Cochran, Kelsey W. Cordell, Daniel K. Dagenhart, Rebecca A. Demers, Alexander C. Doane, Dylan L. Eavey, Lindsay R. Ecton, Erin G. Eslick, Jeremi R. Galpin, Heather N. Gogniat, Loni E. Hannah, Jeremy S. Hardy, Sandra R. Harner, Sherry M. Harner, Gary E. Harris, Scott M. Haupt, Andrew E. Hoffman, Brooke E. Holder, Dominika Hosova, Christopher E. House, Paul A. Jaya, Micaiah T. Jessie, Virginia K. Lefler, Katelynn E. Lewis, Megan K. Long, Chaney A. Lum, Nickolas W. Lum, Zachary E. Macomber, Jessica A. Mazelon, Terry L. Moats, Michelle L. Moore, Amber M. Morris, Shelby K. Pendergraft, Kyle S. Poffenberger, Dillon A. Porter, Daniel B. Powell, Evan M. Reeves, Julia K. Robertson, Kendra C. Robertson, Jacob C. Rockwell, Jackie M. Rosenberg, Dustin L. Routzahn, Lauren N. Row, Branden L. Schilling, Caitlin E. Schultheis, Alyssa M. Schweitzer, Cortney E. Silvis, Jake Spence, Tyler A. Thompson, Bryan M. Wachtel, Kayla R. Walsh, Justin M. Weese, Linsay K. Wilkinson, Timothy A. Winebrenner.

The Herald-Mail Articles
|
|
|