Advertisement

South Hagerstown High School - Honor roll

August 10, 2008

South Hagerstown High School

Marking period 6

Distinguished honor roll

Grade 9 - Rebecca C. Canova, Natasha Crouch, Megan E. Duckworth, Sarah E. England, Tyler D. Ficklin, Arturo Fuster Marquez, Danielle Grap, Khriste C. Green, Matthew T. Koebel, Allison P. Mackey, Patrick J. Mitchell, Dallas R. Palmer, Jennifer C. Rojas, Leslie Rojas Cartagena, Robert J. Schmid, Mark S. Sokol, Cody A. Swope, Nicole M. Thompson, Alexandra Turano, Brandon S. Wingfield, Erin O. Ziegler.

Grade 10 - Nathan J. Arch, Angeo Rey T. Belen, Kaitlyn E. Bosco, Kara K. Burgan, Matthew A. Clip, Kyle M. Crabtree, Ryan A. David, George J. Ferenz, Sarah R. Hartman, Ahkeema N. Hawkins, Kacey C. Hughes, Tiffany C. Lyles, Lauren N. Marriner, Francis L. Simpson, Benjamin D. Stone, Mekleet M. Teferi, Danielle C. Trent, Ivan Zanko.

Grade 11 - Gustavo Barbosa, Benjamin L. Benner, Shelley Grace C. DeLeon, Vannessa S. Diz, Elizabeth P. Fawcett, Emily N. Forrester, Zachary J. Freeman, Desiree N. Giffin, Craig M. Hammond, Stephanie N. Jones, Anne J. Kraft, Jeremie M. Lecuyer, Long T. Luu, Lillian N. Morales, Erica L. Murray, Marlon J. Roberson, Daniel E. Rose, Shane C. Santell, Ashleigh N. Schmid, Michael C. Sebright, Cory J. Shank, Brian R. Starner, Sarah D. Wetzel, Kyle A. Zittle

Advertisement

Grade 12 - Kimberly Adams, Manuel A. Farfan, Jeanie L. Fields, Benjamin Forsythe, Danielle M. Higgins, Holly E. Hughes, Brittany N. Hyatt, Rajab Y. Kigembe, Casey G. King, Jordan S. Kirby, Astrid J. Lozano, George Men, Katherine N. Newton, Lindsay R. Oberholzer, Brittany A. Pettit, Brennen T. Przwieczerski Shoval Resnick, Arlene M. Rivera, Alexander P. Sagi, Nicholas Stevens, Kevin L. Young.

Honor roll

Grade 9 - Kwadzovi S. Ayenu, Lindsey E. Beall, Courtney J. Bills, Anaa K. Blevins, Brandon J. Boisseau, Alexander J. Brogaard, Nicholas P. Buonocore, Norma L. Burcker, Jeremy B. Caldwell, Monique D. Carter, Damien A. Clipp, Joceci L. Cook, Cortney K. Delee, Lindsey J. Demarco, Jeffrey D. Ducharme, Krystyna M. Dyson, Mason M. Eaton, Myia E. Evans, Aaron L. Finneyfrock, Katherine A. Forsythe, Elizabeth Frontz, Tamar R. Gaines, Nicholas V. Garland, Courtney N. Glass, Katelyn M. Goodnough, Kwame J. Gramling, Katina M. Greene, Victoria A. Griffin, Clarence J. Hamilton, Trevor P. Haupt, Thomas M. Hengemihle, Nicole S. Herrling, Stephen M. Hoffman, Frederick C. Huang, Janailys Jimenez, Ravleenkau G. Khalsa, Josiah A. Kline, Danielle S. Laroc, Daemoni T. Leo, Holly L. Lewis, Kaitlyn N. Mades, Aysha Mahmood, April M. Maloff, Kimberlee M. Mauck, Tracy R. McClanathan, Ciana E. McFadden, Amanda McGee, Giannina Medina, Joshua A. Mendez Santos, Jordan D. Miller, Macey M. Moore, Terra J. Obitts, Meggan M. Palmer, Kevin J. Quintanilla, Jose A. Rivas Martinez, Eira L. Rivera, Matthew W. Roberts, Colby D. Robinson, Shannon N. Rodriguez, Joseph D. Roland, Misty D. Seaton, Vanessa J. Seka, Sonali O. Singh Gill, Alex Smelgus, Kevin Sokol, Ryan D. Stewart, Matthew A. Suddith, Nazelya R. Sulemanova, Sarah M. Tasker, Christine R. Terrill, Eileen C. Teunis, Haila E. Uhler, Charles J. Vitug, Heather E. Wagner, Kayla M. Walker, Michelle N. Wallace, Benjamin B. Weaver, Brandon M. Webb, Charles N. White, Dominique L. Williams, Allison H. Wolf, Kirstie L. Wooten.

Grade 10 - Markee Bagley, Samson T. Binutu, Shanequa D. Blackwell, Kadeem Brim, Amber K. Brooks, Donald E. Brown, Jason Camarano, William N. Carroll III, Kendra D. Clark, Christine N. Collins, Ashley L. Crummitt, Brandon W. D Shen, Alexis N. Dorsey, Celin E. Duran, Ana Maria Enciu, Amber L. Green, Brittany R. Gregory, Ronald E. Gross, Modibo Haidara, Laura Harmon, Brian D. Harold, Shaquoia A. Harrison, Jordan G. Hatfield, Kathleen S. Hoffman, Kimberly M. Holbrook, Timothy E. Hoover, Matthew D. Hughes, Alizay Javed, Christine O. Johnson, Shawntae M. Kelley, Mfundisi K. Kitchen,Travis B. Kline, Brenton R. Knepper, Kayla M. Koenig, Lauren D. Koenig, Brittany L. Long, Nick I. Lozanov, Patrick J. Lynch, Sean N. Mackey, Brittany R. Maggitti, Octavia D. Mallory, Morgan E. McCoy, Julie N. Miller, Wayne A. Morris, Justin M. Nestor, Donald E. Nisewarner, Laose K. Onibuje, Destiny L. Parker, Shawnelle D. Payne, Merranda C. Reeder, Kathryn M. Rodenburg, Amaurys A. Rodriguez, Frances N. Rojas, Teddy E. Samples, Valeriy S. Seredich, Anthony Shaffer, Elisabeth D. Sharpe, Jefferson D. Sheasley, Erin A. Simons, Kemily B. Slick, Amanda T. Smith, Carlisha B. Smith, Tyler M. Smith, Zachary M. Smith, Megan R. Sneckenberger, Sean J. Stanton, Chad R. Walker, Dulaney S. Williams.

The Herald-Mail Articles
|
|
|