Advertisement

Clear Spring High School honor roll

July 13, 2008

Clear Spring High School



Sixth marking period

Distinguished honor roll

Grade 9 - Alyssa L. Brandt, Tyler P. Brown, Samantha E. Hendershot, Megan L. Micco, Lily S. Pinkham, Kristen L. Resh, Sadie M. Reynolds, Theresa N. Ritchick.

Grade 10 - Bradley T. Banzhoff, Nathan A. Brandt, Joy E. Bright, Kelsey R. Capezuto, Aaron D. Hetzer, Hannah E. House, Hannah M. Leizear, Dylan S. Reed, Lakyn R. Sanders.

Grade 11 - Korey R. Atherton, Katelyn M. Blickenstaff, Missie L. Grove, Nevin W. Harshman, Erika N. Henson, Amber T. Keck, Joshua A. Kehr, Adam P. Lipella, Lindsey R. Mills, Emily M. Pinkham, Amy E. Poet, Jordan W. Thurber.

Advertisement

Grade 12 - Mackenzie F. Blair, Tiffany L. Boyd, Asya M. Brown, Kyle R. Byrne, Laura A. Canfield, Matthew S. Carey, Daniel L. Guyer, Nicholas C. Hall, Brett A. Hendershot, Casey M. McNamee, Aaron M. Mills, Elisa N. Mills, Allison R. Moore, Brandon M. Rada, Adam S. Reid, Amy E. Ridenour, Andrew T. Routzahn, Emily R. Steinacker.

Honor roll

Grade 9 - Alexandra D. Bates, Joel D. Bates, Matthew F. Blair, Dylan S. Crites, Megan L. Crowl, Joshua C. Ernst, Kristina A. Faith, Kyle E. Franks, Chad R. Hamilton, Jacob D. Harrison, Joshua R. Hess, Devon E. Jacobs, Kayla M. Jacobs, Maria C. Jarvis, Mollie E. Kemp, Brandon R. Kesselring, Praphawade Klinsrisak, Ashlyn M. Long, Nathaly S. Mangum, Anthony J. Michael, Brooke L. Miles, Jeffrey M. Moats, Mark A. Mowen, Brandon M. Mullins, Gavin M. Myers, Brittany N. Resh, Kirsten D. Rhodes, Dustin A. Shrader, Steven A. Snyder, Ryan M. Weisenmiller, Robert D. Wertz, Donovan J. Wiles, Kevin A. Wyks, Lev Yermolenko, Austin J. Yost.

Grade 10 - Brooke M. Allen, Bailey L. Ayers, Stephanie S. Baker, Sarah E. Baxter, Kenneth H. Bosic, Jr., Thomaslee K. Boyce, Kaitlyn E. Brummet, Heaven L. Burkhammer, William J. Butts, Sierra M. Byers, Derek S. Carey, Allyson D. Chaney, Bryce J. Cosier, Amanda L. Crowl, Jarrod E. Dorsey, Amanda J. Fawley, Sydney E. Frazee, Nathaniel B. Golden, Nicholas A. Harbaugh, Linsey R. Hartle, Sara E. Hovermale, Kelly A. Humbertson, Andrew D. Jarvis, Bradley E. Jordan, Zachary L. Koontz, Destiny M. Krenzer, Zachari D. Leazier, Alec G. Long, Tara R. McCoy, Damara J. McDonough, Shawnee D. McMahon, Brittany N. Miller, Amber N. Mills, Samantha L. Owens, Amanda R. Paylor, Samantha L. Reesor, Casie L. Robertson, Soraya C. Rodriguez, Joshua T. Routzahn, Christopher J. Rowland, Rebecca A. Schrimsher, Paige E. Shirk, Chelsea M. Smith, Michael L. Sprecher, Jennah L. Suder, Hannah H. Sung, Zachary S. Uchima, Zachary M. Valko, Sarah A. Walters, Sheridan M. Webb, Samantha T. Webster.

Grade 11 - Jennifer N. Barnhart, Lauren P. Belt, Mitchell A. Blevins, Adam M. Bright, Brian K. Bussard, Kyle A. Crist, Sara J. Dice, Kyle J. Downs, Diane L. Draper, Amber N. Dressler, Nichole E. Ecton, Christian A. Ernst, Heather E. Faulders, Stephanie L. Foust, Larry R. Franks, Kerrington M. Gray, Kourtney F. Gray, Joshua L. Green, Tyler P. Hanshew, Kayla E. Hensley, Paige E. Hess, Robert L. Hockenbury, Loudan M. Hoosier, Cory S. Horton, Karlie R. Hose, Kelsey J. Hovermale, Ashley N. Imes, Hillary A. Jardine, Casey A. Keyfauver, Katelin L. Kinsey, Jessica Rae W. Kissner, Courtney M. Long, Kayla N. Long, Allen E. Mackey, Kirstie L. McMurray, Amanda J. Mills, James R. Mills, Samuel A. Myers, Lindsey N. Peacher, Elliott C. Reid, Joe D. Repp, Zachery D. Repp, Meghan E. Rhodes, Curtis E. Ridenour, Corey A. Shrader, Brittany K. Smetzer, Jeffrey A. Snyder, Malea N. Snyder, Thomas J. Socks, Lindsay N. Stine, Zeke R. Stupleman, Sydney E. Weller.

Grade 12 - Rebecca M. Ardinger, Brandi N. Bigler, Brianna C. Carbaugh, Joshua L. Constable, Benjamin A. Courter, Justin W. Cunningham, Matthew D. Dressler, Stefany H. Frey, Catherine E. Heiston, Kyle L. Hendershot, Matthew D. Henesy, Sarah E. Holler, Anthony K. Ivosevich, Taylor E. Jacobs, Amanda R. Keefer, Kayla M. Kendle, Brittany J. Lady, Gregory S. Luhouse, Jarret L. Martin, Jeremy D. McMullan, Christina D. Mehaffie, Wade E. Miller, Cory W. Mills, Benjamin E. Palmer, Rachael S. Poet, Zachary P. Reid, Rachel L. Savage, Cory M. Shives, Mandi N. Shoemaker, Steffanie K. Smith, Brittany S. Stotelmyer, Amy N. Triesh, Brett S. Turner, Brittany D. Yost, Santana M. Ziegler.

The Herald-Mail Articles
|
|
|