Advertisement

Williamsport High School honor roll

July 06, 2008

Williamsport High School



Sixth marking period

Distinguished honor roll

Grade 9 - Connor R. Arnone, Emily M. Chaney, Sarah F. Cook, Daniel W. Crist, Tyler M. Davis, Shelby E. Dehaven, Whitney N. Depew, Zoie B. Dobrzanski, Edward A. Hanna, Desirae M. Hart, Kayla L. Huff, Victoria P. Johnson, Christopher M. Kiley, Paige L. Kitchen, Mckenzie M. Lansing, Trisha D. Leigh, Samuel C. Lopez, Danielle K. Miller, Yunji Seol, Luke I. Smith, Jeremy F. Smoot, Connor P. Stephens, Kaelii E. Stout, Kandis S. Stoy, Sadi A. Summers, Nick G. Vindivich, Kelsey M. Weaver, Robert J. Willis, Tiffany N. Wolfe.

Grade 10 - William R. Ball, Chelsey L. Baturin, Zachery G. Bloyer, Amanda L. Cordelli, Daniel A. Doub, Jesse L. Draper, Anastasia E. Gaines, Tyler D. Harbaugh, Codi L. Hawbaker, Logan P. Jamison, Tara D. Lansing, Jae Eun Lee, Karli R. Reese, Kelsy M. Rupp, Elizabeth N. Smith, Stephanie A. Smith, Jennifer M. Spangler, Brittany A. Weaver.

Advertisement

Grade 11 - Virginia L. Berry, Alexis A. Bryan, Jesse D. Buchman, Katie L. Butts, Olivia J. Fields, Steven M. Harne, Laurel E. Kays, Tiffany L. Kegley, Chelsea L. Moore, Alisha M. Poole, Emily M. Tritsch, Nicole E. Weeks.

Grade 12 - Scott E. Bailey, Jon H. Ballentine, Jordan C. Barnes, Judiah N. Baylor, Julie A. Cook, Drew P. Dehaven, Alicia L. Domsky, Jessica N. Ellis, Jessica M. Ellyson, Hannah E. Garling, Sarah M. Hoffman, Seth A. Horner, Jessica L. Johnson, Lindsey L. Kneisley, Abigail L. Loewenheim, Emily E. Myers, Randy J. Nielsen, Jessica L. Palmer, Megan A. Remsburg, Amber R. Shindle, Kasandra R. Slick, Stephanie L. Toone, Mikhael T. Weaver, Allison M. Zube.

Honor roll

Grade 9 - Nicole M. Allison, Jeremy K. Ardinger, Corey M. Arias, Luis F. Arias, Amber E. Asbury, Kaitlin A. Bailey, Emily G. Beach, Christine N. Bell, Alexis P. Betts, Alexis E. Bowers, Miranda L. Boyer, William T. Boyer, Courtney N. Breeden, Dylan R. Bricker, Daniel J. Brown, Sandria R. Brown, Emily N. Bryan, Brianna J. Burnett, Nicholas J. Cantner, Rachel N. Carter, Joshua W. Churchey, Brooke N. Clark, Christian M. Colliflower, Derrel D. Cook, Micah A. Cooper, Emily M. Cross, Jessie F. Degroat, Preston S. Dick, Rachel L. Drury, Tj M. Fear, Ashley L. Goge, Angela M. Goodwyn, Whittney P. Guessford, Allison D. Gulnac, Connor W. Haines, Eric W. Herrell, Logan M. Hershberger, Caroline P. Holt, Candace M. Horchner, William F. Jarvis, Merrick Jensen, Aubrey K. Kennedy, Amanda L. Kline, Lindsay M. Kroboth, Tiffany N. Lamp, Kari L. Lewis, Cody R. Lopez, Megan E. Manlove, Airam Maravalhas, Destiny M. Martin, Hannah B. McCarty, Taylor X. McNaney, Bradley S. Miller, Cassandra M. Miller, Rhonda L. Muhlen, Shane T. Muldoon, Mary Teal Mulligan, Aaron T. Needy, Andrew J. Oyster, Richard W. Pelham, Sheri K. Pryor, Samar I. Rababe, Reginald J. Russ, Allison L. Ruth, Tiffany A. Ryce, Jared T. Schnurr, Cody M. Shank, Melanie L. Shank, Lawrence J. Shaw, Kelsey E. Smith, Elizabeth A. Spriggs, Adrianne V. St Paul, Shanlee L. Stough, Spencer E. Taylor, Larry E. Tyler, Ashlyn R. Vanvliet, Robert W. Vinson, Darian K. Waple, Karrah L. Weaver, Amy M. Whitcraft, Miranda M. Wollard, Graylon L. Wright.

Grade 10 - Jonathan Aviles Rojas, Alexander J. Berchock, Seth G. Boggs, Justin A. Bowie, Jessica L. Brechbill, Austin G. Britner, Shadora J. Bullock, Craig A. Cannon, Ayelora K. Clopper, Troy L. Cunningham, Taylor A. Davis, Samantha N. Ebersole, Seth W. Eckert, Kasey L. Fields, Alexis K. Fisher, Leslie N. Forcino, Heather N. Frost, William M. Gigeous, Elizabeth A. Grebenstein, Roy E. Guessford, Matthew B. Hall, Jason S. Hammond, Brittany L. Heller, Heather M. Hilliard, Joseph G. Huckaby, John A. Huse, Caleb G. Jernigan, Amanda J. Johnson, Kayla E. Kelley, Kyle J. Lamont, Ryan W. Llewellyn, Karin N. Mills, Deanna L. Molnar, Carlee A. Myers, Jessica N. Needy, Brandon K. Nichols, Katherine N. Noll, Dustin D. Obitts, Ciara W. Preston, Bradley J. Rudolph, Rrezarta Ruqi, Jake M. Shank, Emily N. Shoemaker, Kaylyn C. Smith, Jessamyn L. Souders, Kinsey N. Sprecher, Joseph K. Sutch, Sarah M. Tate, Brittani S. Taylor, Jordan P. Tracy, Kevin J. Walters, Rosanna L. Weagley, Charles M. Webb, Donnie G. Webber, Bryan W. Whitmore, Kassandra R. Wilt, Spencer J. Wolters Hardy.

The Herald-Mail Articles
|
|
|