Advertisement

Clear Spring Middle School honor roll

June 29, 2008

Clear Spring Middle School



Sixth marking period

Distinguished honor roll

Grade 6 - Kaitlyn N. Barnhart, Matthew P. Breakall, Savannah M. Brown, Ashley M. Clifford, Bradley W. Colliflower, Kelsey A. Cooper, Abigail L. Cottrill, Zane U. Edwards, Ioana A. Fedeles Muller, Rayne M. Fiery, Chelsea A. Gelwicks, Kenneth W. Gordon, Conner J. Greenlee, Gage D. Heacock, Jonathan A. Henesy, Garrett L. Hull, Nicholas A. Lewis, Elsie E. Martinez, Lindsay T. McCoy, Christophe R. Meuse, Bradly L. Mills, Joshua Munoz, Juan M. Resendiz, James T. Riford, Zachary A. Robertson, Collin S. Schultz, Jacob R. Sherman, Samantha E. Staley, Tyler M. Stine, Mikahla A. Stouffer, Alexis D. Swope, Adam T. Tagg, Kevin M. Thacker, Jessica C. Ulsh, Eric L. Yetter.

Grade 7 - Victoria J. Albert, Hunter N. Andrews, Nicholas J. Brandt, Levi D. Bucher, Mckenzie J. Divelbiss, Sarah K. Elwood, Stephani N. Frisby, Sean G. Kreps, Bethany A. Magner, Michael J. McIntyre, Kameron M. Shives, Katrina N. Smith, Kayla M. Stoner, Hannah N. Wise, Carly R. Yost.

Advertisement

Grade 8 - Jared A. Breakall, David G. Bright, Benjamin W. Cornwell, Samuel C. Elwood, Rachel L. House, Scott B. Hovermale, Trent T. Irving, David R. Kinna, Virginia E. Livingston, Nicholas A. Lushbaugh, Krista M. Miller, Alexa J. Mills, Ann E. Savage, Michael T. Sensenbaugh, Michael J. Snyder, Joshua M. Taylor Wilson, Katlyn F. Thomas, Emily G. Winters.

Honor roll

Grade 6 - Jacob T. Altman, Savannah D. Atha, Shaylinn J. Bachtell, Ariel D. Bragunier, Jacob S. Brant, Emily S. Burker, Cameron S. Clever, Brendon T. Clifford, Zachery H. Clipp, Elysia M. Currin, Kolby T. Dietrich, Kierston B. Dudley, Katelyn M. Ebersole, Victoria L. Faith, Dylan L. Fawley, William T. Fox, Tyler J. Golden, Gabrielle F. Grenier, Sydney E. Guyer, Lily I. Heiston, Renae S. Herman, Tiffany L. Jenkins, Brodie G. Kercheval, Aaron W. Livingston, Jessica L. Long, Angel M. Mangum, Lauren K. Martin, Levi T. Mason, Gerard A. Materiale II, Casey C. McKnight, Jordan K. McNamee, Joshua T. Miller, Dallas R. Nemes, Jacob W. Nield, Teddi L. O'Very, Liliana Ortiz, Damien M. Poet, Kelsey L. Proctor, Abigail M. Recabo, Holly L. Reynard, Ricky Robinson, Rachel L. Routzahn, Amber M. Rouzee, Casey J. Shank, Madelyn C. Smith, Alexis K. Somerville, Shane A. Starliper, Kyle L. Stottlemyer, Mckenzie K. Sulser, Ryan J. Varron, Abigail G. Weaver, Michael A. Wollard.

Grade 7 - Ryan J. Aaron, Brooke L. Ayers, Dylan J. Barger, Gideon J. Beebe, Shannon A. Bishop, Aaron N. Black, Sarah M. Blickenstaff, Zachary M. Bowers, Elizabeth S. Boyer, Jared T. Brant, Tiffany M. Brechbill, Alicia J. Coblentz, Kylee D. Crabtree, Athena M. Cunningham, Caleb W. Edwards, Craig M. Elwood, Albert W. Frazee, Jesse A. Gentry, Gabriel M. Hall, Leah M. Harrell, Ida L. Heines, Eric S. Hendershot, Lexie B. Holtzman, Tiffany M. House, Kimberly T. Jardine, Lane C. Johnson, Taylor L. Jones, Emily B. Kane, Jenna E. Knable, Brendan A. Lawson, Matthew J. Lowenhaupt, Ryan N. Martz, Rachel E. McDonald, Evan H. McDonough, Samantha A. Michael, Jeremy D. Miller, Michael V. Moats, Sarah M. Muir, Jessica L. Myers, Ashley D. Newlon, Julianna M. Nix, Mariela Perez, Morgan E. Pettner, Abigail R. Pinkham, Colby S. Poffenberger, Brianna J. Pryor, Katlin M. Recabo, Nathaniel E. Repp, Christophe A. Resh, Amber M. Sisk, Ryan P. Smetzer, Kayla M. Smith, Michael S. Smith, Stephen G. Smith, Emily K. Staley, Hansu Sung, Jesse T. Walling, Adam Y. White, Macayla G. Wiles, Alexis L. Yost.

Grade 8 - Bishara Alsahouri, Jessica M. Ambrose, Jessica L. Barnhart, Jacob H. Bassett, Bethany L. Bowers, Danielle A. Bush, Travis L. Clipp, Garrett M. Davis, Mathew W. Day, Rebecca A. Dunning, Emily K. Flaherty, Carly D. Folk, Amber N. Forrest, Nathan W. Gehr, Kailea T. Geisbert, Tylar K. Habel, Connor J. Herndon, Nicholas R. Hill, Abigail B. Hoosier, Shayna L. Hott, Alexandra K. Hovermale, Christophe L. Hovermale, Sarah E. Kulha, Shelby L. Lewis, Adam C. Mellott, Tyler E. Mitchell, Katlyn N. Moore, Lorna A. Mullins, Jared M. Mummert, Dennis J. Naile, Zachary D. O'Neal, Brittany N. Ray, Brenna N. Reid, Brandon L. Rutherford, Mikaela L. Shelton, Andrew T. Shupp, Miranda N. Speak, Hannah E. Stine, Kenneth L. Stitely, Brandon G. Stride, Cassandra L. Suder, Haley L. Thorn, Kiersten A. Valko, Ralph L. Weaver, Bradley A. Webb, Crystal D. Welling, Tessa E. Wiles.

The Herald-Mail Articles
|
|
|