Advertisement

Western Heights Middle School honor roll

June 22, 2008

Western Heights Middle School



Sixth marking period

Distinguished honor roll

Grade 6 - Sarah L. Brumback, Shania A. Deagrella, Crystal D. Girardin, Sirena M. Hall, Kelsey Helman, Ryan A. Johnston, Taylor M. Jones, Jocelyn C. Lazo, Allison N. Martin, Andrew C. Miguel, Candice J. Phelps, Krystal Lyn Rhinehart, Taylor S. Shank, Jonathan W. Shipley, Olivia M. Shoop, Benjamin M. Sullivan, Shelly L. Trumpower, Carly T. Waugh.

Grade 7 - Kirsten N. Benner, John C. Britton, Kristen B. Davis, Amaris E. Deleon, Emma D. Gist, Justin J. Hall, Elmer L. Hurd Iv, Kinza N. Iqtidar, Liana A. James, Rashida K. Joaquin, Justus G. Jobe, Francisco A. Macalupu, Celene G. Mc Nair, Karla V. Panduro, Johanna E. Papa, Jasamyn L. Patterson, Xena S. Perry, Bobby L. Plume, Kayla L. Smoot, Amanda M. Starliper, Akelah N. Taylor, Rachel N. Thomas.

Grade 8 - Summyr S. Butts, Scott P. Davis, Ashley M. Hertrich, Cassandra M. Mackereth, Emily C. Simmons, Guilherme D. Souza, Lakin A. Thomas, Christina A. Thompson, Marcus A. Walker.

Advertisement

Honor roll

Grade 6 - Madeline S. Andrews, Unique J. Barnett, Bailey J. Benner, Danielle N. Burkett, Cody A. Callihan, George E. Caniford, James D. Clark, Craig E. Coffin, Rebecca L. Coffin, Cheryl M. Cosens, Daksh D. Dihora, Kira N. Duff, Brionna M. Dupree, Tyler R. Eddy, Amber L. Elgin, Jenna L. Fazenbaker, Timothy A. Ferguson, Blake C. Fox, Joshua W. Grove, Nicholas C. Harney, Hunter C. Hartman, Natalie A. Hoffman, Cheyenne D. Holland, Breanna L. Joe, Collins O. Johnson, Amber R. Jones, Alexis L. Kershner, Timothy A. Kitchen, Jaren R. Kline, Lavrai R. Lansdowne, David A. Lewis Ii, Alexis J. Longfellow, Glenda L. Longus, Kelsie M. Malott, Jennifer L. Meyers, Aaron R. Miller, Richard L. Montgomery, Isabella R. Patterson, Amber N. Peck, Wilberto Peralta, Shannon R. Pitsnogle, Brenda J. Rhinehart, Jessica A. Rinehart, Matthew C.ritter, Maria L. Rivas, Joshua D. Rodriguez, Dimitri C. Romero, Caitlin Rose J. Sacchi, Kacee M. Schindel, Anjelica L. Scott, Nicholas S. Sipes, Clayton W. Smith, Andrew M. Snodderly, Jessica M. Snyder, Stephen A. St. Clair, Brianna C. Strawther, Carlos Torres Rosario, Kristin N. Weaver, Cody S. White, John J. Wilson Jr., Pavel S. Zanko, Zachary J. Zawatski.

Grade 7 - Joshua A. Akins, Olivia L. Aleshire, Kevin A. Amick, Malik M. Barnwell, Shayna E. Bickford, Kenneth S. Blake, Chelsea A. Brown, Kirsten N. Burr, Katlyn E. Butts, Janie Chen, Lacey S. Cochran, Christopher D. Cook, Ariel D. Cooper, Matthew L. Daley, Ralph A. Diaz, Brandon Q. Diehl, Vantarra L. Edwards, Trelon M. Fuller, Christopher Gillespie, Jaquien Gantt, Angel M. Girardin, Nicholas R. Griffin, Lauren E. Hastings, Amont G. Hawkins, Derek M. Herbert, Nicole M. Hess, William T. Holmes, Devin M. Houser, Joseph L. Jackson, Cheyanne N. Johnson, Jakerian B. Jones, Martina N. Jones, Zhanna L. Krivetskaya, Nicholas G. Lacey, Kianna L. Long, Nakisha M. Magbie, Omar Mbye, Christopher B. Mc Nairn, Amanda L. Metcalf, Matthew M. Mills, Alexis M. Monroe, Sean P. Moody, David R. Moser, Erica D. Myers, Misty D. Nalley, Evente Naylor, Kaitlyn B. Palmer, Kristen M. Pickett, Anaya P. Pollard, Karissma C. Ragland, Chad D. Randall, Cheyenne L. Richards, Cody A. Rippeon, Dennis L. Rowe, Sterling J. Rubeck, Trenton R. Sauble, Jessica A. Sease, Alexis B. Shaffer, Charles E. Shindle, Tyler D. Shindle, Essence K. Smith, Amanda N. Snoots, Samantha R. Stanton, Clay M. Thomas, Scott R. Thomas, Ellen M. Threewitts, Andrew M. Wells, Chandler W. Williams, Danielle S. Wilson, Viktor S. Zanko.

Grade 8 - Tiffani D. Bowles, Kelsie C. Byers, Kiyanna M. Bynum, Aaron M. Carbaugh, Kenneth J. Carpenter, Jacob W. Catlett, Charles A. Coffin, Devan A. Elliott, Evan M. Feigley, Lauren L. Folk, Jordan D. Fortson, Brittney R. Furlong, Ashley J. Giffin, Andrew R. Grove, Joshua M. Hall, Leo F. Hersch, Natasha E. Hudson, Keith R. Johnson, Dustin W. Kicklighter, Tia M. Kline, Latraya D. Lansdowne, Amanda E. Martin, Robert C. Mc Donald, Marcus S. Orr, Jillian F. Reid, Eric D. Sprecher, Matthew T. Stambaugh, Amber L. Stevenson, Laken E. Stotler, Marquisha N. Watts, Emily D. Williams.

The Herald-Mail Articles
|
|
|