Advertisement

Smithsburg Middle School honor roll

May 25, 2008

Smithsburg Middle School



Fifth marking period

Distinguished honor roll

Grade 6 - Jordan A. Bliss, Ashley E. Brown, Young Chin, Chloe A. Cupernall, Elizabeth A. Dennis, Jacqueline M. Ewing, Jenny E. Fritts, Joshua S. Garnand, Emma J. Gerhold, Garrett T. Ghafir, Kwynn A. Johnson, Jesalynn R. Jorgenson, Attiya H. Latif, Randi M. Leydig, Julia E. Martirano, Chelsea J. Massie, Danielle J. Murray, Usman A. Qadri, Emily I. Rowan, Zachary L. Schaeffer, Elizabeth C. Scrivener, Michael A. Siefert, Phoebe R. Snyder, Kelsey N. Sprecher, Kailey M. Stracka, Azka Tariq, Austin R. Vaughn, Nora K. Waltz.

Grade 7 - Connor R. Brown, Jamie E. Burnett, Mia R. Cardone, Haley N. Caudell, Grace A. Clark, Erin K. Cooley, Hannah Cooper, Nicholas J. Demarco, Dominique H. Dilandro, Jacob A. Dwyer, Ryan L. Edwards, Connor A. Eyzaguirre, Cara A. Ferguson, Erica E. Hargreaves, Cody D. Hartman, Kyle W. Huntzberry, Thomas M. Keely, Sarah R. Kretzer, Ryan T. Kreun Yunghon K. Lee, Yungkong K. Lee, Devon D. Martell, Katherine A. Mosley, Morgan S. Nicley, Ariana Y. Seidman, Kinsey E. Shifflett, Savanah A. Smith, Megan J. Stracka, Caitlyn E. Wilson, Emma G. Zahm.

Advertisement

Grade 8 - Lena I. Baer, Corey E. Bryce, Kaylyn E. Fox, Bethany Happel, Nancy C. Kline, Abdul R. Latif, Sarah M. Morales, Austin N. Olson, Rachel A. Redmond, Emily N. Seifarth, Breanna D. Sheaffer, Linh M. Vu, Samantha R. Whipp.

Honor roll

Grade 6 - Mackenzie C. Ash, Erica S. Benner, Brendon M. Bickford, Katie M. Boylan, Genessee L. Burroughs, Angel N. Bussard, Luke W. Carson, Kayla B. Cox, Brittany C. Denham, Austen M. Dietrich, Christina M. Diffenderfer, Scott A. Elwood, Danielle M. Eyler, Morgan R. Flick, John C. Fraser, Brian A. Garcia, Kyle E. Geblein, Lauren J. Greenwood, Austin R. Grove, Asia D. Hendricks, John H. Hershey, Eric Janisko, Catherine A. Jeter, Brianna E. Johnson, Ryan M. Karroll, Nicholas T. Kerns, Elizabeth M. Kreun, Joanane C. Lee, Chase J. Marick, Marisa E. Marquez, Eden N. Marquiss, Taylor N. McCauley, Tiffany M. McNeil, Emily E. Merritt, Colby R. Messersmith, Joshua P. Miller, Preston L. Miller, Mira A. Moaveni, Kourteney A. Mongan, Scott M. Morton, Joel T. Musser, Lucinda A. Nehemias, Marco A. Ortega, Samantha R. Partlow, Kristen K. Peake, Naomi Pettway, Alexandra R. Poffenberger, Karissa N. Reigh, Julian A. Sangapol, Cayla B. Scheer, Kylee R. Sherbert, Alexandra N. Shilling, Jenna L. Simane, Katherine J. Skrabak, Amanda B. Snowden, Matthew E. Sprecher, Samantha M. Stambaugh, Gino L. Stella, Amanda M. Stevens, Sara E. Stone, Shelby L. Stotelmyer, Johnna L. Stoup, Mark I. Swope, Samira Tamimi, Joshua E. Thomas, Sarah A. Thompson, Morgan P. Thorhauer, Trumer J. Wagner, Justine A. Wallace, William L. Wiles, Kelly A. Winders, Fatima Zia.

Grade 7 - Arthur W. Anderson III, Andrew O. Appel, Brandon M. Athey, Rachel N. Babylon, Jared K. Banzhoff, Daniel J. Barr, Ashleigh M. Baxter, Evan T. Beck, Mason A. Beck Schmieder, Keisha R. Bernhisel, Ryan J. Bolton, Jennifer A. Daniels, Leah N. Davis, Heather L. Delauter, Shelby M. Diehl, Kyle B. Dinterman, Colton S. Duvall, Alexia M. Ernst, Larry J. Etter, Wyatt T. Farmer, Melissa M. Fell, Kaylee E. Fox, Zane B. Gardenhour, Brett M. Gardner, Adler J. Garrett, Melanie E. Garvey, Daniel J. Gery, Kevin J. Gibson, Joshua T. Gladhill, Samantha R. Gladhill, Milan Golding, Dameion Graham, Brooke A. Graybill, Kayla M. Griffith, Katelyn N. Hastings, Cortney L. Hudak, Justyna N. Jordan, Courtney N. Keener, Crystal L. Keller, Cobi J. King, Elyse L. Koterwas, Austin J. Lafalcia Ryan, Austin M. Lane, Natalie M. Larsen, Donovan J. Lawrence, Blake J. Lawyer, Yungnam K. Lee, Andrew N. Lewis, Ryan A. Madsen, Erin C. Mettille, Ashlee G. Metzger, Hunter R. Nalley, Randal Nee, Evan B. Philips, Alek E. Redenbo, Allison C. Reed, Kathleen N. Reed, Sandra L. Reynolds, Seth J. Roberts, Sidney E. Rubino, Emily O. Seward, Jordyn K. Smith, Peter C. Sorensen, Desiree S. Sowers, John W. Spahr, Bren C. Startzman, Matthew J. Stevens, Donovon A. Stover, Alexander C. Tibbens, Bryan P. Tracey, Taylor C. Valencia, Katherine M. Wilson, Katlyn G. Yano, Joshua Yoder, Randy C. Young.

The Herald-Mail Articles
|
|
|