Advertisement

Northern Middle School honor roll

May 25, 2008

Northern Middle School



Fifth marking period

Distinguished honor roll

Grade 6 - Connor D. Abeles, Niaja A. Alford, Nicholas J. Berry, Alyssa A. Brands, Dereck E. Cermeno, Daniel J. Chevalier, Makayla R. Claiborne, Daniel G. Conlon, Cole M. Conrad, Caitlin D. Cremins, Nicholas C. Degrange, Kristen T. Downing, Nicole M. Downing, Madeline R. Dunn, Frederick C. Durham, Peter M. Durham, Jordon C. Edlund, Nayreka Hormozi, Tirzah M. Joyce, Nicholas G. Karlen, Anthony D. Marinelli, Megan R. Mccarty, Rachael S. Mccullough, Dori L. Nance, Lindsey N. Renner, Nichalas M. Reyes, Theodore K. Schoeck, Eric Shao.

Grade 7 - Zeyzhan Aliyeva, Caroline R. Bradford, Amy L. Calandrelle, Troy F. Carbaugh, Marilou Chanel, Kirstie L. Coombs, Briana N. Dick, Alexa C. Dumpe, Evan M. Harrell, Andrew J. Higgins, Amanda K. Krehbiel, Margaret P. Manspeaker, Ashley M. Mcelroy, Sophie C. Mott, Maxwell Ober, Nathaniel J. Parchment, Benjamin W. Roberts, Anne Katherine Rueckerl, Zane E. Schreiber, Aaron M. Staley, Conner R. Troxell, Caroline M. Wills.

Advertisement

Grade 8 - Rebecca L. Amalfitano, Charlotte Anderson, Paige A. Bamonto, Edward C. Beachley, Samantha E. Beard, Lex A. Bondoc, Ariel N. Dick, Erika D. Kline, Ashley J. Malcolm, Ashleigh B. Mccoy, Stephanie E. Milani, Sarah G. Millman, Jason K. Moody, Cole M. Myers, Rajan R. Patel, Peter E. Perini, Oscar Shao, Stefanie H. Smith.

Honor roll

Grade 6 - Nkayla A. Alford, Havyn R. Allen, Brittany A. Appleby Rumon, Stephen J. Ashby, John B. Baker, John M. Balint, Adam R. Barnhart, Sarah M. Bentley, Meghan E. Berry, Alexandra N. Chinn, Leah M. Colvin, Brian P. Davis, Chantelle I. Dominguez, Brock W. Doyle, Porcia S. Ellis, Katherine M. Fowler, Richard L. Fraley, Casey G. Goodrich, Cindy E. Guerra, Karen V. Hade, Lauren E. Harbaugh, Lauren E. Harden, Laiaunya M. Hart-mooney, Esther E. Hayes, Victoria D. Horman, Gozal Ibragimova, Reed G. Jimenez, Cameron M. Kenworthy, Morgan B. Kenworthy, Ambrielle B. Kolb, Morgan P. Kolson, Esther Malone, Gabriella A. Manilla, Kyle E. Marston, Porter A. Mason, Christopher S. Mattax, Jean D. Mckoy, Thomas E. Milner, Michaela L. Moody, Katie L. O Bryan, Dakota S. Pallett, Brooke M. Passarell, Amanda L. Paugh, Austin L. Pogue, Shawn D. Price, Christine J. Randall, Garrett E. Rockwell, Michael A. Sharer, Jennifer A. Shepheard, Ferkhat S. Shubladze, Jamie E. Stevenson, Lindsay D. Strehle, Emily D. Unger, Fabian E. Viera, Felicity A. Wertman, Samiyah S. Williams.

Grade 7 - Tre Anderson, Zachary M. Barton, Kianna M. Blount, Andrew R. Brady, David N. Brandenburg, Tyler K. Brown, Rachel J. Burke, Diamond T. Campbell, Sarah A. Carr, Cortney D. Carter, Anna R. Compton, Samuel Dejesus, Neal F. Dossouvi, Yi Lin Fan, Jair G. Farfan-salazar, Amber B. Fisher, Tyrus A. Fleetwood, Darrell J. Fowler, Zoe S. Garcia, Jasmine K. Grant Weakley, Taylor M. Griffin, Britni D. Harsh, Emily B. Irwin, Derek A. Jimenez, Olivia A. Jones, Samantha Kendle, Selena C. Kendle, Ryan V. Kinter, Adrienne I. Kramer, Max J. Kross, Connor T. Lachemann, Carly P. Lewis, Siena M. Lund, Regan V. Marshalleck, Abigail Martinez, Rukia S. Medley, Joshua T. Moats, Lois J. Montes, Destinee S. Morrow, Colleen D. Moulton, Noah Mun, Jacqueline Y. Nguyen, Allison L. Nichols, Tyler J. Odell, Nathaniel D. Philp, Kevin L. Proctor, Taylor L. Rigsby, Samuel C. Robertson, Kayla M. Schenning, Garrett J. Singer, Zackery A. Stottlemyer, Jessica C. Thwaite, Hunter M. Williams, Amanda L. Willis, Karrie N. Wood, Andrew M. Yacyk.

Grade 8 - Anne H. Beachley, Jonathan W. Blank, Bernard C. Cabatit, Samantha M. Cantu, Kiersten A. Caudo, Alex P. Courtney, Samantha M. Culp, Steven A. Danner, Anthony J. Dattilio, Sharon Dominguez, Dylan M. Dopson, Paul R. Engle, Christen N. Fairley, Jennelle I. Farnum, Ahmad T. Fields, Autumn R. Fisher, Janae A. Giroux, Robert M. Goldsack, Rachel E. Gouff, Niklas C. Grahn, Rachel H. Greenwald, Ryan N. Harden, Ryan C. Hartsock, Frances M. Hautz, Matthew R. Hayes, Matthew E. Hetzer, Mollie Johnson, Winston C. Jones , John M. Kaylor, Elizabeth M. Lowe, Spencer A. Morgan, Daved R. Paddack, Gabriel S. Philp, Jessica L. Pryor, Amy N. Reamy, Bethany R. Reamy, Ethan C. Robison, Taylor A. Rockwell, Emily L. Seiler, Aydynbek Shubladze, Benjamin Z. Shuster, Colby L. Sirbaugh, Taylor N. Spickler, Brianna E. Steich, Patricia L. Tolbert, Alimbeg B. Tsereteli, Tierrah L. Tucker, Alexander B. Unger, Vivian R. Urzua, Allura M. Warden, Kelli A. Wright.

The Herald-Mail Articles
|
|
|