Advertisement

Springfield Middle School honor roll

May 18, 2008

Springfield Middle School



Fifth marking period

Distinguished honor roll

Grade 6 - Riley Arnone, Julianne Baker, Tristan Baker, Lindsey Beckley, Sarah Browning, Haley Carter, Sterling Christy, Matthew Clopper, Kimberly Cunningham, Jordan Davis, Helen Domsky, Devin Ehle, Corey Ellis, Alexis Evans, Tobin Frevert, Karli Grimes, Hannah Hamsher, Steven Hart, Alexandra Henry, Joshua Kisalita, Connie Leung, Lindsay Litten, Phillip Lloyd, Collin McVicker, Katelyn Mumma, Megan Murray, Madison Nordyke, Neerav Patel, Renee Poffenberger, Benjamin Schaefer, Carly Shaw, Paige Slusarz, Vasile Stadnitchii, Veronica K. VanMetre, Brett Weaver, Hart Weaver, Shirley Weaver, Krista Wiles, Sarah Young.

Grade 7 - Brooke Alton, Lisa Artz, Cody Bowman, Amanda Brechbill, Kristen Brown, Courtney Bryan, Cody Chaney, Stacey Christy, Madison Depew, Zachary Faith, Stephen Flessner, Emily Grumbine, Megan Heller, Lindsey Hout, Kelsey Kidwell, Caitlyn Kinzer, Alyssa Marker, Connor McNaney, Joshua Miller, Melissa Miller, Brent Moyers, Colton Myers, Natalie Rudisill, Benjamin Seibert, Sabrina Smith, Allison Staubs, Stephanie Streeter, Samantha Taylor, Hannah Tosten, Rachael Wiseley.

Advertisement

Grade 8 - Irene Cunningham, Brandon Draper, Julia Eckstine, Erin Gaines, Samantha Metz, Casey Osborne, Taylor Spigler, Emily Taylor, Morgan Williams.

Honor roll

Grade 6 - Brianna Akers, Jodeci Albertson, Janet Asbury, Alexandra Bowers, Lindsay Bradfield, Hailey Bricker, Brandon Carter, Donald Churchey, Samantha Cline, Dalton Condo, Emilee Crawford, Cameron Cross, Kathleen Davis, Kyra Detrick, Jaylin Ellis, Heather Elliott, Hannah Fair, Jerry French, Taylor Gay, Chelsey Godsey, Amanda Godwin, Kayla Green, Jermesha Greene, Carly Hanna, Blake Harne, Daniel Harsh, Patrick Hart, Tressa Hawbaker, Tatyana Hodges, Lauren Housel, Megan Howes, Cy Hudson, Wyatt Hudson, Brandon Jackson, Amber Jacobus, Jack Kelly, Melanie King, Kerri Kline, Aaron Koons, Sarah Kubala, Austin Lambright, Carol Leung, Kira Link, Tyler Long, Chris Lunsford, Sarah Loveless, Hunter Maloy, Gage Markley, Kali Martin, Daniel Mata, Andrew McEwen, Bailey McHale, Jonathan Mehalko, Cheyenne Miller, Kristina Miller, Megan Miller, Miranda Mills, Evan Mohn, Andrew Osborne, Erin Palmer, April Robinson, Salina Rowe, Christian Rudisill, Kevin Rudolph, Dijellza Ruqi, Cheyenne Sampson, Philip Schnurr, Chelsey Scott, Courtney Seavolt, Jordyn Severt, Cody Shoemaker, Jordan Shoemaker, Joseph Shoop, Robin Shoop, Geraghty Showe, Samantha Sluger, Cole Smith, Alex Snyder, Abigail Socks, Elizabeth Stains, Krystle Stoy, Regan Stout, Rebecca Sullivan, Micah Tate, Emily Taylor, Katrina Timbers, Brandon Toloso, Shilea Turner, Lasher Urciolo, Ian Walters, Brooklyn Welch, Christopher Werder, Rachel Wiles, Hope Wolford, Dominic Yonkers.

Grade 7 - Neil Albin, Samantha Barnes, Troy Boyer, Brooke Burgess, Mida Clipp, Jacob Cody, Ryan Crabtree, Rebecca Crown, Chad Cummings, Zoey Dunkin, Gustavo Elliott, Casie Files, Moriah Garling, Alexis Giakaumatos Bailey, Cyane Green, David Harper, Matthew Hassler, Zachery Hopkins, Jacob Hughes, Melissa Hull, Rajon Imes, Connor Johnson, Devin Joia, Ginger Kays, Brooke Keplinger, Craig Koons, Robert Leatherman, Scott Long, Tai Mason, Casey Miller, Matthew Miller, Michael Morgan, Andrea Nunnally, Katlyn Osborne, Jean Paul, William Peterson, Karina Plakushcha, Julia Price, Ciera Redifer, Nicholas Sauble, Larissa Saunders, Ryan Shumaker, Ceaira Smith, Aubrey Sparks, Caroline Strite, Haley Sweigert, Aaron Taylor, Seth Thompson, Miranda Valentine, Kristina Vanoy, Page Wade, Lauren Weicht, Brian Weyant, Jeremy White, Malik White, Jacob Wiles, Tyler Willman, Brandon Wilt, Victoria Wiseley, Haley Wolff, Kevin Zeger.

Grade 8 - Ryan Adams, Jenisfer Amaya, Erin Artz, Kyle Baker, Renee Barnes, Whitney Bloom, Marshall Bowman, Sara Burger, Heather Butts, Ryan Butts, Zachary Campbell, Bradley Casto, Stephen Cavender, Abigail Clopper, Jacquelynn Cole, Taylor Cool, Darin Doyle, Justin Davis, Aniyah Davis Hilton, Hunter Eyler, Meghan Feiser, Tracy Forcino, Dylan Fox, Ariah Giles, Brent Goebel, James Groves, Karissa Hafer, Evan Hardy, Julia Harsh, Ladonna Jones, Rachel Lilley, Bejamin Loeser, Shelby Lorah, Zachary Lucas, Emily Martz, Darren May, Aysia Medley, Jessica Mies, Erica Murray, Chelsea Myers, Summer Neff, David Noll, Samantha O'haver, Heather Price, Meghan Reed, Christine Repp, David Seredich, Taylor Starliper, Dorothy Strite, Rene Torres Rodriguez, Todd Welch, Carly Whiteman, Taylor Whiteman, Victoria Worden.

The Herald-Mail Articles
|
|
|