Advertisement

Williamsport High School honor roll

April 20, 2008

Williamsport High School



Fourth marking period

Distinguished honor roll

Grade 9 - Connor R. Arnone, Miranda L. Boyer, Daniel J. Brown, Lesly A. Cedillo, Sarah F. Cook, Daniel W. Crist, Tyler M. Davis, Zoie B. Dobrzanski, Caroline P. Holt, William F. Jarvis, Christopher M. Kiley, Amanda L. Kline, Megan E. Manlove, Cassandra M. Miller, Aaron T. Needy, Sheri K. Pryor, Yunji Seol, Melanie L. Shank, Lawrence J. Shaw, Luke I. Smith, Kaelii E. Stout, Robert J. Willis.

Grade 10 - Chelsey L. Baturin, Megan N. Bowers, Justin A. Bowie, Ayelora K. Clopper, Amanda L. Cordelli, Daniel A. Doub, Jesse L. Draper, Anastasia E. Gaines, Jason S. Hammond, Codi L. Hawbaker, Logan P. Jamison, Kayla E. Kelley, Tara D. Lansing, Jae Eun Lee, Carlee A. Myers, Karli R. Reese, Kelsy M. Rupp, Elizabeth N. Smith, Jennifer M. Spangler, Rosanna L. Weagley, Brittany A. Weaver, Donnie G. Webber, Lenzie M. Weicht, Bryan W. Whitmore.

Advertisement

Grade 11 - Allaire R. Bartel, Virginia L. Berry, Jesse D. Buchman, Katie L. Butts, Jordan S. Crilly, Olivia J. Fields, Carlee V. Harbaugh, Timber C. Jones, Laurel E. Kays, Tiffany L. Kegley, Lakyn T. Miller, Chelsea L. Moore, Hannah M. Petro, Daniel F. Pulieri, Kalli B. Rexrode, Meghan K. Ruth, Courtney R. Shaw, Emily M. Tritsch, Nicole E. Weeks, Eric G. Wiles.

Grade 12 - Jon H. Ballentine, Christine A. Barnes, Judiah N. Baylor, Joshua A. Cline, Julie A. Cook, Brian E. Cornett, Drew P. Dehaven, Sean E. Dixon, Alicia L. Domsky, Jessica M. Ellyson, Hannah E. Garling, Hailee J. Growden, Aaron C. Hershberger, Cassandra A. Heyer, Sarah M. Hoffman, Seth A. Horner, Alexa F. Hurley, Jessica L. Johnson, Lindsey L. Kneisley, Kaitlyn J. Koontz, Colton W. Linton, Kelli K. Lloyd, Zachary R. Malphurs, Kyle Q. McDannell, Lauren E. McVicker, Emily E. Myers, Racheal E. Naile, Randy J. Nielsen, Jessica L. Palmer, Emily E. Reed, Megan A. Remsburg, Jeffrey W. Ryan, Samantha R. Sines, Kari J. Smith, Matthew C. Stoneking, Adam P. Taylor, Britta M. Troxell, Ashley L. Vindivich, Mikhael T. Weaver.

Honor roll

Grade 9 - Nicole M. Allison, Aaron M. Andrews, Jeremy K. Ardinger, Corey M. Arias, Luis F. Arias, Amber E. Asbury, Kaitlin A. Bailey, Emily G. Beach, Christine N. Bell, Sadie S. Boyd, William T. Boyer, Courtney N. Breeden, Dylan R. Bricker, Brianna J. Burnett, Kaitlin N. Bussard, Emily M. Chaney, Stephen M. Christy, Joshua G. Cianchetta, Christian M. Colliflower, Micah A. Cooper, Emily M. Cross, Jessie F. Degroat, Shelby E. Dehaven, Whitney N. Depew, Rachel L. Drury, Kayla M. Ewing, Jordan L. Fair, Ashley L. Goge, Angela M. Goodwyn, Whittney P. Guessford, Allison D. Gulnac, Desirae M. Hart, Matthew W. Henry, Logan M. Hershberger, Kayla L. Huff, Merrick Jensen, Victoria P. Johnson, Kelcee L. Kemp, Aubrey K. Kennedy, Colton M. Keplinger, Paige L. Kitchen, Zachary J. Knepper, Lindsay M. Kroboth, Tiffany N. Lamp, Trisha D. Leigh, Kari L. Lewis, Cody R. Lopez, Samuel C. Lopez, Airam Maravalhas, Destiny M. Martin, Catherine M. Marx, Hannah B. McCarty, Taylor X. McNaney, Bradley S. Miller, Ashley M. Morgan, Rhonda L. Muhlen, Mary Teal Mulligan, Austin E. Munro, Tyler R. Myers, Donald J. Quarles, Samar I. Rababe, Brandon L. Rowland, Jared T. Schnurr, Brandon N. Seiler, Steven W. Shoemaker, Jeffrey A. Sibert, Kelsey E. Smith, Jeremy F. Smoot, Emily E. Snyder, Elizabeth A. Spriggs, Adrianne V. St Paul, Jordan L. Staubs, Connor P. Stephens, Kandis S. Stoy, Megan N. Suder, Sadi A. Summers, Spencer E. Taylor, Renniel Torres Rodrigue, Ashlyn R. Vanvliet, Nick G. Vindivich, Robert W. Vinson, Karrah L. Weaver, Kelsey M. Weaver, Amy M. Whitcraft, Tiffany N. Wolfe, Miranda M. Wollard, Graylon L. Wright.

The Herald-Mail Articles
|
|
|