Advertisement

Boonsboro High School honor roll

April 06, 2008

Boonsboro High School



Fourth marking period

Distinguished honor roll

Grade 9 - David A. Adams, Samantha K. Barger, Aaron C. Bence, Rachael T. Birky, Dylan S. Bright, Megan D. Deckert, Danielle P. Derflinger, Dominick DiMercurio, Connor J. Fairhall, Jaclyn C. Fiola, Katelyn D. Gelles, Sara N. Hobbs, Sarah C. Hull, Cody L. James, Kasey L. Jenkins, Ian F. Karraker, Arthur J. Lacey, Kearstin E. Lescalleet, Kace L. McField, Katherine D. Miller, Kaylee N. Monninger, Amy M. Moore, Brandon L. Mose, Nicholas S. Mullican, Allison J. Pettyjohn, Jacob E. Reese, Jacob L. Reinhart, Sarah E. Rohrer, Eric C. Ryberg, Bilaal A. Saif, Erin C. Scally, Ian C. Snyder, Duong N. Vo, Lydia R. White.

Grade 10 - Marcus R. Allnutt, Katie N. Brennan, Katrina M. Bushko, Carly M. Dodson, Kayla M. Eury, Macy A. Fuscsick, Rebecca A. Hull, Heather M. Johnsson, Virginia K. Lefler, Elizabeth C. Leizear, Breanne M. Lohman, Chad D. Love, Norah L. McCrossin, Anna E. Olszewski, Zachary T. Puglisi, Lauren N. Row, Branden L. Schilling, Laurin T. Smith, Stephanie M. Solomos.

Advertisement

Grade 11 - Andrew S. Bitner, Amanda E. Brashears, Brandi L. Bridgett, Camille E. Heim, Matthew D. Heron, Morgan E. Holmes, Matthew D. Johnson, Kyle D. Knowles, Margaret E. Margrabe, Colin T. Remsburg, Blake A. Roberts, Kristina Seat, Tayler C. Wennick, Timmy M. Wolford, Cory D. Wyand.

Grade 12 - Kendra R. Barnhart, Jack C. Barr, Brennen P. Baylor, Jamie L. Bingaman, Kyle W. Bittner, Laurel A. Brabson, Sarah K. Brown, Jacob K. Burtner, Adam T. Chambers, Anthony J. Cortazzo, Hannah L. Crosby, Jaime L. Donato, Devon M. Emanuelson, Andrew R. Flora, Katie G. Gantz, Kelsey L. Geoffrion, Andrew G. Griffith, Katie A. Farr, Jessica L. Hanes, Katie R. Harne, Manon R. Hostmann, Kirstin L. Humphrey, Victoria L. Jennings, Christopher R. Jordan, David A. Lewis, Nicole L. Moore, Samantha L. Moore, Amber M. Nalley, Daniel J. Nicolosi, Drew S. Olden, Elizabeth M. Plum, Katie J. Reese, Kellie J. Reese, Christopher A. Riggs, Bridgette A. Ringley, Rebecca E. Rockwell, Tiffany N. Root, John R. Shobe, Joshua A. Smith, Rachael B. Stitely, April L. Vesely, Dwayne E. Washko, Brenton M. Welty.

Honor roll

Grade 9 - Nicholas E. Alongi, Shannon E. Anderson, Samantha S. Baldwin, Nicole R. Barnes, Chance M. Barthel, Victoria E. Bowers, Joshua A. Brumage, Whitley M. Burns, Taylor C. Calandrelle, Joseph S. Capasso, Tenielle D. Carroll, Alice D. D Alauro, Haley Dagenhart, Kevin M. Damewood, Matthew C. DeTora, Megan D. Deckert, Moriah K. Demartino, Steven M. Dick, Andrew D. Drury, Kelsey M. Engle, Steven J. Estep, Rodney A. Flora, Harley M. Furr, Nicole M. Geraci, Katelynn D. Gordon, Jason L. Grossnickle, William D. Heavner, Richard P. Hershey, Amanda K. Hoff, Emily C. Horst, Ian M. Kirk, Zachary W. Lapole, Alicia M. Laureti, Yelim Lee, Kevin Lowery, Barry R. Martin, Jessica D. McCarthy, Jodie L. McCoy, Andrew J. McLaughlin, Benjamin M. McNamee, Zachary M. Menas, Aaron J. Miller, Andre Nguyen, Jessica L. Nicolao, Brandon M. Nicolosi, Bridgette E. Nitza Buwala, Taylor B. Parrish, Haley L. Payne, Brian A. Poffenberger, Nathaniel P. Proce, Samuel R. Quesenberry, Tessa G. Robillard, Tyler J. Rossen, Eryn T. Rowland, Brandon G. Russell, Nicholas G. Sanderson, Mollie E. Sandy, Adam J. Schofield, Joseph W. Shaw, Jennifer E. Sherdel, Renee S. Shoemaker, Ashley R. Smothers, Carolyn E. Snyder, Harrison N. Stewart, Alexandra M. Stotler, Ryan M. Tetter, Thomas A. Townsend, Amanda K. Truax, Devon A. Valentine, Morgan N. Vanfleet, Dylan J. Warrenfeltz, Michelle M. Wells, Charlotte B. Whipp, Adelaide L. White, Charles W. Zang.

The Herald-Mail Articles
|
|
|