Advertisement

Western Heights Middle School honor roll

April 06, 2008

Western Heights Middle School



Fourth marking period

Distinguished honor roll

Grade 6 - Jason M. Hall, Nicholas C. Harney, Collins O. Johnson, Ryan A. Johnston, Taylor M. Jones, Jaren R. Kline, Allison N. Martin, Candice J. Phelps, Matthew C. Ritter, Dimitri C. Romero, Clayton W. Smith, Jessica M. Snyder, Shelly L. Trumpower, Carly T. Waugh.

Grade 7 - Janie Chen, Lacey S. Cochran, Kristen B. Davis, Ralph A. Diaz, Emma D. Gist, Justin J. Hall, Elmer L. Hurd IV, Rashida K. Joaquin, Justus G. Jobe, Christopher B. McNairn, Kaitlyn B. Palmer, Johanna E. Papa, Jasamyn L. Patterson, Bobby L. Plume, Dennis L. Rowe, Cheria D. Sorrell, Amanda M. Starliper, Rachel N. Thomas.

Grade 8 - Kiyanna M. Bynum, Ashley M. Hertrich, Amanda E. Martin, Emily C. Simmons, Lakin A. Thomas, Christina A. Thompson.

Advertisement

Honor roll

Grade 6 - Madeline S. Andrews, Christian M. Archie, Amelia C. Billmeyer, Sarah L. Brumback, Danielle N. Burkett, Handy A. Cho, James D. Clark, Craig E. Coffin, Cheryl M. Cosens, Brandon M. Davis, Shania A. Deagrella, Kira N. Duff, Jenna L. Fazenbaker, Timothy A. Ferguson, Luis A. Fitz, Breanna H. Fraley, Tanya N. Gaines, Crystal D. Girardin, Joshua W. Grove, Sirena M. Hall, Hunter C. Hartman, Conner B. Hill, Chase L. James, Jenna R. Knode, Lavrai R. Lansdowne, Jocelyn C. Lazo, David A. Lewis II, Alexis J. Longfellow, Glenda L. Longus, Airin A. Martin, Isaiah M. Merrill, Jennifer L. Meyers, Andrew C. Miguel, Aaron R. Miller, Essence N. Moore, Brianna C. Owens, Amber N. Peck, Shannon R. Pitsnogle, Krystal Lyn Rhinehart, Anjelica L. Scott, Taylor S. Shank, Mykeyma N. Shelton, Jonathan W. Shipley, Olivia M. Shoop, Bethany N. Sisk, James Smith, Andrew M. Snodderly, Stephen A. St Clair, Angel C. Stull, Benjamin M. Sullivan, Taj Amon L. Thrower, Cody S. White, Pavel S. Zanko.

Grade 7 - Olivia L. Aleshire, Reginald L. Anderson, Malik M. Barnwell, Kirsten N. Benner, Shayna E. Bickford, Austin U. Black, Philip W. Burnett, Kirsten N. Burr, Katlyn E. Butts, Emilie R. Cave, Matthew L. Daley, Amaris E. Deleon, Vantarra L. Edwards, Ashley M. Epps, Amanda J. Foxwell, Trelon M. Fuller, Jaquien L. Gantt, Lauren S. Giannola, Angel M. Girardin, Sydney J. Gish, Nicholas R. Griffin, Travon Q. Horton, Desmond C. Ingram, Kinza N. Iqtidar, Joseph L. Jackson, Liana A. James, Colby W. Johnson, Daniel M. Johnson III, Martina N. Jones, Zhanna L. Krivetskaya, Nicholas G. Lacey, Kaley M. Lefferts, Kianna L. Long, Francisco A. Macalupu, Nakisha M. Magbie, Omar Mbye, Brandon A. McKenzie, Celene G. McNair, Charnell A. Mercer, Amanda L. Metcalf, Sean P. Moody, David R. Moser, Matthew R. Murray, Erica D. Myers, Misty D. Nalley, Austin J. Nave, Evante J. Naylor, Karla V. Panduro, Samuel Pelath, Xena S. Perry, Kristen M. Pickett, Chad D. Randall, Carly G. Reagan, Cheyenne L. Richards, Cody A. Rippeon, Wilfredo Rivas, Michael A. Rodriguez, Justin A. Scheetz, Jessica A. Sease, Alexis B. Shaffer, Charles E. Shindle, Tyler D. Shindle, Dakota R. Smith, Essence K. Smith, Kayla L. Smoot, Amanda N. Snoots, Scott R. Thomas, La Shay M. Tillery, Tiffany B. Vincent, Peyton N. Wallech, Brandon J. Whittaker, Morgan S. Wiley, Chandler W. Williams, Jessica E. Wivell, Michelle D. Wolfe, Jessica N. Young, Viktor S. Zanko.

Grade 8 - Ashley N. Baker, Shanique N. Burke, Summyr S. Butts, Kelsie C. Byers, Aaron M. Carbaugh, Jacob W. Catlett, Kelsey E. Cooper, Joshua N. Eddy, Devan A. Elliott, Lauren L. Folk, Jordan D. Fortson, Brandon H. Ganz, Ashley J. Giffin, William J. Gossard, Joshua M. Hall, Keith R. Johnson, Kirra H. Kidwell, Brynne R. Kirsch, Latraya D. Lansdowne, Lauren A. Logsdon, Cassandra M. Mackereth, Shaquitta J. Magbie, Faith E. Mcfadden, Jillian F. Reid, Nijee H. Smith, Guilherme D. Souza, Eric D. Sprecher, Matthew T. Stambaugh, Laken E. Stotler, Isabella M. Thompson, Marcus A. Walker, Emily D. Williams, Timothy J. Winston.

The Herald-Mail Articles
|
|
|