Advertisement

Smithsburg High School honor roll

April 06, 2008

Smithsburg High School



Fourth marking period

Distinguished honor roll

Grade 9 - Amanda T. Allen, Taylor L. Belella, Tara M. Biser, Andrea L. Bodine, Aaron M. Bright, Aaron S. Dinterman, Katie L. Gigante, Karyme V. Grumbine, Jason R. Jerwick, Vanessa A. Mackley, Diana L. Mittag, Morgan B. Moser, Alexandra E. Nickels, Bilal T. Pirzada, Allison N. Pope, Snigdha A. Rao, Matthew E. Redenbo, Suzanne C. Reed, Daniel S. Ridenour, Catherine J. Rishell, Sara R. Rishell, Katherine E. Sprecher, Nicholas C. Tilden.

Grade 10 - Kari A. Ausherman, Anna M. Baldasarre, Shannen L. Banzhoff, Colleen E. Black, Jada M. Blickenstaff, Courtney M. Boyer, Stephanie R. Breen, Randall L. Cumblidge, Evan P. Dennis, Erika N. Gerhold, Braden L. Grosh, Emily A. Hargreaves, Taylor B. Lawyer, Julie Y. Lewis, Rebekah P. Minnick, Margaret E. Rishell, Sean Z. Scott, Lara M. Seidman, Jacob H. Shriver, Cary C. Smith, Danielle R. Smith, David R. Wilson, Brittany M. Winders.

Advertisement

Grade 11 - Brittany A. Barnhart, Scottie D. Berk, Sonja E. Brigham, Erin M. Connors, Joshua D. Conway, Shannon J. Delaney, Taylor Donley, Christopher M. Ecker, Bethany M. Garnand, Dana L. Grimm, Katelyn E. Grossman, Carly A. Hartman, Mollie A. Kieffer, Marissa L. Luipersbeck, James E. McClanathan, Julie N. McDonald, Zachary A. Potter, Dieter C. Protsch, Alan W. Reed, Kayla L. Reed, Alexandra J. Slick, Jeb S. Slick, Rebecca L. Smith, Katie N. Tibbs, Brett Z. Toms, Hans W. Vomend, Daniel A. Whitt, Adrienne S. Wolford.

Grade 12 - Michael A. Baer, Laura E. Baldasarre, Elisabeth E. Cunningham, Natalie I. Feliciano, Amber R. Ford, Elizabeth M. Gist, Angel N. Himes, Kori R. Keyser, Kevin Kocsis, David J. Kurz, Amanda C. LaFollette, Taylor W. Leach, Carrie M. Messner, Kerri L. Nicley, Jeffrey H. Remsburg, David M. Ridenour, Phillip K. Shriver, Ryan A. Siefert, Lee R. Smith, Paul M. Stavrakas, Kasie L. Stotler, Scott B. Sullivan, Tiffany L. Welte, Kaitlyn J. Yoder.

Honor roll

Grade 9 - Tyler W. Alexander, Vanessa L. Almy, Kayla M. Anderson, Taylor A. Ash, David E. Bernhisel, Marcus L. Bethel, Alexander L. Brown, Carley N. Burkett, Meagan E. Campbell, Marco A. Cardone, Benjamin D. Daniels, Paige M. Dayhoff, Ryan L. Delauter, Lyndsie H. Delosier, Kady L. Dominick, Justin M. Eckard, Dylan E. Eyler, Cullan C. Ganley, Jordan C. Gibson, Ryan J. Griffith, Mark A. Grove, Brianna J. Hartley, Danielle E. Hudson, Rayne C. Hutton, Angaleigh N. Ingram, Demi N. Jacques, Alexa Jessop, Kaitlyn J. Kershner, Samantha R. Kretzer, Jillian E. Markle, Ryan T. Markoff, Marissa L. Martz, Edna F. Miller, Brandon R. Mitchell, Kameron L. Morral, Shannon K. Mumaw, Leah C. Olivera, Regina Palmer, Lauren A. Parks, Alexis B. Pugh, Andrea M. Robison, Christopher J. Rodenbaugh, Sarah K. Salvatore, Annie R. Schapiro, Brieanna K. Scheer, Catherine E. Schoen, Jessica D. Seipler, Dylan E. Sharon, Luke A. Slick, Katherine R. Smith, Corey R. Snyder, Clayton J. Stottlemyer, Jamie B. Sullivan, Brittany N. Tilden, Emily A. Trueblood, Juliette M. Wallace, Brittany E. Weicht, Allison M. Wile, Taylor M. Wiles, Ryne L. Willard, Sabrina N. Williams, Sarah M. Wren.

Grade 10 - Mckenna M. Baer, Timothy S. Barr, Joseph A. Barvir, Abigail L. Bauer, Jeremy R. Boyd, Samuel C. Brnilovich, Kassandra T. Caudell, Mark T. Chirdon, Corey S. Collins, Michael D. Creamer, Casey N. Crowley, Taylor L. Damuth, Cody A. Davis, Paige V. Decker, Mark J. Delauder, Taryn E. Delauney, Cameron A. Ebersole, John B. Edwards, Ashley M. Ferguson, Devon C. Ford, Timothy M. Frey, Christopher A. Fulmer, Crystal V. Gaines, Nichole M. Gaines, Zaira Y. Garcia, Robert J. Gery, Daniel M. Gillen, Justin M. Gipp, Rabee A. Haq, Angelica A. Hardy, Morgan F. Heinrich, Colby L. Heiston, Ronald E. Heiston, Patrick Herrera, Monica A. Hovermale, Jacquelyn M. Jenkins, Ashley A. Jeter, Jessica E. Kelly, Jong K. Kim, Joshua L. Kolb, Haeun Lee, Sabrina R. Madsen, Margaret C. McMahon, Sean P. Mcauley, Micah P. Metcalf, Anthony J. Minnich, Andrea R. Minnick, Nicholas R. Minnick, Justin A. Morgan, Dacruz S. Norberto, Ryan M. Parks, Alexa M. Plumley, Kyle A. Punt, William K. Raios, Shubham Ranjan, Emily J. Rodriguez, Aaron L. Schroyer, Cody J. Shives, Hanna J. Simane, Jena M. Smith, Kellar A. Smith, Adranisha R. Stephens, Alexander T. Sweeney, Christopher W. Taylor, Krystyna M. Thomas, Aneva C. Walker, Brandon P. Wheeler, Dean M. White, Kirsten C. Wiles, Jeffrey A. Wolfe, Anne Marie T. Yano.

The Herald-Mail Articles
|
|
|