Advertisement

Western Heights Middle School honor roll

February 24, 2008

Western Heights Middle School



Third Marking Period

Distinguished Honor Roll

Grade 6 - Handy A. Cho, Jason M. Hall, Sirena M. Hall, Collins O. Johnson, Ryan A. Johnston, Matthew C. Ritter, Dimitri C. Romero, Olivia M. Shoop, Clayton W. Smith, Stephen A. St. Clair, Shelly L. Trumpower.

Grade 7 - Shayna Bickford, John C. Britton, Janie Chen, Kristin Davis, Ralph A. Diaz, Amanda J. Foxwell, Jaquien L. Gantt, Emma D. Gist, Travon Q. Horton, Devin M. Houser, Jack Hurd Iv, Justis Jobe, Omar Mbye, Celene Mc Nair, Misty Nalley, Karla V. Panduro, Johanna E. Papa, Bobby L. Plume, Wilfredo Rivas, Rachel Thomas.

Grade 8 - Ashley M. Hertrich, Emily C. Simmons, Lakin A. Thomas, Guilherme Souza.

Honor Roll

Grade 6 - Amelia C. Billmeyer, Haley J. Burns, George E. Caniford, James D. Clark, Craig E. Coffin, Rebecca L. Coffin, Shania A. Deagrella, Daksh D. Dihora, Shawn M. Dixon, Kira N. Duff, Jenna L. Fazenbaker, Breanna H. Fraley, Crystal D. Girardin, Nicholas C. Harney, Hunter C. Hartman, Conner B. Hill, Cheyenne D. Holland, Christophe M. Island, Chase L. James, Noah R. Jameson Lopez, Amber R. Jones, Taylor M. Jones, Alexis L. Kershner, Jaren R. Kline, Lavrai R. Lansdowne, Jocelyn C. Lazo, David A. Lewis Ii, Glenda L. Longus, Airin A. Martin, Allison N. Martin, Isaiah M. Merrill, Andrew C. Miguel, Essence N. Moore, Wilberto Peralta, Candice J. Phelps, Shannon R. Pitsnogle, Krystal Ly E. Rhinehart, Alexus L. Rivas, Joshua D. Rodriguez, Taylor S. Shank, Jonathan W. Shipley, Bethany N. Sisk, Andrew M. Snodderly, Jessica M. Snyder, Angel C. Stull, Benjamin M. Sullivan, Guy M. Thomas II, Carlos J. Torres Rosario, Carly T. Waugh, Cody S. White, John J. Wilson Jr., Pavel S. Zanko.

Advertisement

Grade 7 - Olivia Aleshire, Reginald L. Anderston, Malik M. Barnwell, Kirsten N. Benner, Keshia R. Bernhisel, Austin U. Black, Kenneth Blake, Kyle Bowens, Kiara M. Branche, Kirsten N. Burr, Brailey Butts, Katlyn E. Butts, Lacey S. Cochran, Ariel D. Cooper, Christophe T. Davis, Brandon Q. Diehl, Vantarra L. Edwards, Trelon M. Fuller, Lauren S. Giannola, Angel M. Girardin, Justin J. Hall, Nicole M. Hess, Michael R. Hill, William T. Holmes, Tirzah R. Hudson, Kinza N. Iqtidar, Joseph L. Jackson, Margaret E. Jackson, Rashida K. Joaquin, Jakerian B. Jones, Zhanna L. Krivetskaya, Kaley M. Lefferts, Francisco A. Macalupu, Kiona M. Mency, Matthew M. Mills, Alexis M. Monroe, Aaron R. Montgomery, Sean P. Moody, David R. Moser, Matthew R. Murray, Evante J. Naylor, Jasamyn L. Patterson, Kristen M. Pickett, Chad D. Randall, Cheyenne L. Richards, Cody A. Rippeon, Michael A. Rodriguez, Richard A. Saltos, Justin A. Scheetz, Jessica A. Sease, Charles E. Shindle, Tyler D. Shindle, Toni M. Simmonds, Dakota R. Smith, Essence K. Smith, Kayla L. Smoot, Christophe A. Squibb, Amanda M. Starliper, Cory H. Staubs, Akelah N. Taylor, Clay Thomas, Samantha D. Townsend, Richard S. Wahl, Peyton N. Wallech, Kevin D. White, Morgan S. Wiley, Chandler W. Williams, Michelle D. Wolfe, Jessica N. Young, Viktor S. Zanko.

Grade 8 - Justus A. Barger, Tiffani D. Bowles, Kelsie C. Byers, Kiyanna M. Bynum, Aaron M. Carbaugh, Kenneth J. Carpenter, Jacob W. Catlett, Charles A. Coffin, Eric L. Crabtree, Scott P. Davis, Evan M. Feigley, Lauren L. Folk, Jordan D. Fortson, Brittney R. Furlong, Brandon H. Ganz, Andrew R. Grove, Joshua M. Hall, Keith R. Johnson, Mitchel L. Kershner, Kirra H. Kidwell, Brynne R. Kirsch, Tia M. Kline, Erika N. Lawrence, Cassandra M. Mackereth, Kaela A. Mangum, Amanda E. Martin, Marcus S. Orr, Shiniquequ S. Redman, Maxwell T. Richards, Aaron H. Rowland, Kenneth P. Socks, Kiera N. Sprankle, Eric D. Sprecher, Laken E. Stotler, Ty E. Stotler, Joshua M. Taylor Wilson, Christina A. Thompson, Jaquita S. Twyman, Marcus A. Walker, Emily D. Williams, Timothy J. Winston.

The Herald-Mail Articles
|
|
|