Advertisement

Smithsburg High School honor roll

February 24, 2008

Smithsburg High School



Third marking period

Distinguished honor roll

Grade 9 - Taylor L. Belella, Tara M. Biser, Andrea L. Bodine, Jordan C. Gibson, Katie L. Gigante, Jonelle M. Jerwick, Vanessa A. Mackley, Morgan B. Moser, Alexandra E. Nickels, Snigdha A. Rao, Suzanne C. Reed, Daniel S. Ridenour, Catherine J. Rishell, Katherine E. Sprecher.

Grade 10 - Anna M. Baldasarre, Taryn E. Delauney, Evan P. Dennis, Cameron A. Ebersole, Erika N. Gerhold, Braden L. GroshEmily A. Hargreaves, Julie Y. Lewis, Sean P. McAuley, Rebekah P. Minnick, Sean Z. Scott, Lara M. Seidman, Jacob H. Shriver, Brandon P. Wheeler, David R. Wilson, Brittany M. Winders.

Grade 11 - Danielle S. Berk, Sonja E. Brigham, Erin M. Connors, Laci L. Cox, Shannon J. Delaney, Taylor Donley, Christopher M. Ecker, Bethany M. Garnand, Cory A. Green, Dana L. Grimm, Katelyn E. Grossman, Mollie A. Kieffer, James E. McClanathan, Julie N. McDonald, Kayla L. Reed, Adrienne S. Wolford.

Advertisement

Grade 12 - Jessica Z. Alvarez, Michael A. Baer, Laura E. Baldasarre, Corey J. Centofonti, Chelsea M. Connelly, Elisabeth E. Cunningham, Gretchen E. Downey, Samantha N. Gift, Brian E. Grimes, Elet Hall, Caitlin E. Hartman, Megan E. Kerns, Kori R. Keyser, David J. Kurz, Amanda C. La Follette, Joyce M. Lee, John T. Martin, Ashleigh D. Pekar, Sean P. Scott Fagan, Kathryn N. Squires, Paul M. Stavrakas, Scott B. Sullivan, Lindsay R. Vega, Tiffany L. Welte, Steven A. Whitt, Devin K. Williams, Carolyn L. Windsor.

Honor roll

Grade 9 - Tyler W. Alexander, Amanda T. Allen, Kayla M. Anderson, Marcus L. Bethel, Aaron M. Bright, Alexander L. Brown, Carley N. Burkett, Meagan E. Campbell, Lyndsie H. Delosier, Aaron S. Dinterman, Kady L. Dominick, Dylan E. Eyler, Cullan C. Ganley, Karyme V. Grumbine, Jacob M. Harris McIntyre, Angel L. Hurt, Rayne C. Hutton,, Demi N. Jacques, Jason R. Jerwick, John R. Karroll, Jaeger R. Keeney, Kaitlyn J. Kershner, Samantha R. Kretzer, Caitlin J. Logan, Jillian E. Markle, Marissa L. Martz, Jenna L. Mastrouni, Edna F. Miller, Brandon R. Mitchell, Diana L. Mittag, Kameron L. Morral, Shannon K. Mumaw, Leah C. Olivera, Regina Palmer, Lauren A. Parks, Robert H. Philips, Bilal T. Pirzada, Allison N. Pope, Matthew E. Redenbo, Sara R. Rishell, Andrea M. Robison, Christopher J. Rodenbaugh, Catherine E. Schoen, Clayton J. Stottlemyer, Emily A. Trueblood, Brittany E. Weicht, Taylor M. Wiles, Ryne L. Willard, Sabrina N. Williams.

Grade 10 - Kari A. Ausherman, Shannen L. Banzhoff, Timothy S. Barr, Abigail L. Bauer, Colleen E. Black, Jeremy R. Boyd, Courtney M. Boyer, Stephanie R. Breen, Samuel C. Brnilovich, Kassandra T. Caudell, Mark T. Chirdon, Corey S. Collins, Chelsea M. Craig, Casey N. Crowley, Randall L. Cumblidge, Taylor L. Damuth, Paige V. Decker, Brent T. Dudley, Ashley M. Ferguson, Crystal V. Gaines, Nichole M. Gaines, Robert J. Gery, Daniel M. Gillen, Justin M. Gipp, Rabee A. Haq, Angelica A. Hardy,, Colby L. Heiston, Patrick Herrera, Jessica E. Kelly, Jong K. Kim, Sabrina R. Madsen, Micah P. Metcalf, Anthony J. Minnich, Nicholas R. Minnick, Justin A. Morgan, William K. Nigh, Dacruz S. Norberto, Ryan M. Parks, Shantale R. Perrain, Alexa M. Plumley, William K. Raios, Bradley A. Reynolds, Margaret E. Rishell, Emily J. Rodriguez, Cody J. Shives, Danielle R. Smith, Jena M. Smith, Alexander T. Sweeney, Christopher W. Taylor, Krystyna M. Thomas, Aneva C. Walker, Dean M. White, Kirsten C. Wiles.

Grade 11 - Arielle L. Alexander, Brittany A. Barnhart, Joshua D. Conway, Megan N. Cool, Amanda P. Cooper, Lauren J. Donley, Andrew W. Fowkes, Shane L. Ganley, Richard G. Gantz, Barry J. Gipp, Kayla M. Grout, Carly A. Hartman, Sierria L. Haupt, Nicholas M. Hoban, Ryan W. Hogue, Tyler T. Jaouni,, Michael Jewell, Vladimir E. Juarez, Brittany L. Kesteven, Steve D. Kretzer Jr., Desirae M. Lewis, Julia M. Lowe, Marissa L. Luipersbeck, Rachel L. Martin, Cody J. Mason, Meghan B. Mcsherry, Morgan L. Monninger, Kathleen E. Moore, Kelcie L. Morris, Steven L. Myers, Kyle P. Orndorff, Dustin A. Pellegrino, Sean L. Planer, Amanda J. Platter, Steven M. Purdham, Alan W. Reed, Alexandra J. Slick, Jeb S. Slick, Rebecca L. Smith, Valerie N. Smith, Jesse M. Stottlemyer, Brett Z. Toms, Hans W. Vomend, Cara M. Wagaman, Zachary D. Whipp, Daniel A. Whitt, Jason R. Wolfe, Mohammad U. Zia.

The Herald-Mail Articles
|
|
|