Advertisement

Boonsboro High School honor roll

February 17, 2008

Boonsboro High School



Third marking period

Distinguished Honor Roll

Grade 9 - David A. Adams, Samantha K. Barger, Aaron C. Bence, Rachael T. Birky, Kevin M. Damewood, Megan D. Deckert, Danielle P. Derflinger, Dominick Dimercurio, Jaclyn C. Fiola, Katelyn D. Gelles, Richard P. Hershey, Sara N. Hobbs, Cody L. James, Kasey L. Jenkins, Ian F. Karraker, Arthur J. Lacey, Kearstin E. Lescalleet, Jodie L. Mccoy, Katherine D. Miller, Kaylee N. Monninger, Amy M. Moore, Brandon L. Mose, Allison J. Pettyjohn, Sarah M. Rohrer, Eric C. Ryberg, Bilaal A. Saif, Erin C. Scally, Ian C. Snyder, Amanda K. Truax.

Grade 10- Marcus R. Allnutt, Katrina M. Bushko, Carly M. Dodson, Christopher E. House, Rebecca A. Hull, Micaiah T. Jessie, Elizabeth C. Leizear, Chad D. Love, Anna E. Olszewski, Zachary T. Puglisi, Laurin T. Smith, Stephanie M. Solomos, Tyler A. Thompson, Kayla R. Walsh.

Grade 11 - Andrew S. Bitner, Grant E. Brown, Kristen L. Byers, Scoti E. Dodson, Jaime N. Ebersole,

Advertisement

Alicia A. Elkin, Camille E. Heim, Morgan E. Holmes, Briana M. Lee, Rachel D. Legore, Margaret E. Margrabe, Blake A. Roberts, Kristina Seat, Blair N. Tetter, Tyler M. Walsh, Tayler C. Wennick, Cory D. Wyand.

Grade 12 - Tyler G. Austin, Brennen P. Baylor, Jamie L. Bingaman, Laurel A. Brabson, William B. Bunker, Adam T. Chambers, Anthony J. Cortazzo, Regina M. Crisci, Hannah L. Crosby, Jaime L. Donato, Devon M. Emanuelson, Blaine A. Ford, Julia S. Friedrich, Katie G. Gantz, Andrew G. Griffith, Taylor D. Guyer, Katie R. Harne, Lucas A. Horst, Manon R. Hostmann, Michael J. Hull, Emily A. Kern, David E. Lehman, Jacob K. Macomber, Galen R. Mcgrane, Amber M. Nalley, Daniel J. Nicolosi, Elizabeth M. Plum, Katie J. Reese, Kellie J. Reese, Christopher A. Riggs, Richard L. Riggs, Bridgette A. Ringley, Rebecca E. Rockwell, Tiffany N. Root, Caleb L. Schildtknecht, John M. Slick, Rachael B. Stitely, Jeremy G. Stotler, Kara M. Subleski, Lisa M. Townsend, April L. Vesely, Marina R. Warrenfeltz, Brenton M. Welty, Ryan L. Wetzel, Danielle R. Wyand, Ryan D. Young.

Honor Roll

Grade 9- Shannon E. Anderson, Samantha S. Baldwin, Nicole R. Barnes, Chance M. Barthel, Christian L. Belmont, Dylan S. Bright, Joshua A. Brumage, Brandy N. Campbell, Kayla R. Crampton, Haley Dagenhart, Matthew C. De Tora, Moriah K. Demartino, Steven M. Dick, Brandon T. Dove, Andrew D. Drury, Kelsey M. Engle, Steven J. Estep, Connor J. Fairhall, Kathryn L. Fink, Paige M. Flook, Rodney A. Flora, Harley M. Furr, Jason L. George, Aaron C. Graff, Maria E. Graziani, Leah S. Higdon, Amanda K. Hoff, Alison K. Holmes, Emily C. Horst, Sarah C. Hull, Ian M. Kirk, Barry R. Martin, Daniel J. Martin, Kace L. Mcfield, Zachary A. Mcgee, Andrew J. Mclaughlin, Benjamin M. Mcnamee, Juan S. Medina, Logan J. Mellott, Stevie A. Melody, Zachary M. Menas, Cenneth L. Meyers, Zachary E. Miser, Evan W. Morgan, Nicholas S. Mullican, Andre Nguyen, Jessica L. Nicolao, Brandon M. Nicolosi, Bridgette E. Nitza Buwala, Taylor B. Parrish, Sean C. Piskor, Brian A. Poffenberger, Nathaniel P. Proce, Caleb A. Pryor, Jacob L. Reinhart, Nicholas G. Sanderson, Mollie E. Sandy, Joseph W. Shaw, Timothy D. Shelton, Jennifer E. Sherdel, Gabrielle M. Smallwood, Hayley R. Smith, Carolyn E. Snyder, Harrison N. Stewart, Alexandra M. Stotler, Ryan M. Tetter, Morgan N. Vanfleet, Dylan J. Warrenfeltz, Madeleine H. Webber, Amber N. Welch, Charlotte B. Whipp, Adelaide L. White, Lydia R. White, Zachary C. Willems, Charles A. Wren, Madeline D. Zayas.

Grade 10 - Lauren E. Abbott, Keegan B. Abernathy, Harlee C. Alcala, Luis A. Alvarez, Jessica E. Barnhart, Audrey L. Bewley, Katie N. Brennan, Kaitlin E. Castle, Richard J. Casto, Rebecca A. Demers, Alexander C. Doane, Rebecca K. Duncan, Dylan L. Eavey, Katelyn M. Eichelberger, Erin G. Eslick, Allison M. Flynn, Mackenzie R. Frazier, Kyle D. Friend, Macy A. Fuscsick, Jonathan A. Hafner, Loni E. Hannah, Sherry M. Harner, Gary E. Harris, Andrew E. Hoffman, Spencer J. Horst, Tyler A. Itnyre, Jessica L. Jasek, Heather M. Johnsson, Virginia K. Lefler, Breanne M. Lohman, Megan K. Long, Andrew A. Lowery, Jessica A. Mazelon, Michael S. Mcclenning, Norah L. Mccrossin, Erin D. Mcmurtrie, William C. Mills, Terry L. Moats, Rachel T. Morningstar, Amber M. Morris, Shelby K. Pendergraft, Ryan M. Peters, Stephanie L. Poe, Dillon A. Porter, Emily S. Printz, Elspeth S. Rawlings, Wade T. Ray, Megan L. Roberts, Julia K. Robertson, Jacob C. Rockwell, Dustin L. Routzahn, Lauren N. Row, Branden L. Schilling, Alyssa M. Schweitzer, Cortney E. Silvis, Jake Spence, Caytlin M. Stefanizzi, Caroline Tucker, Courtney M. Ward, Justin M. Weese, Timothy A. Winebrenner,

The Herald-Mail Articles
|
|
|