Advertisement

Springfield Middle School honor roll

February 17, 2008

Springfield Middle School



Third marking period

Distinguished Honor Roll

Grade 6 - Riley Arnone, Julianne Baker, Lindsey Beckley, Alexandra Bowers, Sarah Browning, Haley Carter, Samantha Cline, Matthew Clopper, Cameron Cross, Kimberly Cunningham, Helen Domsky, Devin Ehle, Corey Ellis, Alexis Evans, Tobin Frevert, Karli Grimes, Daniel Harsh, Aaron Koons, Carol Leung, Connie Leung, Lindsay Litten, Phillip Lloyd, Hunter Maloy, Keanu Martinez, Daniel Mata, Andrew McEwen, Bailey McHale, Evan Mohn, Katelyn Mumma, Meghan Murray, Madison Nordyke, Christian Rudisill, Cheyenne Sampson, Benjamin Schaefer, Janae Severt, Geraghty Showe, Cole Smith, Alex Snyder, Krystle Stoy, Micah Tate, Emily Taylor, Veronica Van Metre, Ian Walters, Brett Weaver, Brooklyn Welch, Hope Wolford, Sarah Young.

Grade 7- Lisa Artz, Samantha Barnes, Cody Bowman, Amanda Brechbill, Teela Brown, Ashley Burroughs, Madison Depew, Stephen Flessner, Emily Grumbine, Megan Heller, Melissa Hull, Rajon Imes, Connor Johnson, Caitlyn Kinzer, Robert Leatherman, Alyssa Marker, Connor McNaney, Joshua Miller, Matthew Miller, Melissa Miller, Karina Plakushcha, Natalie Rudisill, Benjamin Seibert, Sabrina Smith, Aubrey Sparks, Allison Staubs, Haley Sweigert, Samantha Taylor, Hannah Tosten, Rachael Wiseley, Victoria Wiseley, Haley Wolff.

Advertisement

Grade 8 - Casey Arnone, Erin Artz, Zachary Campbell, Stephen Cavender, Abigail Clopper, Irene Cunningham, Aniyah Davis Hilton, Brandon Draper, Julia Eckstine, Evan Hardy, Julia Harsh, Bethany Henson, Samantha Metz, Jessica Mies, David Seredich, Emily Taylor, Taylor Whiteman, Morgan Williams

Honor roll

Grade 6 - Jodeci Albertson, Janet Asbury, Seth Bailey, Tristan Baker, Victoria Boward, Lindsay Bradfield, Hailey Bricker, Ray Burger, Bailey Burnett, Brandon Carter, Sterling Christy, Bryan Choto, Donald Churchey, Dalton Condo, Amin Cosiem, Aryn Crawford, Emilee Crawford, Emoine Davis, Jordan Davis, Kyra Detrick, Jared Duncan, Jade Eichelberger, Hannah Fair, Taylor Gay, Kayla Green, Jermesha Greene, Jesse Grove, Kelsey Haines, Matthew Hamilton, Hannah Hamsher, Carly Hanna, Devon Hare, Kaitlyn Harsh, Patrick Hart, Steven Hart, Karlee Head, Alexandra Henry, Alexandria Hott, Lauren Housel, Megan Howes, Cy Hudson, Wyatt Hudson, Brandon Jackson, Amber Jacobus, Jack Kelly, Melanie King, Joshua Kisalita, Kerri Kline, Kira Link, Kirstin Linn, Christopher Lunsford, Courtney Malott, Gage Markley, Kali Martin, Collin McVicker, Jonathan Melhalko, Cheyenne Miller, Kristina Miller, Megan Miller, Miranda Mills, John Munro, Chastity Murphy, Tyler Myers, Nicholle Nalley, Jonathan Neel, Shayleigh Nizer, Andrew Osborne, Erin Palmer, Neerav Patel, Renee Poffenberger, Connor Renn, Victoria Rhodes, April Robinson, Salina Rowe, Kevin Rudolph, Dijellza Ruqi, Philip Schnurr, Chelsey Scott, Wyatt Scriever, Courtney Seavolt, Jordyn Severt, Carly Shaw, Jordan Shoemaker, Elijah Shook, Joseph Shoop, Robin Shoop, Samantha Sluger, Paige Slusarz, Abigail Socks, Vasile Stadnitchii, Elizabeth Stains, Autumn Stotler, Regan Stout, Rebecca Sullivan, Kayla Thomas, Brandon Toloso, Jared Trumble, Steve Tyler, Kevin Varndell, Shirley Weaver, Christopher Werder, Krista Wiles, Rachel Wiles, Dominic Yonkers.

Grade 7 - Neil Albin, Brooke Alton, Karlie Anderson, Olivia Baker, Brandon Barnhart, Nicholas Berchock, Zachary Boger, Ryan Boward, Kristen Brown, Courtney Bryan, Brooke Burgess, Rachel Burke, John Carty, John Carty, Cody Chaney, Stacey Christy, Mida Clipp, Caroline Crawford, Rebecca Crown, Ronnie, Dagenhart, Ashley Dehaven, Zachary Faith, Casie Files, Paige Groves, David Harper, Matthew Hassler, Zachery Hopkins, Jenna Hott, Lindsey Hout, Devin Joia, Ginger Kays, Justin Kennedy, Reid Keplinger, Kelsey Kidwell, Craig Koons, Adam Merone, Brent Moyers, Colton Myers, Andrea Nunnally, Tylor Oldham, Jean Paul, Ciera Redifer, Nicholas Sauble, Larissa Saunders, Ryan Shank, Ryan Shoemaker, Kaylenna Shoop, Raven Shumaker, Ceaira Smith, Stephanie Streeter, Caroline Strite, Miranda Valentine, Kristina Vanoy, Brett Vitkun, Page Wade, Brian Weyant, Jeremy White, Malik White, Jacob Wiles, Tyler Willman, Jesse Zeger, Kevin Zeger.

The Herald-Mail Articles
|
|
|