Advertisement

St. Maria Goretti High School honor roll

February 17, 2008

St. Maria Goretti High School



Second quarter

Distinguished honor roll

Grade 9 - Maxlorenzo Agbayani, Aric Hllmoe, Maria Jones, Rachel Little, Lena Marsteller, Gabrielle McDermott, Xavier McQuiston, Alexa Radley, Max Stockslager, Santhia Varatharajah.

Grade 10 - Tanner Beal, John Connor, John Donoghue, Margaret Garvey, Patrick Heizer, Melissa Hilleary, Jacob Horejs, Mary McGinley, Daniel Rost, Jacob Smith, Jessica Stein, Eliza Wallace, Anna Wherry, Justin Winslow.

Grade 11 - Kathryn Cronise, Natalie Ferretti, Jacquelyn Gallo, Marissa Krandell, Andrew Mozdy.

Grade 12 - John Duhring, Dondi Ellis, Nabela Enam, Morgan Fahey, Alexandra Heyser, Sandra Maina, Patrick McAteer, Rebecca Oney, Lauren Riviello, Gabriella Schiro, Sarah Spierenburg, Alexander Zoretich.

Advertisement

Honor roll

Grade 9 - Meghan Brooks, Michael Brower, Nicholas Buckner, Meghan Conway, William Denning, Zachariah Fawaz, Kevin Gorman, John Holliman, Meghan Holtz, Kevin Horejs, Deneisha Hull, Dylan Leazier, Lauren Marsteller, Colleen McCauley, Amanda Miller, Alexandra Portoghese, Victoria Rohrer, Kelsey Severson, Kerri Sheehan, Meagan Shirley, Julianna Walker, Nicolai Zoretich. Grade 10 - Alexandra Bartha, Alexander Bolinger, Jessica Collins, Kristen DiMercurio, William Dorman, Mary George, Rebecca Gonzalez, Michael Hawbaker, Joseph Hill, Nicholas Martin, Hugo Munoz, Nicholas Munson, Cassandra Rzomp, Tyler Shaper, Hilary Shoop, Frederick Sletten, Emily Steiner, Sarah Swope, Courtney Thompson, Natalie Unger, Aaron Wilkinson. Grade 11 - David Applebaum, Caitlin Breslin, Brendan Engle, Maria Espiridion, Andrew Hilmoe, William McGarity, Kyle Murray, William Murray, David Rohrer, Mary Saum, Nicola Sussman, Catherine Wolf. Grade 12 - Christopher Baker, Stephanie Barton, Mitch Belella, David Bowen, Kevin Breslin, Andrea Buckner, Logan Burke, Melanie Connor, Julie-Ann Festivo, Carissa Grove, Ethan Hawver, Andrew Johnson, Diana Jurand, Katherine Marrama, Daniel Motz, Vania Reyna, Alexander Severson, Alan Sokol, Catherine Stahl, John Weber.

The Herald-Mail Articles
|
|
|