Advertisement

HCC Class of 2007

June 24, 2007

May 2007 graduates



Big Pool - Amanda M. Ankeney, Sarah B. Miller.

Boonsboro - Jayne E. Angle, Kathleen M. Barger, Jennifer L. Bowers, Heidi A. Boyd, Meredith S. Brenneman, Corrinne V. Brong, Darlene Gatz Crowley, Bobbi Jo A. Eighenbrode, Judy L. Ellis, Lisa Y. Faulkner, Mallory N. Holmes, Thomas M. Malphrus, Jill M. Maurer, Jenna M. McBeath, Victoria M. Murray, April L. Napoli, Katie A. Sirbaugh, Christopher E. Thomas, Jill L. Webb, Kelli Sweitzer Whitsell.

Cascade - April J. Cool, Alicia N. DeLauter, Daniel R. Hartman, Jennifer L. Johnson.

Cavetown - Christopher L. Cacciola.

Clear Spring - Pamela S. Berger, Tawnya L. Blair, Ashley M. Decker, Travis C. Divelbiss, Donald L. Edwards, Michael D. Hoosier, Kristin L. Hummel, Kevin D. Karstaedt, David Mills, Andrew R. Ogle, David T. Porter, Courtney M. Robinson, Tracey L. Sease.

Fairplay - Jeremiah W. Draper, Jessica L. Marker, Brittany L. Marshall.

Funkstown - Patti M. Ramer.

Advertisement

Hagerstown - Bruce E. Adcock, Steven H. Alter, Mary E. Ambrose, Matthew L. Andrews, Felicia T. Archie, Hollie A. Austin, Kristin E. Banas, Stefan W. Bockstanz, Jeremy K. Bonebrake, Donald T. Brooks, Lisa D. Brown, Melissa G. Brunache, Vickie A. Brunner, Ronaldo C. Bryant, Stephanie V. Budnicki, Rebecca A. Burkett, Davida M. Burral, Jason Burris, Page C. Cary, Chao-Hua Chang, Brienne E. Chilcoat, Kyle J. Chronister, Nicole J. Chukla, Anthony M. Clement, Lauren S. Close, Zachary R. Copley, Kendra D. Cornell, Kelly E. Creeden, Laura D. Croft, Dallas Davidson, Christine E. Day, Courtney J. Dellinger, Khadidia A. Diaw, Tiffany L. Dillman, Tammy L. Ebersole, Corey A. Eisenhart, Marisa N. Elliot, Shannon M. Espinoza, Timothy D. Evans, Christopher M. Fascelli, Costel Fedeles-Muller, Derick E. Flohr, Karen R. Flohr, Peggy A. Flowers, Crystal L. Foltz, Lindsey A. Fouke, Erin R. Fox, Danielle Sariano Franklin, Beverly A. Fraser, Amy J. Frye, Roman L. Ganoe, Kayla J. Garvin, Alisha R. Gatrell, Brenda J. Gettemy, Heather M. Graver, Alec W. Griemsmann, Dustin A. Griffith, Elmer J. Haapala, Jason R. Hancock, Robert W. Hart, Anna P. Hartle, Jennifer L. Hedgecock, Desmond Herbert, Brooks Heyser, Tara L. Holler, Noah D. Holweck, Carolyn L. Hoover, Sean M. Hoover, Cassandra A. Iskra, Misti A. Jesson, Derek W. Jones, Marshall L. Jones, Keline W. Keefer, Diana R. Keely, Chanelle N. Keener, Ashley E. Keeys, Christine R. Keltner, Kristen L. Kendle, Joshua A. Kerr, Lindsay M. Kline, Ryan M. Knight, Paula J. Krumpe, Jessica M. Lane, Melissa S. Law, Sabrina S. Leedy, Darren M. Lehman, Christina L. Line, Sandra E. Livesay, Tyler D. Lopez, Mariangela A. Maravalhas, Joshua M. Mason, Barbara A. Matthews, Melanie A. Mauck, Jennifer M. McAlear, Jeffrey S. McCauley, Jada C. McLaurin, Franklin C. McMullan, Kari A. Mickley, Amanda L. Miller, April R. Molina, Zachary W. Morningstar, Beverly K. Murphy, Terry E. Myers, Angela C. Nave-Seal, Joseph B. Nelson, Joenna M. Nicewarner, Nicole Offutt, Alvin T. Overy, Ian S. Parker, Nora S. Parker, Galen Parks, Samantha J. Pereschuk, Cassaundra D. Plummer, Heidi M. Portner, Diana C. Reyes, Crystal D. Richards, Jeremy W. Rickett, Matthew T. Ridenour, James B. Ringley, Albert Roberts, Billie J. Robinson, Ernest Robinson, Amy B. Rohrer, Lindsey E. Rotz, Debra A. Routzahn, Natalie N. Schroeder, Valeria R. Seidl, Spencer A. Shank, Leslie A. Shibley, Darla J. Shingler, Precious H. Singleton, Allan Smith, Catherine L. Smith, Matthew A. Smith, Shaun A. Smith, Keri L. Snyder, Maryann K. Snyder, Katie L. Spoonire, Tatiana Stadnitchii, Courtney L. Starry, Jason R. Stockslager, Donald J. Taylor, Brian E. Tedrick, Colby A. Thompson, Matthew C. Tyler, Tessa C. Van Houten, Janlee G. Viands, Debra A. Walling, Dani L. Ward, Eric C. Ware, Nicholas Warfield, David L. Warrenfeltz, Monika N. Wertman, Casey B. Wesmiller, Amanda L. Weyant, Amy M. Whalen, Dante L. White, Jamie L. Wiley, Heather M. Williams, Katharine L. Williams, Michelle M. Williams, Michelle R. Williams, Reginald L. Wilson, Yvette I. Wilson, Randy M. Winders, Joyce M. Wolfe, Angela H. Wolfkill, Kristy J. Working, Melissa Wynn, Natalya S. Zanko, Dulat Zhandossov.

Hancock - Matthew R. Beal, Tracey V. Hess, Joshua L. Hixon, Wayne K. Keefer, Andrew J. Kessell, Jennifer L. Runkles, David A. Whisner.

Keedysville - Kelley Green, Allen M. Johnson, Sandra K. Meyland, Douglas V. O'Neil.

Maugansville - Candice J. Brown, Wendy N. Ebersole, Justine A. Keadle, Randy W. Rowe.

Sharpsburg - Amanda J. Gray, Kathleen A. Hill, Clara G. McCrossin, Ashley N. Stotler, Donald A. Warner.

Smithsburg - Jessica V. Burgess, Amber N. Covell, Andrea L. Covell, Edward D. Darby, Tiffany N. Dayhoff, Stephanie K. Dodds, Jennifer L. Hilker, Carrie A. Johnson, Cody O. Moser, Justin D. Nieves, Bruce L. Persons, Sharon H. Venczak, Karen L. Vogel.

The Herald-Mail Articles
|
|
|