Advertisement

Springfield Middle School honor roll MP2 2005-06

December 11, 2005

Springfield Middle School



Second marking period

Distinguished honor roll

Grade 6 - Casey Arnone, Erin Artz, Whitney Bloom, Jordan Brick, Sara Burger, Heather Butts, Casee Cornett, Brandon Draper, Julia Eckstine, Meghan Feiser, Tracy Forcino, Erin Gaines, Evan Hardy, Julia Harsh, Jenna Henson, Nicholas Hockensmith, Ladonna Jones, Danielle Kesselring, Amber Kisalta, Aysia Medley, Erica Murray, Summer Neff, David Noll, Casey Osborne, Heather Price, Christine Repp, Celena Schleuniger, Eric Scott, Taylor Spigler, Dorothy Strite, Emily Taylor, Matthew Toth, Autumn Tracy, Autumn Willingham, Victoria Worden, Jordan Younker.

Grade 7 - Luis Arais, Connor Arnone, Zachary Baker, Thomas Blades, Ji Young Cha, Emily Chaney, Stephen Christy, Micah Cooper, Daniel Crist, Whitney Depew, Zoie Dobrzanski, Allison Gulnac, Connor Haines, Edward Hanna, Victoria Johnson, Kegann Kidwell, Christopher Kiley, Trisha Leigh, Kari Lewis, James Peterson, Tiffany Ryce, Yunji Seol, Kelsey Smith, Adrianne St Paul, Kaelii Stout, Kandis Stoy, Megan Suder, Ashlyn VanVliet, Nick Vindivich, Robert Vinson, Amy Whitcraft. Grade 8 - Paige Albert, Chelsey Baturin, Austin Britner, Shadora Bullock, Charles Case, Ayelora Clopper, Katie Coffman, Amanda Cordelli, Taylor Davis, Jesse Draper, Samantha Ebersole, Alexis Fisher, Emily Geheb, Kayla Kelley, Tara Lansing, Victoria Mayer, Sinnjinn Munson, Jessica Needy, Kelsy Rupp, Zachary Sauble, Emily Shoemaker, Kaylyn Smith, Kellar Smith, Jennifer Spangler, Sarah Tate, Megan Tomlin, Brittany Weaver, Lenzie Weicht.

Advertisement

Honor roll



Grade 6 - Ryan Adams, Frank Allia, Alayna Andrews, Kyle Baker, Heather Bartel, Corrine Betts, Darrell Bloyer, Ryan Burcker, Bobbi Burnett, Clyde Butts, Ryan Butts, Zachary Campbell, Charlie Castera, Stephen Cavender, Jacquelynn Cole, Brendon Colliflower, Taylor Cool, Ryan Corgard, Justin Davis , Aniyah Davis Hilton, Megan Demine, Tiffany Divelbliss, Nathan Downs, Scot Drury, Hunter Eyler, Bethany Fithian, David Gatrell, Chad Gilbert, Ariah, Giles, Lynsay Gipe, Brent Goebel, James Grove, Karissa Hafer, Bethany Henson, Haley Hilliard, Cody Horner, Donald Houghton, Jasmine Jackson, Samantha Kelly, Kirra Kidwell, Peyton Koester, Jeffrey Leung, Satrina Lewis, Rachel Lilley, Ben Loeser, Shelby Lorah, Zachary Lucas, Robert Lunsford, Gloria Lushbaugh, Emily Martz, Darren May, Matthew McKinsey, Samantha Metz, Andrea Miller, Keith Moser, Chelsea Myers, Nicholas Myers, Tyler Nally, Jordan Pallandino Neil Patel, Brooke Price, Monica Redman, Meghan Reed, Chad Ridenour, Hannah Russell, Vanessa Santos, Kathryn Seese, David Seredich, Dalton Shoemaker, Kenneth Smith, Zachary Stains, Taylor Starliper, Bethany Startzman, Matthew Stemper, Vincent Stresewski, Jayme Sutherland, Lynn Timmons, Amanda Tosten, Joseph Tracey, An Trinh, Madison Vida, Luis Vitera, Brandon Walker, Justin Weaver, Taylor Welch, Todd Welch, Mary Wentzell, Carly Whiteman, Aaryn Whitmore, Taylor Wiles, Katlyn Willetts, Miranda Willis, Nicole Wyant, Bethany Zies.

Grade 7 - Nicole Allison, Aaron Andrews, Amber Asbury, Kaitlin Bailey, Kemper Baker, Christine Bell, Alexis Betts, Sadie Boyd, Miranda Boyer, Daniel Brown, Emily Bryan, Steven Buckholtz, Brianna Burnett, Kaitlin Bussard, Devon Byrd, Tyson Cline, Anita Coates, Sarah Cook, Taylor Cook, Emily Cross, Emily Daveler, Tyler Davis, Jessie Degroat, Shelby Dehaven, Rachel Drury, Chima Ezidinma, Taylor Findley, Ashley Goge, Angela Goodwyn, Logan Hershberger, Caroline Holt, Anthony Huse, John Joppey, Brady Kearns, Christopher Keever, Colton Keplinger, Paige Kitchen, Amanda Kline, McKenzie Lansing, Cody Lopez, Destiny Martin, Catherine Marx, Hannah McCarty, Bradley Miller, Cassandra Miller, Ashley Morgan, Rhonda Muhlen, Mary Teal Mulligan, Tyler Myers, Annette Needham, Andrew Oyster, Sheri Pryor, Samar Rababe, Stephane Reed, Allison Ruth, Jared Schnurr, Cody Shank, Melanie Shank, Lawrence Shaw, Sheroz Sher, Emily Snyder, Samuel Socks, Elizabeth Spriggs, Connor Stephens, Sadi Summers, Anthony Tardino Elizabeth Taylor, Matthew Taylor, Spencer Taylor, Tyriek Tenner, Jacob Vanbroeck, Morgan Vanfleet, Darian Waple, Eric Weaver, Karrah Weaver, Bryant Williams, Miranda Wollard, Graylon Wright.

The Herald-Mail Articles
|
|
|