Advertisement

Clear Spring Middle School honor roll

December 11, 2005

Clear Spring Middle School



Second marking period


Distinguished honor roll

Grade 6 - Benjamin W. Cornwell, Rebecca A. Dunning, Emily K. Flaherty, Carly D. Folk, Rachel L. House, Alexandra K. Hovermale, Scott B. Hovermale, Brenna N. Reid, Ann E. Savage, Michael T. Sensenbaugh, Andrew T. Shupp, Michael J. Snyder, Miranda N. Speak, Jose N. Stotler, Brandon G. Stride, Cassandra L. Suder, Kiersten A. Valko, Bradley A. Webb, Emily G. Winters.

Grade 7 - Joel D. Bates, Matthew F. Blair, Joshua C. Ernst, Kyle E. Franks, Denton D. Gehr, Morgan R. Jackson, Mollie E. Kemp, Brandon R. Kesselring, Praphawade Klinsrisak, Megan L. Micco, Anthony J. Michael, Jeffery M. Moats, Brittney D. Morris, Brandon M. Mullins, Andra M. Papa, Lily S. Pinkham, Ross M. Reid, Brittany N. Resh, Kirsten D. Rhodes, Theresa N. Ritchick, Steven E. Tasker.

Grade 8 - Bailey L. Ayers, Kelsey R. Capezuto, Amanda L. Crowl, Amanda J. Fawley, Kelly A. Humbertson, Damara J. Mcdonough, Max R. Petrie, Breanne M. Purdham, Casie L. Robertson, Lakyn R. Sanders, Zachary M. Valko.

Advertisement

Honor roll



Grade 6 - Ryan M. Baker, Jessica L. Barnhart, Jacob H. Bassett, Meghan E. Blickenstaff, Bethany L. Bowers, Jared A. Breakall, Cory J. Caudell, Matthew W. Day, Kari M. Devault, Samuel C. Elwood, Nicholas R. Hill, Quinn A. Hoover, Christophe L. Hovermale, Jaime A. Humbertson, David R. Kinna, Sarah E. Kulha, Raquel M. Lay, Shelby L. Lewis, Virginia E. Livingston, Nicholas A. Lushbaugh, Jennifer B. Manuel, Adam Mellott, Brent T. Mentzer, Krista M. Miller, Alexa J. Mills, Tyler E. Mitchell, Katlyn N. Moore, Jared M. Mummert, Kelsey R. Owens, Lendon S. Paul, Toni N. Robertson, Jacob W. Rose, Hailey E. Shelby, Jocelyn A. Sines, Kayla M. Smith, Cody B. Snodderly, Skylar M. Spangler, Katelyn E. Steele, Hannah E. Stine, Erik A. Stupelman, Nathan Q. Tucker, Ralph L. Weaver.

Grade 7 - Amanda C. Allen, Alexandra D. Bates, Richard N. Benedict, Michael E. Burgesser, Robert A. Coleman, Dylan S. Crites, Megan L. Crowl, Kayla E. Cunningham, Jessica A. Dice, Jourdan E. Dorsey, Michael P. Etzel, Kenneth Evans, James A. Firestein, Caitlin M. Flowers, Samantha L. Geraghty, Chad R. Hamilton, Megan N. Harkcom, Joshua R. Hess, April D. Hines, Shana K. Hoff, Jessica C. Hoffman, Maria C. Jarvis, Bethani A. Jenkins, Jade E. Jessop, Brittany I. Kretzer, Hailey A. Leishear, Mitchell S. Leizear, Ashlyn M. Long, Nathaly S. Mangum, Kayleigh B. Martin, Brooke L. Miles, Megan E. Mills, Mark A. Mowen, Gavin M. Myers, Ciara R. Ortiz, Casey E. Plunkard, Allen M. Rager, Bethany R. Reid, Devin R. Repp, Joshua W. Repp, Kristen L. Resh, Sadie M. Reynolds, Austin H. Ridenour, Brandon M. Schildtknecht, Kevin B. Sherman, Chandler M. Shipway, Dustin A. Shrader, Kelsi L. Sines, Rosalie L. Stella, Jamie E. Stringham, Cody A. Sulser, Rene Torres, Adam C. Trimmer, Robert D. Wertz, Rachael P. Wolford, Kevin A. Wyks.

Grade 8 - Katie M. Ambush, Brandy Sha K. Au Stein, Cory E. Bair, Bradley T. Banzhoff, Sarah E. Baxter, Samantha N. Beall, Toni R. Bernhisel, Kenneth H. Bosic Jr., Matthew S. Braithwaite, Michael L. Braithwaite, James R. Brown, Kaitlyn E. Brummet, Heaven L. Burkhammer, William J. Butts, Sierra M. Byers, Derek S. Carey, Kate N. Cecce, Megan B. Daley, Brianna L. Davis, Jarrod E. Dorsey, Dylan L. Eavey, Cody W. Englehart, Tyler W. Forrest, Brandon W. Glazer, Nathaniel B. Golden, Rachel R. Grimm, Heather N. Gue, Aaron D. Hetzer, Hannah E. House, Colby M. Imes, Andrew D. Jarvis, Bradley E. Jordan, Zachary L. Koontz, Destiny M. Krenzer, Lindsay S. Lacy, Zachari D. Leazier, Hannah M. Leizear, Cody J. Lerch, Laken T. Levardi, William M. Lewis, Virginia B. Lowe, Tara R. McCoy, Shawnee D. McMahon, Amber N. Mills, Courtney M. Mills, Corey M. Morgan, Megan L. Mozingo, Mia L. Mozingo, Samantha L. Owens, Ashlyn S. Powers, Dylan S. Reed, Victoria M. Reed Thomas, Taylor L. Reid, Kayla M. Ridgely, Drew D. Robinson, Joshua T. Routzahn, Christophe J. Rowland, Christopher Ryce, Rebecca A. Schrimsher, Grant A. Simmers, Chelsea M. Smith, Amanda L. Snyder, Jennah L. Suder, Hunter C. Thorn, Kelsey D. Trostle, Sarah A. Walters, Garrett R. Warner, Sheridan M. Webb, Samantha T. Webster, Kristen L. Williams.

The Herald-Mail Articles
|
|
|