Advertisement

South Hagerstown High honor roll

December 16, 2004

First marking period



Distinguished ronor roll


Grade 9 - Kimberly Adams, Andrew Chang, Amanda Feigley, Brittany Gossard, Stephen Grossman, Allison Grove, Timothy Hamilton, Jesse Henderson, Danielle Higgins, Casey Hoffman, Holly Hughes, Courtney Hulett, Brittany Hyatt, Jeffrey Jacobson, Timothy Jacobson, Austin Jones, Jordan Kirby, Wesley Kline, Bradley Kretzer, Mildred Lichtenberg, Christen Logsdon, Anysa Lovett, Allyson Mandley, George Men, Nicole Messner, Megan Mitchell, Isaiah Mosley, Kormakr Myron, Katherine Newton, Lindsay Obersholzer, Brittany Pettit, Eric Phillips, Brennen Przywieczerski, Stephanie Reiter, Shoval Resnick, Grady Shingler, Christina Smith, Nicholas Stevens, Duncan Stewart, David Stone, Mallory White.

Grade 10 - Michael Barker, Drew Burger, Andrea Carter, Amy Clipp, Matthew Connor, Jason David, Matthew Connor, Jason David, Matthew Deppen, Krystyn Ferraiuolo, Tara Goff, Katie Gonder, Susan Gore, Brianna Hammond, Meagan Hammond, Benjamin Johnson, Sarah Miller, Joshua Mills, Safiya Roberts, Sarah Schofield, Michael Shoemaker, Jodi Sneckenberger, Jennifer Spies, Tiffany Walker, Andrey Zanko.

Grade 11 - Lindsay Beattie, Channing Boerstler, Katie Branch, Mark Clevenger, Emily Fawcett, Zachary Ficklin, Shunika Hamilton, Justin Higgins, Erica Jones, Lacey Reichert, Megan Sensenbaugh, Valerie Shank, Matthew Smith, Jin Xiao, Jennifer Young, Natalya Zanko.

Advertisement

Grade 12 - Andrew Bavry, Erica Black, Matthew Chen, Andreana Gonzalez, Ashlee Goodie, Nicholas Hendricks, Ashley Kemmerer, Timothy Marriner, Cassandra Newton, Jason Poffenberger, Randy Ransier, Shannon Ridenour, Erin Roseborough, Danielle Simon, Brittany Smith, Robert Zellner.

Honor roll


Grade 9 - Christina Abbate, Cameron Allen, Tyneasha Ashby, Kristin Bennett, Christopher Boward, Matthew Bussard, Phillip Butcher, Tiffany Childers, Jessica Christian, Thomas Connor, Matthew Cosgrave, Mar'ke Cosley, Jeffrey Coulter, Tara Dunham, Joshua Eavey, Shelby Elliott, April Ensor, Jared Ferguson, Jeanie Fields, Benjamin Forsythe, Michael Frankenberry, Brittany Funk, Stella Grady, Karilee Grossnickle, Jennifer Groves, William Haines, Micah Harrington, Joshua Henry, Malysa Hongmanivanh, Christopher Jackson, Todd Jacobson, Diez Johnson, Kasye Jones, Patrick Kemmerer, Bradley Kennedy, Rebecca Kennedy, Rajab Kigembe, Casey King, William Kinney, Samuel Knight, Keera Knott, Timothy Koebel, Nikolaus Lauth, Zachary Leaman, Timothy Leather, Amber Lowman, Chelsea Macken, Robert Marks, David Martin, Linsey McKenzie, Lindsay Miller, Andrew Mueller, Denise Nemcek, Nina Noell, Tara Peck, Lynelle Phillips, Kiera Quick, Jared Reichert, Justin Ridgeway, Derrick Rowe, Alexander Sagi, Vo San, Hilary Scott, Syzhorra Shand, Stephen Sizemore, Ruth Smith, Michael Spalding, Cari Stambaugh, Michael Stevens, Deanna Tabor, Jessica Tapley, Lindsey Taylor, Lindsey Thomas, Randall Thomas, Danica Trovinger, Ryan Turpin, Karlie Vann, Joshua Wallech, Corey Warren, Amanda Weadon, Blake Wolfe, Lydia Yodie, Susan Zindel.

Grade 10 - Matthew Adams, Yasmin Alder, Liala Ali, Nathan Allgeier, Joshua Applebee, Caitlin Baechtel, Kayla Beard, Audrey Beatty, Christopher Behpouri, Christopher Bell, Anthony Bender, Nickolas Benner, Brandon Billman, Larry Bishop, Derick Boerstler, Charles Boyer, Patrick Breakall, Jamison Brewer, David Bugosh, Kayla Butts, Ross Carpenter, Melissa Cecil, Carly Chambers, Benjamin Clevenger, Megan Clever, Brittany Clipp, Carl Cornett, Reginald Cosens, Valerie Crabill, Shane Cruce, Alexander Cunningham, Nicole Custead, Charles Davis, Christopher Davis, Jessica East, Amanda Edmiston, Alisha Eichelberger, Samantha Evans, Jillian Farester, Priscilla Fernandes, Janelle Fulmer, Bryan George, April Gipe , Michael Goodridge, Kaitlin Green, Adrian Grigore, Leticia Gruninger, Clinton Hammond, James Harvey, Timothy Hewitt, Michael Hockensmith, Jackson Hopkins, Amanda Hottinger, James Hutzler, Eric Imes, Brock Jamison, Tara Jenkins, Joshua Jones, Trey Jones, Sarah Kelbaugh, Carrissa Kesler, Aleah Kimmel, Stephanie King, Alexandra Koch, Ashley Leith, Amanda Long, Stefan Lowe, Erin Mandley, Jena Mannick, Brandon Martinez, Clark Martz, Jesse Mason, Patrick Mertz, William Miles, Steven Mills, Katherine Moyseenko, Billie Jo Munson, Alicia Neiser, Matthew Newton, Vu Nguyen, Katie Norris, Sean Osborne, Tasia Page, Justine Printz, Amy Ransier, Milton Ricketts, Jane Rittenhouse, Philip Rodriguez, Kristen Rogers, Joshua Royer, Sarah Ryan, Sara Sandeen, Brent Savage, Sarah Schubel, Brittany Shadrach, Percy Shumaker, Kristen Spies, Margaret Stone, Amy Tark, Kaitlin Trump, Jason Waybright, Rachel Weagley, Chelsea Weaver, Michelle White, Tahira White, Shalan Wilkins, Brittany Winterws, Joshua Woods, Jessica Wynn, Seth Younker.

The Herald-Mail Articles
|
|
|