Advertisement

Grace Academy honor roll

December 16, 2004

First marking period



Distinguished honors


Grade 3A - Gracie Buser, Madison Fahey.

Grade 3B - Isabel Divinagracia, Natalie Kauffman.

Grade 4 - Emily Neumann, Brian Weyant.

Grade 5 - Daniel Frederickson, Peter Hykes, Rachel Poffenberger, Laura Ritenour, Sarah Stayer.

Grade 6 - Victoria Aikens, Victoria Broadwater, Sam Horochowski, Kaitlyn Mitchell, Sam Saxena, Zachary Snyder.

Grade 7 - Elizabeth Culp, Daniel Kesecker, Caleb Serafini.

Grade 8 - Hannah Barger, Isaiah Kimpel, Steven Wolfe.

Grade 9 - Ben Barnett, Katelyn Hardcastle, Robert Wolfe.

Grade 10 - Megan Cox.

Grade 12 - Jessica Cowman, Alex Lehman, Douglas O'Neil, Jerilynn Rada, Lindsey Rotz, A.J. Serafini.

Advertisement
Honor roll


Grade 3A - Jordan Aikens, Cameron Clever, Kaleigh Freels, Ryan Gsell, Nathaniel Lapole, Jennifger Meyers.

Grade 3B - Leah Bushman, Rhys Dabler, Marissa Frederickson, Cole Helman, Edward Hensley, Lauren Kline, Brooke Morgan, Dylan Rohrer, Emanuel Schneider, Addison Smith, Rachel Turner.

Grade 4 - Monica Divinagracia, Austin Fahey, Alexandra Oliver, Lauren Serafini, Jeb Shingler, Maddy Smith, Camryn Steward, Stevie Velthuis, Marley Weagly, Taylor Yoder, Andrew Young.

Grade 5 - Joshua Buwalda, Cheyenne Clever, Elisabeth Crist, Whitney Durr, Jeremiah House, Joss Steward.

Grade 6 - Courtney Barnett, John Ritenour, Kellie Hoffman, Sara Golden.

Grade 7 - Kenneth Frederickson, Tyler Durr, Rachel Grimm, Andrew Michael, Zachary Morgan, Elizabeth Roane, Jamie Shurnitski.

Grade 8 - Denis Mitchell, Ashley Newcomer, Joel Reynolds, Joel Rowe, Clay Sprecher.

Grade 9 - Marquis Clever, Noah King, Lauren Martin, Rebecca Morgan, Chris Reiff, Kaitlyn Rowland, Kelsie Shaffer.

Grade 10 - Janel Anthony, Paul Jackson, Laura Jacques, Amanda Jones, Amber Knuckles, Erin Murray, Kristin Serafini.

Grade 11 - Natasha Bradley, Laura Browning, Cathren Carver, Eric Hess, Daniel Michael, Adam Shurnitski.

Grade 12 - Dalen Carlson, Jordan Hanft, Lauren Irving, Katie Kendall, Paige Lyons, Melissa Malatak, Rachel Perrott, Kim Whilhide.

The Herald-Mail Articles
|
|
|