Advertisement

Shalom Christian Academy honor roll

December 16, 2004

Fall 2004



Distinguished honor roll


Grade 6 - Caleb Birkhimer, Kelsey Ebersole, Brittany Grove, Tyler Strite, Stacey Thrush.

Grade 7 - Emily Madeira, James Reeder.

Grade 8 - Marjorie Brown, Tim Carr, Owen Hawbaker, Brandt Hey, Charity Martin, Derek Peterson, Ellen Watkins.

Grade 9 - Liana Amend, Stephanie Chace, Carolyn Oakes, Abigail VanKampen.

Grade 10 - Joy Coldsmith, D.J, Ennis, Lauren Gilbert, Monica Harnish, Brittany Lentz, Nicholas Menges, Brittony Miller, Tyler Petersheim, Anna Plasterer, Chris Slick, Laura Swartley, Stefanie Yoder.

Grade 11 - Anna Harbaugh, Dawn Hawbaker, Dan Lawson, Amber Lehman, Ruth Plasterer, Melissa Sanders.

Grade 12 - Anthony Eckenrode, Elyse Frey, Ryan Gamber, Chanelle Keener, Brett Myers, Dan Oakes, Ericka Potteiger, Josh Raber, Kaitlin Rohrer, Kaitlin Shadle, Jordan Suders, Fred Swartley, Nathan Swartzentruber.

Advertisement
Honor roll


Grade 6 - Steven Burkholder, Kristin Holdaway, Brenton Kauffman, Conrad Martin, Kathryn McCracken, Hannah Misner, Audree Perry, Rebecca Poe.

Grade 7 - Amie Dean, DeRauk Gibble, Nathan Gilbert, Olivia Grove, Jennifer Jarjou, Natasha Lentz, Briana Martin, Rebekah Mathes, John Palm, Leslie Peckman, Sarah Plasterer, Sara Reese, Michael Riendeau, Hannah Tissue, Krista Wenger, Luke Wingert.

Grade 8 - Olivia Birkhimer, Charlie Bomberger, Erin Crider, John Ennis, Denae Frey, Brent Hey, Caleb Hussack, Christina Hussack, Joy Jarjour, Kristen Kingsley, Lydia Lawson, Maribeth Lesher, Whitney Lourdon, Alex Madeira, Crystal Plum, Nathanael Raber.

Grade 9 - Hannah Brubaker, Joanna Dean, Allison Gift, Carissa Hurney, Derek Keener.

Grade 10 - Anjelica Barnes, Jessica Brallier, Alexandra Burgess, Tiffany Danzberger, Kaitlyn Etter, Megan Grove, Alicia Helfrick, Brad Hess,

Grade 11 - Alex Brown, Julie Burkholder, Amanda Eberly, Kelly Kingsley, Lindsay Kipp, Walisa McCleary,

Grade 12 - Andreea Baicenu, Katie Burkholder, Anthony Butz, Sarah Dean, John Fidati, Carrie Frey, Jennifer Grove, Tyler Grove, Darrin Knoll, Christina Mickey, Kristen Oberholzer, Cody Shank.

The Herald-Mail Articles
|
|
|