Advertisement

Boonsboro Middle School honor roll

December 16, 2004

Second marking period



Distinguished honor roll


Grade 6 - David A. Adams, Rachael T. Birky, Whitley M. Burns, Arianna S. Church, Megan D. Deckert, Danielle P. Derflinger, Dominick Di Mercurio, Paige M. Flook, Alison K. Holmes, Ian F. Karraker, Ian M. Kirk, Jessica E. Miller, Katherine D. Miller, Kaylee N. Monninger, Amy M. Moore, Brandon L. Mose, Nicholas S. Mullican, Bridgette E. Nitza- Buwala, Jacob L. Reinhart, Sarah M. Rohrer, Eric C. Ryberg, Bilaal A. Saif, Erin C. Scally, Santhia Varatharejah, Amber N. Welch, Charlotte B. Whipp, Adelaide L. White, Lydia R. White.

Grade 7 - Lauren E. Abbott, Keegan B. Abernathy, Sara C. Alick, Marcus R. Allnutt, William T. Atkins, Katie N. Brennan, Robert M. Brooks, Katrina M. Bushko, Kayla M. Churchey, Carly M. Dodson, Kayla M. Eury, Macy A. Fuscsick, Lindsey E. Gish, Adam J. Griffith, Virginia K. Lefler, Megan K. Long, Chad D. Love, Norah L. McCrossin, Christian N. Midgett, Terry L. Moats, Amber M. Morris, Anna E. Olszewski, Zachary T. Puglisi, Kaitlyn D. Reese, Sara G. Sheedy, Laurin T. Smith, Rebecca L. Smith, Alexandra N. Sullivan, Jessica R. Vanfleet, Bryan M. Wachtel.

Advertisement

Grade 8 - Kristen L. Byers, Camille E. Heim, Kelsey J. McCullough, Kody D. Moser, Tayler C. Wennick.

Honor roll


Grade 6 - Shannon E. Anderson, Sara E. Angle, Kasey M. Baker, Samantha S. Baldwin, Nicole R. Barnes, Dalton T. Beard, Stephanie C. Beechler, Charles B. Benedum, Danielle M. Bove, Dylan S. Bright, Brittany N. Brown, Lucas A. Burgan, Taylor C. Calendrelle, Brandy N. Campbell, Aaron E. Cantler, Alice D. D'Alauro, Kevin M. Damewood, Chloe A. Davis, Steven M. Dick, Brandon T. Dove, Kristi A. Duffey, Kelsey M. Engle, Jaclyn C. Fiola, Katelyn D. Fitzgerald, Mary E. Forsyth, Mitchell W. Gaylor, Katelyn D. Gelles, Brad Giampietro, Aaron C. Graff, Brandon D. Harmon, William D. Heavner, Sarah C. Herberger, Sara N. Hobbs, Amy J. Hoover, Emily C. Horst, Sarah C. Hull, Cody L. James, Brittany Johnson, Paul R. Jordan, Kenneth D. Kopp, Arthur J. Lacey, Sarah C. Lake, Kurtis J. Lowery, Barry R. Martin, Kaleigh P. Mason, Jodie L. McCoy, Kace L. McField, Zachary A. McGee, Andrew J. McLaughlin, Benjamin M. McNamee, Stevie A. Melody, Jay N. Minnick, Zachary E. Miser, Evan D. Moser, Kara L. Nettleton, Andre Nguyen, Brandon M. Nicolosi, Haley L. Payne, Allison J. Pettyjohn, Nathaniel P. Proce, Heather C. Ramsey, Brandon T. Rand, Coby T. Rosemier-Gussio, Tyler J. Rossen, Nicholas G. Sanderson, Adam J. Schofield, Jennifer E. Sherdel, Ashley E. Siebeneichen, Katlein M. Slifer, Gabrielle M. Smallwood, Carolyn E. Snyder, Ian C. Snyder, Kenneth L. Sterner, Harrison N. Stewart, Shannon C. Strong, Amanda K. Truax, Madeleine H. Webber.

Grade 7 - Gwen M. Barr, Elizabeth L. Betuca, Adele S. Bowers, Amanda S. Bussard, Richard J. Casto, Rebecca K. Duncan, Katelyn M. Eichelberger, Erin G. Eslick, Allison M. Flynn, Brandon M. Foote, Jeremi R. Galpin, Danielle Gmernicki, Richard E. Gordon, Brittany D. Greathouse, Donald P. Gregory, Alison R. Griffith, Ethan J. Hale, Loni E. Hannah, Jeremy S. Hardy, Sherry M. Harner, Gary E. Harris, Andrew E. Hoffman, Morgan M. Hoffmaster, Brooke E. Holder, Matthew J. Hornsby, Spencer J. Horst, Christopher E. House, Rebecca A. Hull, Tyler A. Itnyre, Anthony W. Jannotti, Heather M. Johnsson, Matthew S. Jones, Nikolas M. Landry, Kristi A. Leitma, Elizabeth C. Leizear, Breanne M. Lohman, Devon V. Lonergan, Anne R. Lovelady, Andrew A. Lowery, Chaney A. Lum, Natasha M. Maiorana, Jessica A. Mazelon, Alyssa L. Monninger, Dillion E Morningstar, Brandan L. Nokes, Devin L. Nolde, Ryan M. Peters, Daniel B. Powell, Emily S. Printz, Megan L. Roberts, Jacob C. Rockwell, Lauren N. Row, Caitlin E. Schultheis, Amber F. Sheppard, Stephanie M. Solomos, Jake Spence, Caytlin M. Stefanizzi, Caitlin V. Summers, Tyler A. Thompson, Caroline Tucker, Kayla R. Walsh, Bryan M. Weaver, Justin M. Weese, Linsay K. Wilkinson, Joshua A. Windbeck, Timothy A. Winebrenner.

The Herald-Mail Articles
|
|
|