Advertisement

Heritage Academy honor roll

December 16, 2004

First marking period



Distinguished honors


Grade 1 - David Anderson, Samantha Brandt, Brady Clark, Steven Eyler, Brooke Gaylor, Destiny Hartman, Michael Hendershot, Hannah Muller, Ellen Salvatore, Natalie Shaffer, Rachel Shafer, Amber Ahalt, Jared Barnes, Todd Brennan, Hannah Brown, Kelsie Clark, Abigail Collins, Tyler DeHaven, Benjamin Fedorka, Logan Kaetzel, Jessica Kirby, Grace Ramacciottti, Meena Richards, Olivia Rowland, Melanie Therrien.

Grade 2 - Ethan Bowers, Scott Brandt, Paige Caudell, Cherie Clark, Olivia Dorsey, Hannah Gaylor, Christopher Harrell, Victoria Lulciuc, Nathan Patey.

Grade 3 - Jacob Boutieller, Nicole Gaylor, Conner Greenlee, Luke Lilly, Philip Rowe, Alyssa Royster, Carrie Shade, Hope Snider, Caitlyn Yates, Abigail Stevens, Cole Smith, Jordan Patterson, Bo Morgan, Corey Ellis, Stephanie Eberly, Joshua Coffey, Matthew Clopper, Rose Clarke, Kara Burkett, Aaron Anderson.

Grade 4 - Daniel (Lee) Clark, Ben Cosner, Christine Creswell, Paige Farrow, Aspen Flook, Cody Hartman, Kristen Hoffman, Lexie Holtzman, Victoria Key, Zachary Muller, Bryce Nigh, Tristan Prejean, Sabrina Smith, Hannah Wise, Cody Yates.

Advertisement

Grade 5 - Rachel Clarke, Michael Donmoyer, Dominique Forsman, Jessica Gaylor, Kathleen Kidd, Robbie Martin, Abigail Morgan, Emilie Rowe, Christopher Royster, Adam Tresler.

Grade 6 - Laura Calhoun, Aaron Clark, Caroline Clark, Troy Cosner, Natasha Crouch, Brian Hendershot, Taylor McIntire, Samuel Mongan, Daniel Mowen, Morgan Nield, Taylor Rowles, Sarah Salvatore, Emily Snyder.

Grade 7 - Travis Barthalow, Rebekah Clarke, Brianna Dorsey, Elizabeth Draper, Jeffrey Dudeck, Grace Johnson, Zachary Key.

Grade 8 - Spencer Draper, Keith Sandell, Danae Deal, Carly Hartman, Andrew Hendershot, Loudan Hoosier, Rachel Shirk.

Grade 9 - Jessica Ellis, Ben Martin, Megan Mowen.

Grade 10 - Dylan Black, Ryan Deal, Brittany Eberly, James Murphy.

Grade 11 - Jonathan Ellis, Meredith Johnson, David Kidd, Luke Therrien.

Grade 12 - Stephen Fincham, Brian Sandell, Kevein Sandell, Whitney Schlimgen, Justin Simpson.

Honors


Grade 1 - Shamitz Bounds, Kari Hoffman, Jensyn Schwartz, Alexander Strickler.

Grade 2 - Danielle Kettelle, Joshua McKinley, Sean Moats, Sarah Wycoski.

Grade 3 - Abraham Strickler.

Grade 4 - Jonathan Kriner.

Grade 5 - Chad Lowery, Alyssa Shade, Kenny Whitcomb.

Grade 6 - John Murphy, Amelia Roberts, Eric Shafer.

Grade 7 - William Royster, Lindsay Shade.

Grade 8 - Cody Butts, Zachary Mongan, Grace O'Brien.

Grade 10 - DruAnna Clark.

Grade 11 - Travis Hendershot.

Grade 12 - Heather Stamper.

The Herald-Mail Articles
|
|
|