Advertisement

Smithsburg High School honor roll

December 16, 2004

First marking period



Distinguished honor roll


Grade 9 - Calvin M. Andrukat, Michael A. Baer, Laura E. Baldasarre, Gretchen E. Downey, Samantha N. Gift, Brittany D. Helfrick, Jeffrey E. Hilderbrand, David J. Kurz, Amanda C. La Follette, Kerri L. Nicley, Corey J. Showe, Lindsay R. Vega.

Grade 10 - Matthew S. Baer, Atlee T. Baker, Kandice E. Brown, Karis D. Burgan, Brittany R. Clevenger, Robert E. Daniel, Christopher W. Davis, Shanta' M. Deal, Jessica R. Delauter, Brittany M. Gamewell, Nathan A. Gift, Jennifer L. Gladhill, Alicia A. Grier, Kimberly A. Happel, Jeremy R. Harbaugh, Aaron C. Householder, Kayla E. Knable, Saffiya Z. Latif, Cameron E. Leach, Jonathan K. Livers, Kathleen E. McMahon, Erin N. Mozingo, Jennifer A. Nalley, Christina M. Ocharzak, Cassandra R. Petty, Umar A. Qadri, Stephanie A. Reed, Molly R. Schweinhart, Heather E. Scott Fagan, Matthew L. Shriver, Thomas W. Smith, Adrienne M. Tracey, Matthew A. Vich, Thomas S. Vogel, Marc F. Weller.

Advertisement

Grade 11 - Kyle W. Anderson, Joseph R. Baer, Joseph C. Biser, Kenzie J. Bowen, Amanda J. Boyer, Reilly K. Burrus, Christopher De Jesus, Garrett M. Delaney, Ryan M. Marx, Kayla R. Mong, Usama A. Qadri, Felicia M. Smith, Michael B. Surgeon.

Grade 12 - Josiah D. Acre, Katherine H. Brady, Camille N. Cardone, Stef J. Carson, Benjamin S. Cooper, Alicia N. Delauter, Jonas Elmerraji, Raymond E. Foster, Andrea L. Grier, Jonathan D. Hulse, Peter J. Larue, Zachary S. Lloyd, Abraham J. Nehemias, Benjamin A. Seifarth, Molly E. Smith, Candace R. Stanford, Amy C. Startzman, Brittany R. Sweitzer, Austin T. Williams, Rebecca L. Windsor.

Honor roll


Grade 9 - Jessica Z. Alvarez, Patrick V. Bailey, Adam M. Benton, Tara J. Blacklin, Kevin A. Bricker, Elizabeth R. Brown, Kirsten E. Cacciola, Jacquisha R. Cardwell, Priscilla D. Casias, Cynthia M. Cauthen, Joseph D. Chrisp, Joy E. Chukla, Chelsea M. Connelly, Bethany J. Coyle, Elisabeth E. Cunningham, Jared A. Daniels, Paul E. Davidson, Nathalie R. Dilandro, Bretlee H. Goodale, Brian E. Grimes, Sabih A. Haq, Caitlin E. Hartman, Hilary A. Hellane, Angel N. Himes, Chelsea N. Hoover, Dalton T. Jernigan, Garrett J. Jessop, T Bony M. Jewell, Brock O. Kettoman, Kori R. Keyser, Jeremy P. Kiel, Erin M. Kittel, Brandon M. Knight, Annalee L. Law, Shelby J. Layman, Taylor W. Leach, Joyce M. Lee, Angela M. Lidie, Kayla C. Long, Natalie A Mancini, Bret C. Marfut, John T. Martin, Zachary T. Marx, Derek K. McCauley, Rory T. McMahon, Nathaniel P. Minnick, Donald J. Mong, Jessica F. Palmer, Kaela R Palmer, Adam D. Platter, Matthew R. Plumley, Kyle Raios, James E. Reilley, David M. Ridenour, Daniel M. Rishell, Kyle W. Ritchey, David W. Robinette, Sean P. Scott Fagan, Misbah A. Shafi, Dianna N. Sharpe, Melissa S. Shipman, Phillip K. Shriver, Addison E. Slick, Paul M. Stavrakas, Scott B. Sullivan, Craig V. Trueblood, Jonathan W. Vich, Lauren M. Wharton, Kayla R. Whipp, Steven A. Whitt, Tyler L. Wile, Carolyn L. Windsor, Rachel E. Wolf, Aaron M. Zaccaria.

Grade 10 - Casey B. Bauer, Miranda N. Baugher, James C. Burgess, Jenna M. Burns, Jamar J. Campbell, Beth L. Colbert, Karen R. Copenhaver, Mary E. Cumblidge, Megan R. Dayhoff, Morgan A. Delauter, Ashley M. Dimaggio, Brittany N. Doane, Michelle N. Donnelly, Allison J. Dove, Amelia R. Doyle, Kathryn M. Durst, Patrick W. Eckard, Benjamin R. Ecker, Anissa Elmerraji, Alisha N. Fetzer, Pamela M. Few, Scott D. Fisher, Mark A. Garnand, Amber N. Gipe, Veronica M. Goins, Rebecca L. Gouff, Megan L. Hann, Ondre B. Hardy, Lindsey N. Hathaway, Travis C. Hays, Holly N. Healy, Caitlin M. Henney, Steven J. Hines, Shayla R. Hoffman, Justin R. Hovermale, Erika F. Jeter, Jeremiah J. Johnson, Carly M. Jones, Megan E. Jones, Phillip M. Jones, Jared C. Kay, Ryan A. Keller, Kaylin A. Kloos, Kendra R. Lakefield, Lauren S. Leatherman, Jessica V. Lewis, Casey R. Lowe, Jesilyn N. Mathers, Katherine A. McCormick, Laura C. McIntosh, Samantha J. McSherry, Matthew W. Miller, Thomas F. Morrisey, Erin L. Needy, Joshua L. Purdham, Jonathan C. Reid, Amanda Rios, Rebecca J. Rishell, Laura A. Rowe, Kristopher L. Ruszkiewicz, Sylvia L. Sabath, Margaret S. Schoen, Katherine A. Seifarth, Patricia L. Shirk, Andrew A. Smith, Jeffrey E. Smith, Jessie M. Smith, Leon M. Souders, Daniel P. Sprankle, Curtis P. Stanford, Rebecca A. Stouffer, Chachrist Thaiwuthinukul, Tanner M. Voltz, Benjamin T. Walzl, Patrick M. Wharton, Charles P. Willard, Edward J. Wilson, Alex D. Wine, Kathryne N. Wren, Elizabeth M. Yano, Cristina A. Young.

The Herald-Mail Articles
|
|
|