Advertisement

St. Maria Goretti High School honor roll

April 26, 2004

Third quarter



Distinguished honors


Grade 9 - Ben Alencherry, Logan Bolinger, Sarah Denning, Amanda Urski, Rhoanne Esteban, Sean Fitzgerald, Michael Goodrich, Molly Jameson, Joshua Lynch, Brian Massimilla, Sara Massimilla, David McGinley, Heather Morgan, Erin Rocco, John Streifel.

Grade 10 - Kevin Brashears, Kimberly Gilbert, Jillian Kline, Matthew Knotts, Stephen McGinley, Thomas Robertson, Paul Winslow.

Grade 11 - Lauren Barton, Anna Byers, Huma Chaudhry, Conner Gilbert, Thomas Horejs, Emily Hovermale, Lauren Ippolito, Kristen Kamas, Mary Patton, Dane Schiro, Erica Skipton, Jae Hyeon Yoo.

Grade 12 - Anna Binau, Matthew Enriquez, Dennis Hazenstab, Colleen McGarity, Kristen Rocco, Gregory Skipton, Kathryn Young.

Honors


Grade 9 - Laura Andrews, D. Ryan Beachley, Corinne Bruins, J. Alexander Campolieto, Meaghan Cashdollar, Kathleen Costello, Sarah Crum, Paul Donoghue, Karli Kegerreis, Chrystal Klein, Brendan Kotlanger, Andrew Lechowicz, Nicholas Lowe, Mark Magee, David Merritt, Erik Neville, Robert O' Berry, M. Alaina Paden, Laura Reed, Kristen Ryan, Catrina Shockey, Katherine Siler, Kate Sobus, Laurita Turner, Mecklen Van Evera, Brian Wilkinson.

Advertisement

Grade 10 - Andrew Chambers, Matthew Cotleur, Emma Draper, Julian Funk, Sean Goglin, Alex Grove, Erin Haney, Spencer Hatcher, Elise Hawkins, Ryan Lipella, Megan Martin, Jessica Meyer, Robert Nelson, Jacqueline Palmer, Ryjan Van Evera, Sara Warthen, Brent Wolf, Meghan Wright.

Grade 11 - Christy Barnes, Meghan Butler, Elizabeth Cool, Tasha Deneen, Kristin Dougher, Anthony Durski, Andrew Jameson, Stephanie Klipp, Mark Lannon, Matthew Maley, Robert (R.L.) May, Caitlin McIntyre, Mary Rebert, Carissa Seligman, Sara Short, Joseph Spierenburg, Corey Tornetta, Thao Tran, Eva Vojtasko, Andrew Weber, Frederick Whalen.

Grade 12 - Lucia Alencherry, Anthony Aziz, Andrew Beck, Jessica Bovey, Robert Brown, Daniel Campolieto, Sana Chaudhry, Jessica Chrisafis, Nicole Chukla, Erin Donoghue, Margaret Draper, Sean Gilson, Mason Herman, Bobby Jones, Katherine Kushto, Jake Padgett, George Schramm, Heston Van Evera.

The Herald-Mail Articles
|
|
|