Advertisement

Clear Spring High School honor roll

April 06, 2004

Fourth marking period


Distinguished honor roll

Grade 9 - Dustin M. Adams, Erik D. DeVault, Derek E. Flook, Molly K. Gur, Megan E. Harnish, Erica C. Hernandez, Brenna L. House, Diana M. Lawrence, Christopher S. McGee, Emily J. Myers, Stephanie L. Ochoa, Kyle D. Reese, Rebecca T. Slate, Nicholas W. Smith.

Grade 10 - Leigh A. Bearden, Tyler J. Braithwaite, Allison M. Cross, Lauran D. Dwyer, Breanne R. Forrest, Brittany L. Garner, Heather K. Hawks, Amber J. Hendershot, Sondra H. Lavigne, Jessica L. Miles, Stephanie N. Moore, Ashley L. Rector, Karen E. Rice, Kayla R. Semler, Hannah M. Smith, Jessica R. Turner, Shannon L. Yeargan.

Grade 11 - Andrea M. Alvarez, Tracee C. Haupt, Amanda K. Mason, Michael A. Shifler, David C. Thoerig.

Grade 12 - Lindsey E. Banister, Cody A. Beard, Tawnya L. Blair, Erin L. Blickenstaff, Tara E. Brown, Rebecca A. Burkett, Erin M. Detrow, Travis C. Divelbiss, Erika A. Ernst, Trisha N. Faith, Jennifer N. Fields, Crystal L. Foltz, Karen E. Gehr, Drew C. Holler, Kara B. Hose, Bryan Z. Jacobs, Amanda C. McClanathan, Jordan D. Poffenberger, Deanna K. Reed, Philip H. Saloom, Heather L. Schnebly, Virginia I. Shade, Benjamin S. Sigler, Lindsay E. Spangler, Ralph T. Stotler, Bradley D. Turner, Aaron P. Weber.

Advertisement

Honor roll

Grade 9 - Mark A. Allen, Melanie C. Alvarez, Nicholas A. Ambrose, Andrea C. Bemisderfer, Autumn M. Brown, William J. Bucklew, Amy L. Burgesser, Alisha A. Commer, Tiffany D. Cooper, Sara A. Deal, Cayla M. Donahue, Brian A. Doyle, Mary B. Dunning, Sarah A. Faith, Lindsay B. Foust, Ronald R. Glazer, Kyle R. Graybill, Donald S. Harkcom, Victoria L. Hatcher, Britney N. Hose, Julena N. Jenkins, Jena M. Jessop, James D. Keeney, Jason R. Keeney, Zoya L. Kidd, Ashley N. Kretzer, Aric G. Lippoldt, Robin N. Lucas, Katherine E. Mann, Cody L. McCarthy, Joseph R. Miller, Theresa J. Mills, Lindsay S. Mizell, Justin M. Moats, Colson P. Pickett, Christopher R. Poet, Daniel L. Reed, Stephanie A. Reynard, Seth A. Ridenour, Christina M. Robinson, Andrea L. Robison, Jessica M. Shaff, Ryan M. Shifler, Ethan A. Shives, Carley A. Snyder, Jeremiah A. Spangler, Nickolis R. Stenger, Natalie V. Stephenson, Cory A. Sylvester, Wesley S. Truax, Jillian M. Watson, Kaitlan S. Wolford, Maggie D. Wolford, Casey B. Yeakle.

Grade 10 - Cory L. Baker, Jamie L. Beckley, Andrew S. Blickenstaff, Megan L. Blickenstaff, Matthew T. Branch, Christine B. Burgesser, Ryan C. Byers, Christopher J. Canfield, Corey M. Chaney, Corey A. Clopein, Matthew K. Cool, Traci D. Cordell, Kellyann E. Courter, Christina M. Cushwa, Steven L. Divelbiss, Alan M. Downs, Ashley N. Drury, Robert B. Fales, Lindsay N. Freeman, Rebecca J. Funk, Sarah A. Gallion, Derek M. Hanes, Katrina L. Hendershot, Jaclyn R. Hornbaker, Jennifer S. Hott, William L. Huffer, Kathryn L. Jarvis, Adam F. Jenkins, Allison R. Keeney, Scott C. Keeney, Joshua A. Keyfauver, Lindsey E. Keyton, Andrey S. Kidd, Donald L. Lapole, Corey M. Lewis, Erin M. Lewis, Kristina M. Lopez, Douglas C. McAllister, Matthew R. McCauley, John L. Murray, John H. Offutt, Kathryn E. Reichard, Alex C. Reyes, Angela R. Ritchick, Megan R. Robinson, Brian R. Shifflett, Sydney J. Shrader, Katelyn M. Sigler, Terry L. Sines, Robert C. Snyder, Hannah R. Wigfield, Brittany L. Williams, Jessie G. Wolfe.

Grade 11 - Edwards T. Andrews, Melissa A. Ankeney, James A. Atkins, Robert L. Boden, David A. Bussard, Kayla M. Canfield, Amy L. Casto, Lindsey M. Chaney, Ryan T. Chaney, Brienne E. Chilcoat, Gregory A. Cole, Ashley M. Crist, Jeb S. Detrow, Sasha D. Dunn, David E. Ernst, Kelsey N. Ewanick, Laci N. Faith, Kaitlyn A. Fauber, Carrie L. Findley, Robert M. Fritz, Paul E. Golden, Teri L. Gordon, Reinhard P. Gutzat, Noelle C. Hart, Jessica A. Horst, Jennifer R. Jenkins, Tobin W. Kercheval, Kara A. Kreps, Andrew T. Lacy, Ashley R. Lockard, Ricki A. Plotner, Christina M. Robinson, Tara R. Schildtknecht, Lindsay F. Shirk, Amber D. Shirley, Danielle K. Shives, Bryce A. Sigler, Rebekah A. Sirokman, Holly B. Smoot, Melody M. Stine, Kristin D. Stuhler, Alex R. Tyler, Shaleena M. Wolf, Garrett W. Wright.

Grade 12 - Calli D. Bassett, Francis T. Byrne, Alexander E. Eberhart, Brittany E. Gruber, Garet O. Hanshew, Bethany J. Henson, Amy L. Higgins, Eric C. Hoffman, Lindsey E. Horst, Dustin K. Humm, Kristy D. Jenkins, Amanda N. Lady, Adam G. Long, Dawn M. Lucas, Andrew J. Michael, Amy E. Mills, David W. Mills, Shadae L. Paul, Jennifer L. Reynard, Courtney M. Robinson, Joshua P. Schrimsher, Ashley R. Shanholtz, Katie E. Sheffler, Sharon A. Shifflett, Jill N. Shupp, Michael C. Snyder, Sarah A. Spangler, Howard W. Spence, Harry B. Starliper, Joseph A. Strong, Timothy J. Weller, Ashley D. Yeakle, Holly J. Yost.

The Herald-Mail Articles
|
|
|