Advertisement

Boonsboro Middle School honor roll

March 30, 2004

Fourth marking period



Distinguished honor roll


Grade 6 - Lauren E. Abbott, Keegan B. Abernathy, Katie N. Brennan, Robert M. Brooks, Katrina Bushko, Macy A. Fuscsick, Adam J. Griffith, Sandra Harner, Andrew E. Hoffman, Virginia K. Lefler, Elizabeth C. Leizear, Breanne M. Lohman, Chad D. Love, Norah L. McCrossin, Anna E. Olszewski, Kaitlyn D. Reese, Laurin T. Smith, Alexandra N. Sullivan, Tyler A. Thompson.

Grade 7 - Ryan P. Barrett, Andrew S. Bitner, Kristen L. Byers, Erin Canfield, Savannah N. Connelly, Daphne E. Crosby, Scoti E. Dodson, Camille E. Heim, Jessica L. Hewett, Morgan E. Holmes, Jessica R. Manuel, Brianna G. Miller, Lauren N. Miller, Seth R. Poffenberger, Rachel K. Scorpio, Kaitlin R. Shinham, Tayler C. Wennick, Cory D. Wyand.

Grade 8 - Brennen P. Baylor, Jamie L. Bingaman, Laurel A. Brabson, Hannah L. Crosby, Michele A. Dick, Andrew R. Flora, Blaine A. Ford, Julia S. Friedrich, Katie G. Gantz, Carissa L. Grove, Laura F. Johnson, David E. Lehman, Daniel J. Nicolosi, Tiffany N. Root, Christian M. Selby, Jeremy L. Witmer.

Advertisement
Honor roll


Grade 6 - Marcus R. Allnutt, Jessica E. Barnhart, Adele S. Bowers, Amanda S. Bussard, Richard J. Casto, Madison K. Edens, Katelyn M. Eichelberger, Erin G. Eslick, Kayla M. Eury, Allison M. Flynn, Kyle D. Friend, Lindsey E. Gish, Brittany D. Greathouse, Jeremy S. Hardy, Dustin R. Harmon, Gary E. Harris, Morgan M. Hoffmaster, Matthew J. Hornsby, Christopher E. House, Rebecca A. Hull, Heather M. Johnsson, Matthew S. Jones, Olivia L. Knowles, Kristi A. Leitma, Devon V. Lonergan, Andrew A. Lowery, Chaney A. Lum, Terry L. Moats, Alyssa L. Monninger, Rachel T. Morningstar, Amber M. Morris, Brandan L. Nokes, Ryan M. Peters, Zachary T. Puglisi, Evan M. Reeves, Jacob C. Rockwell, Caitlin E. Schultheis, Amber F. Sheppard, Cortney E. Silvis, Kaylee A. Smith, Rebecca L. Smith, Taylor E. Smulsky, Stephanie M. Solomos, Jake Spence, Caytlin M. Stefanizzi, Caitlin V. Summers, Jessica R. Vanfleet, Kayla R. Walsh, Justin M. Weese, Linsay K. Wilkinson.

Grade 7 - Mark D. Angle, James D. Appel, Rebecca P. Bainbridge, Morgan E. Bove, Grant E. Brown, Brittany N. Canterbury, Rebecca R. Carroll, Adam D. Collins, Jacklyn N. Conley, Cody A. Delauney, Jaime N. Ebersole, Alicia A. Elkin, David W. Engle, Jessica M. Fisher, Trisha N. Foltz, Whitney A. Furr, Chelsea L. Grimm, Chelsea Y. Harnett, Lauren K. Hensley, Alicia M. Hooper, Anna M. Hoover, James L. Horner, Brittany N. Horton, Matthew N. Howe, Nathan J. Hubai, Kelsi A. Hyvarinen, Katie N. Irvin, Matthew K. Jardeleza, Sean H. Karraker, Courtney L. Kefauver, Jason M. Kelly, Alora M. King, Jessica D. Kinna, Eric T. Kline, Rachel A. Krumpelman, Briana M. Lee, Rachel D. Legore, Cody L. Linton, Shane D. Lowery, Philip A. Marshall, Amie R. Martin, Kelsey J. McCullough, Gabrielle M. Metz, Luke W. Michael, Jacob A. Miller, Lauren G. Miranda, Jacqueline C. Morris, Kody D. Moser, Ruthanna M. Mullendore, Mandy E. Newton, Donovan W. Olden, Chelsea L. Painter, Dustin D. Palmer, Jeremy R. Pearson, Justin W. Pfeifer, Chet A. Price, Brittany M. Ragland, Jacquelyn M. Reese, Colin T. Remsburg, Megan E. Reynolds, Blake A. Roberts, Alina M. Rossini, Edward Seabright, Deanna M. Selleck, Heather J. Shafer, Erin R. Spring, Elisabeth F. Stranathan, Joshua M. Strong, April O. Thompson, Cristina H. Tonetti, Kelsie E. Trumbull, Audrey J. Vargason, Tyler M. Walsh, Rebecca M. Walton, Kayla M. Warfield, Keith E. Welch, Katlin L. Wennick, Alec D. Wilson, Rachel E. Wollard.

Grade 8 - Sarah N. Abrecht, Tyler G. Austin, Kaci L. Baker, Kayla M. Barnes, Kendra R. Barnhart, Elijah A. Beard, Cassandra R. Benner, Brittany L. Bowman, Sarah K. Brown, Kathrine F. Brundrett, Adam T. Chambers, Elizabeth A. Cline, Jessica A. Cosgrove, Katherine N. Craytor, Regina M. Crisci, Brittany N. Deluca, Anthony R. DeMartino, Duwayne A. Demory, Devon M. Emanuelson, Harrison S. Freeman, Danyelle R. Fulks, Byanna N. Gelles, Melanie J. Green, Cody M. Grim, Katie R. Harne, Kathryn E. Haupt, Matthew D. Hoffmaster, Sara K. Holder, Michael J. Hull, Kirstin L. Humphrey, Amanda B. Jones, Bryan W. Kaetzel, Jessica N. Keyser, Kalie E. Kiebzak, Megan E. Lantz, Cierra D. Laster, Kyle E. Lefler, Aaron D. Lucas, Jacob K. Macomber, Kathleen C. Marquart, Kelly A. Martin, Gavin P. Master, Sean C. McCullough, Samuel K. McLernon, Edward B. McMurtrie, Jonathan R. Miller, Nathanael C. Miller, Kayvon M. Mirdamadi, Matthew R. Morningstar, Celeste M. Morris, Amber M. Nalley, Kathleen E. Neiman, Shivam Patel, Krissy L. Peck, Elizabeth M. Plum, Douglas S. Powell, Katie J. Reese, Kellie J. Reese, Christopher A. Riggs, Bridgette A. Ringley, Rebecca E. Rockwell, Justin S. Rose, Paul M. Ryberg, Kelly A. Schultheis, Todd N. Selleck, Chaz N. Sexton, Daniel P. Shinham, John R. Shobe, John M. Slick, Jennifer L. Smela, Amanda J. Starleper, Rachael B. Stitely, Sarah A. Strunk, April L. Vesely, Katelyn M. Webb, Brenton M. Welty, Ryan L. Wetzel, Nicole M. Williams, Dean M. Wisner, Danielle R. Wyand.

The Herald-Mail Articles
|
|
|