Advertisement

E. Russell Hicks Middle School honor roll

March 30, 2004

Fourth marking period



Distinguished honor roll


Grade 6 - Gabriel D. Berromilla, Kaitlyn E. Bosco, Kara K. Burgan, Matthew A. Clipp, Ryan A. David, Ashley Davis, George J. Ferenz, Sarah R. Hartman, Kara M. Henson, Kathleen S. Hoffman, Kelsey E. Jarvis, Lauren N. Marriner, Shawnelle D. Payne, Rebecca L. Pearl, Megan R. Sneckenberger, Benjamin D. Stone, Mekleet M. Teferi, Tyler N. Wirfs, Danielle C. Young.

Grade 7 - Katrin E. Alder, Hadia Aqeel, Adeline J. Cumpata, Shelley Grace De Leon, Elizabeth P. Fawcett, Emily N. Forrester, Yelena Guk, Anne J. Kraft, September A. Meagher, Anjoli E. Rowe, Aurielle E. Rowe, Sarah D. Wetzel.

Grade 8 - Kyle Donahue, Allison S. Grove, Danielle Higgins, Brittany N. Hyatt, Katherine N. Newton, Shoval Resnick, Christina M. Smith, David M. Stone, Mallory R. White.

Honor roll


Grade 6 - Urooj Aqeel, Cherish E. Ardinger, Blake E. Bandeff, Angeorey T. Belen, Mary K. Blandford, Lance C. Boone, Kadeem Brim, Kendra D. Clark, Courtney A. Duffey, Lodema J. Earnest, Sarah E. England, Justin M. Gandee, Alyssa N. Goren, Amber L. Green, Erin E. Haley, Jordan G. Hatfield, Allison R. Herr, Jonathan C. Hoffman, Kimberly M. Holbrook, Timothy E. Hoover, Darren W. House, Deanna N. Hudson, Kacey C. Hughes, Caitlin M. Hutzel, Jeremiah B. Johnson, Travis S. Kessell, Kara K. King, Brandi L. Koontz, Brooke N. Krocker, Ashley A. Lewis, Reginald E. Lushbaugh, Patrick J. Lynch, Sean N. Mackey, David C. Marsh, Nicholas S. Martin, Martha C. Mendez, Julie N. Miller, Sarah J. Miller, Macy E. Paul, Ashley N. Powers, Robert O. Remington, Kathryn M. Rodenburg, Andrew D. Rodgers, Stephanie L. Rossiter, Stephanie G. Schubel, Elisabeth D. Sharpe, Tyler M. Smith, Zachary B. Staley, Tori N. Stickler, Leila T. Swayne, Elise N. Sweeney, Heather L. Tapley, Megan L. Vance, Katherine M. Waybright.

Advertisement

Grade 7 - Ashley A. Abbott, Sunshine Adams, Jessica Almonte, Victoria C. Banks, Alan J. Barnett, Valerie J. Batchelor, Joseph D. Bender, Brian R. Blair, Charnica J. Bridges, Sarah E. Burgan, Katie L. Butts, Ashley E. Daiello, Daniel R. Elder, Diana Escobar, John A. Freeman, Krista L. Garner, Kayla N. Gerhold, Desiree N. Giffin, Tiffany D. Groves, Craig M. Hammond, Bang Dinh Ho Luu, Miranda L. Hoffman, Schwanna L. House, Brittany A. Iseminger, Courtney L. Jones, Stephanie N. Jones, Christine E. Kantner, Benjamin K. Kelly, Brittany L. Kesteven, Isaac E. Keys, Rachel N. Loudin, Robert T. Madison, Ashley N. Marsh, Britney A. Martin, Joseph R. Miller, Brittany Pepe, Thomas A. Port, Margot L. Rittenhouse, Darly Rodriguez, Matthew W. Rummel, Sarah L. Shawyer, Chelsea R. Showe, Michael J. Street, Mark R. Teunis, Brandy A. Thompson, Jeffrey D. Thurston, Dominick Turano, Drisneidi Villaman, Kellen A. Williams, Leanna M. Young, Kyle A. Zittle.

Grade 8 - Tiffany M. Childers, Amanda J. Feigley, Micah J. Harrington, Jesse I. Henderson, Joshua M. Henry, Holly E. Hughes, Jennifer R. Humphreys, Danica A. Jackson, Austin L. Jones, Daniel H. Jones, Rebecca E. Kennedy, Casey G. King, Jordan S. Kirby, Keera M. Knott, Bradley D. Kretzer, Mildred M. Lichtenberg, George Men, Megan M. Mitchell, Lindsay R. Oberholzer, Brittany A. Pettit, Brennen T. Przywieczerski, Bobie L. Sager, Alexander P. Sagi, Nicholas A. Stevens, Deanna G. Tabor, Jessica A. Tapley, Lindsey N. Thomas, Danica L. Trovinger, Ryan T. Turpin, Karlie A. Vann, Blake E. Wolfe, Cari Wright.

The Herald-Mail Articles
|
|
|