Advertisement

Smithsburg High School honor roll

March 30, 2004

Fourth marking period



Distinguished honor roll


Grade 9 - Matthew S. Baer, Atlee T. Baker, Kandice E. Brown, Brittany R. Clevenger, Robert E. Daniel, Shanta' M. Deal, Allison J. Dove, Alicia A. Grier, Jeremy R. Harbaugh, Aaron C. Householder, Laura S. Huaman, Megan E. Jones, Saffiya Z. Latif, Jonathan K. Livers, Katherine A. McCormick, Jennifer A. Nalley, Cassandra R. Petty, Umar A. Qadri, Kristopher L. Ruszkiewicz, Matthew L. Shriver, Thomas W. Smith, Brandon E. Stotler, Thomas S. Vogel, Marc F. Weller.

Grade 10 - Kyle W. Anderson, Kimberly N. Bachtell, Joseph R. Baer, Kasie M. Beaver, Andrew R. Bohan, Kenzie J. Bowen, Amanda J. Boyer, George J. Brnilovich, Matthew J. Brucksch, Garrett M. Delaney, Shannon M. Fowkes, Austin T. Gates, Katherine A. Hill, Kelli L. Hill, Joshua A. Humelsine, Kathryn R. Jones, William R. Kerns, Michael G. Marfut, Ryan M. Marx, Usama A. Qadri, Joseph T. Richell, Felicia M. Smith, Jessica N. Smith, Laura J. Sudec, Michael B Surgeon, Lester E. Trovinger, Kayla M. Webb, Bethany C. Young.

Advertisement

Grade 11 - Joshua A. Babcock, Katherine H. Brady, Jonathan M. Calogero, Stef J. Carson, Jason W. Cross, Brian M. Donley, Emily M. Favret, Lucas C. Newman, Bryan A. Senz, Molly E. Smith, Melinda R. Swain, Joshua P. Whitt.

Grade 12 - Lauren A. Bird, Juliana P. Brucksch, Devin E. Burns, Andrew D. Crawford, Ryan M. Dudley, Julie J. Ellis, Kelly R. Hines, Jonathan T. Hose, Zachary T. Kaufmann, Tara N. Knable, Lauren R. Layman, Adrianne N. Lego, Ricky W. Lewis, Laura K. Lindsay, Leann M. Mayan, Brittany E. Meadows, Shafer W. Minnick, Bernadetta Puszkiewicz, Wayne M. Rumbaugh, Emily D. Russo, Shalena M. Saccone, Samantha A. Schweinhart, Lindsay T. Serig, Sara J. Shafi, Calli M. Shank, Sarah B. Shinham, Christopher J. Showe, Garrett W. Snyder, Emily M. Sprankle, Matthew C. Sullivan, Elizabeth A. Surgeon, Nicole L. Walker, Katharine L. Williams, Natawna B. Wolford, Jessica M. Yu.

Honor roll


Grade 9 - Alisha A. Anderson, Jennifer R. Angle, Casey B. Bauer, Matthew A. Bobbitt, Karis D. Burgan, James C. Burgess, Jenna M. Burns, Joseph M. Cacciola, Beth L. Colbert, Erika M. Cooper, Karen R. Copenhaver, Mary E. Cumblidge, Christopher W. Davis, Megan R. Dayhoff, Jessica R. Delauter, Morgan A. Delauter, Brittany N. Doane, Amelia R. Doyle, Tessa L. Doyle, Joshua K. Dunkle, Benjamin R. Ecker, Anissa Elmerraji, Nathan A. Gift, Jennifer L. Gladhill, Rebecca L. Gouff, Zachary M. Grossman, Megan L. Hann, Kimberly A. Happel, Chad M. Harner, Jayna R. Harshman, Lindsey N. Hathaway, Sean M. Henson, Jeremy A. Hulse, Geoffrey S. Hurry, Erika F. Jeter, Jeremiah J. Johnson, Carly M. Jones, Phillip M. Jones, Cara M. Jordan, Ryan A. Keller, Kayla E. Knable, Cameron E. Leach, Lauren S. Leatherman, Deanna M. Mackey, Stephen T. Malick, Jesilyn N. Mathers, Laura C. McIntosh, Ryan C. McMullen, Erika C. Mong, Erin N. Mozingo, Richard E. Nagel, Erin L. Needy, Andrew J. Popper, Stephanie A. Reed, Jonathan C. Reid, Katie E. Renard, Rebecca J. Rishell, Safiya A. Roberts, Laura A. Rowe, Caroline Schultz, Molly R. Schweinhart, Heather E. Scott Fagan, Katherine A. Seifarth, Brooke D. Shilling, Andrew A. Smith, Jessie M. Smith, Leon M. Souders, Amanda E. Startzman, Jessica A. Summerville, Chachrist Thaiwuthinukul, Adrienne M. Tracey, Justin C. Verdier, Benjamin T. Walzl, Patrick M. Wharton, Alex D. Wine, Kathryne N. Wren, Christina A. Young.

Grade 10 - Nathan A. Ambrose, Bethany M. Amos, Lyndsay D. Bates, Erin K. Bergstrom, Joseph C. Biser, Robert C. Bolyard, Christopher Brown, Courtney S. Brown, Emily J. Burger, Reilly K. Burrus, Tara K. Bywaters, Nikolas A. Campbell, Noel A. Carvajal, Brian A. Churnesky, Amber M. Colbert, Brittany E. Collins, Nicholas R. Connelly, Allyson M. Cool, Misty A. Dahl, Britany A. Damuth, Christopher De Jesus, Dana M. Diehl, Hannah G. Donnelly, Corey A. Dunahugh, Branden R. Elliott, Robert L. Flook, Zachary W. Gamerman, Connor J. Hall, Robert M. Hall, Tiffney E. Haupt, Kyler M. Heiston, Dennis S. Herbert, Richard C. Hoban, Eric J. Hutchison, Mark V. Jardina, Teonna D. Jewell, Ashley N. Johnson, Lauran E. Kendall, Garrett C. Kieffer, Brandy M. Kinna, Jordan E. Kline, Ashley V. Lane, Matthew S. Leeney, Kayla M. Martin, Irina C. Meid, Robert A. Mills, Vincent A. Mills, Jeremy J. Minnick, Ashley R. Mitchell, Kayla R. Mong, Dennis W. Mummert, Derek A. Orndorff, Emily A. Orsini, Erwin Pagan, Stacie N. Plummer, Molly A. Powell, Matthew J. Rhodes, Jeremy L. Rupert, Bradley A. Schaeffer, Kristi L. Schellenberg, Lauren R. Seward, Brandon D. Sheaffer, Tyler Shetter, Aaron P. Shorb, Jesse W. Smith, Melissa K. Springer, Josiah T. Storer, Nicole L. Stottlemyer, Darrell J. Talbert, Justin D. Thompson, Corissa J. Walker, Erin E. Weatherly, Andrew R. Whipp, Katie E. Yellott, Brittany A. Young.

The Herald-Mail Articles
|
|
|