Advertisement

Williamsport High School honor roll

February 24, 2004

Third marking period

Distinguished honor roll

Grade 9 - Jordan Atha, Amber Buechling, Cora Domsky, Rachel Doub, Devin Gaither, Amanda Gower, Holly Kays, Amy Matonak, Lake McDonald, Amanda Moats, Kayla Peterson, Chad Poffenberger, Jenny Swecker, Chloe Whiteaker, Laura Young.

Grade 10 - Eli Baker, Kelly Barnhart, Ashley Beattie, Jared Brown, Jason Brown, Laura Forsythe, Michael Fredlock, Lindsey Hayes, Benjamin Martin, Jeanette Morris, Steven Nunnally, Ciara Parker, Miles Stewart, Sarah Tritsch, Natalya Zanko.

Grade 11 - Alan Artz, Erin Matonak, Amanda Myers, Anthony Nalley, Samantha Schulman, Erin Shoop.

Grade 12 - Abigail Andrews, Andrea Bowen, Patrick Bowers, Christina Braswell, Aaron Buchman, Jessica Clingan, Benjamin Jordan, Stephanie McCauley, William Roney, Michael Seeders, Kenneth Singhas, Sarah Stevens, Holly Stotelmyer.

Advertisement

Honor roll

Grade 9 - Christina Akers, Justin Artz, Brendan Benisek, Jessica Bennett, Amanda Berry, Brandon Biser, Ericka Blanchard, Nicholas Bodnar, Rebecca Bowen, Mareesha Brown, Kyle Butler, Adam Campbell, Lauren Clark, Michael Clipp, Rebekah Coleman, Emily Cook, Ashley Davis, Alisa Dawson, Elizabeth Decker, Danielle Donovan, Allison Everly, David Flury, Christine Foster, Amelia Freeman, Calla Giles, Veronica Gogin, Holly Hilliard, Brittany Horn, Danielle Hose, Charity Jackson, Jesse Jackson, Samuel Leiter, Timothy McCartney, Cade McCarty, Amanda McHenry, Leah Mellott, Christa Miner, Adria Moyer, Christopher Owen, Andrew Reese, Tara Robertson, Samantha Row, Valerie Russo, Kara Scovitch, Robin Shafer, Sara Shoemaker, Justin Sigler, Emily Spickler, Carlton Spriggs, Hanna Stone, Matthew Weber, Kayla Willis, Meaghan Willis, Samantha Young, Andrey Zanko.

Grade 10 - Lindsay Anderson, Christopher Banas, Kristin Berry, Jack Bowen, Lindsey Britner, Slava Brodov, Philip Brown, Justin Bussard, Amanda Carlos, Lauren Cole, Emily Crilly, Philip Deavers, Kiana Denlinger, Lea Drury, Alisha Eberhart, Jabari Emanuel, Carla Gonzalez, Morgan Hardy, Trisha Hare, Tiffany Heyer, Logan Hintze, Stacy Ingraham, Collin Jackson, Lacie Johnson, Chelsea Jones, John Krahling, Caitlin Kuczynski, Abigail Loewenheim, Daniel Long, Timothy Lowery, Shane Malcolm, Emily Malott, Jessica Malott, Katelynn McGinley, Lindsay Miles, Kendal Moss, Scott Mummert, David Nase, Matthew Oliver, Michael Orndoff, Christopher Palmer, Allyson Parks, Ashley Plume, Theresa Ruland, Michael Schubel, Emilee Shrader, Jason Siverling, Jade Stone, Matthew Toone, Brittani Watkins, Christopher Watkins, Meghann Weaver, Anna Weir, Heather Wilhide.

Grade 11 - Ryan Akers, Summer Anderson, Dylan Bender, Summer Boggs, Kellyn Cole, Emily Conrad, Megan Deener, Eduordo Elorriaga, Rachael Garlitz, Sarah Green, Kati Harp, Kathleen Harris, Amber Hiser, Joni Houser, Shane Hutzel, Kimberly Koons, Elizabeth League, Kyle Lewis, Jennifer Martz, Jeffrey McCauley, Michael McGill, Monica McKee, Andrew Mellott, Andrew Miller, Maggie Miller, Chrissy Minnick, Erin Moyer, Ronald Mumma, Andrew Nalley, Nguyet Nguyen, Paige Payne, Laura Scuffins, Seth Shrader, Summer Sines, Matthew C. Smith, Holly Souders, Patrick Speaker, Eric Spielman, Amber Tabler, Brooke Taylor, Brandy Vandemark, Phillip Vo, David Warrenfeltz, Caitlin Witman.

Grade 12 - Curtis Babbie, Amy Bikle, Kayla Bodnar, Ryan Bowers, Antonio Buffolino, Jeffrey Chilcoat, Elizabeth Coleman, Lori Beth Corder, Christopher Cornwell, Bonnie Creveling, Corey Cunningham, Rachel Dill, Clare Doherty, Caitlin Flagg, Michael Gower, Staci Grabill, Tiffany Grove, Corey Hamby, Lauren Hammann, Sarah Hardin, Krystle Heinbaugh, Brittany Higgins, Ashleigh Hobby, Joanna Hose, John Hose, Tonya Kirby, Leanne Lash, Kelly Leigh, Michael Marshall, Whitney Mellott, Brittney Miles, Jamie Miles, Allison Moberly, Susan Mulligan, Michelle Mummert, Ryan Myers, Kathleen O'Brien, Rosanne Oder, Lindsey Plotner, Branda Reynolds, Kelly Richards, C. Leo Schill, Jacqueline Smith, Matthew A. Smith, Tiffany Smith, Douglas Snodderly, Julia Sutch, Christopher Swecker, Brandi Thomas, April Tritsch, Rhet Troxell, Chera Vandruff, Matthew Wallace, Joshua Welch, Erin Wolford, Danielle Yost, Yelena Zanko.

The Herald-Mail Articles
|
|
|