Advertisement

Broadfording Christian honor roll

February 24, 2004

Second marking period

Distinguished honors

Grade 1 - Christopher Baker, Matthew Cradduck, Andrew D'Allura, Austin Dominguez, Austin Fogle, Christopher Fogle, Andrew Grimm, Dylan Hart, Grant Jamison, Corryno Jones, Jeremy Lum, Tiffany Midkiff, Dalton Morgan, Breanna Nuckols, Paul Patalinghug, Henry Silbert, Heather Wall, Hayley Widmyer.

Grade 2 - Chris Connolly, Tiago DeSouza, Isabel Divinagracia, Katelyn Ebersole, Steven Glaspell, Haley Gray, Sara Hart, Brandon Haupt, Ryan Karroll, Brandon Kline, Aaron Litten, Owen Marx, Jonathan Mehalko, Kirsten Moher, Zachary Morrell, Bethany Myers, Lexie Poffenberger, Devon Wall, Nicole Wells, Kierra White.

Grade 3 -Laikyn Cook, Gabriel Cortes, Monica Divinagracia, Aspen Flook, Justin Haldeman, Joshua Hurd, Kyle Martin, Tyler Peterson, Nathan Smith, Taylor Stutsman, Ben Usher, Evan Usher.

Advertisement

Grade 4 - Ashley Burkett, Timothy Campagna, Katrina Connolly, Curtis Croson, Matthew D'Allura, Michael Evans, Anne Hunt, Christina Midkiff, Seth Ritter, Beverly Wells, Zachary Wolfe.

Grade 5 - Tyler Brown, Andrea Cortes, Andre DeSouza, Ryan Dominquez, Ryan Haldeman, Kristin Hixon, Johnny Karroll, Amanda Kline, Sarah Lum, Catherine Marx, Taylor Quinn, Matthew South, Chelsea Stutsman, Philip Wall, Randy Wright, Andrew Wyand.

Grade 6 - Alex Kuhn, Gabe Hirsch, Sarah Hovermale, Hannah Young.

Grades 7-12 - Emily Ahalt, Kyle Brown, Jessie Fath, Danae Hart, Zachary Hirsch, Brandon Royce, Jenna Smith, Emily Stransky, Jason Usher, Cindel Young.

Honors

Grade 1 - Zachary Campagna, Samantha King, Alexis Miller.

Grade 2 - Dale Knable, Brandon Lerch, Isaac Massey, Tyler Wyand.

Grade 3 - Adrienne Eckstine, Douglas Farris, Carly Hill, Blake Mowen, Joshua Mumma.

Grade 4 - Tia Kindle.

Grade 5 - Megan Glaspell, Kristen Grimm, Ariana Litten, Caleb Myers, Xavier Porteus.

Grade 6 - McKenna Calvin, Emily Mowen, Emma Stahl.

Grades 7-12 - Emily Cradduck, Rachel Cradduck, Tyler Duffey, Steven Economos, Phillip Fox, Andy Knox, John Lytle, Ethan Reynolds, Keith Snyder, Shannon Stutsman, Chris Usher.

Deportment honors

Grade 1 - Michael Kelbaugh, Natalie Kelley, Joshua Nicholl.

Grade 2 - Joshua Kelly, Jaron King, Megan Pryor, Ryan Young.

Grade 4 - Matthew Harbaugh, Haley Porteus, Colin Stahl, Priscilla Wall.

Grade 5 - Cameron Crutchfield, Donnie Fritz, Matthew Suddith, Allison Wolf.

Grade 6 - Christine Bachtell, Victoria Bachtell, Joshawa Emory, Corey Jamison, Zachary Kegley, Brian Kindle, Stephanie Larrick, Justin Scalf, Jordan Smith, Rebekah Stutsman, Michelle Wells, Sara Jo Wright.

Grades 7-12 - Desire Alexander, Jordan Anthony, Jonathan Bishop, Amanda Boyer, Morgan Brown, Zac Brown, Melissa Campagna, Sean Cook, Justin Cradduck, Ariel Dempsey, Ariel Eckstine, Lynn Economos, Amber Grimm, Kevin Haldeman, Courtney Hill, Michelle Horst, Joseph Hurd, Lindsay Karroll, Leana Kelly, Jackie Line, Sierra Litten, Stephanie Midkiff, Jessica Mills, Brittney Page, Kathleen Prather, Jeremy Shank, Isaac Shelton, Jason Smith, Brian Snyder, Jessica Spielman, Mike Stahl, Clayton Stoner, Sarah Taft, Maegan Taylor, Nicholas Wagner, Mikkel Wallech, Sarah Wedl, Joshua Wright, Jacob Wyand, Evan Young, Kayla Young.

The Herald-Mail Articles
|
|
|