Advertisement

Northern Middle School honor roll

February 10, 2004

Third marking period



Distinguished honor roll


Grade 6 - Zachary Abeles, Ellen Barr, Christine Brugh, David Burkey, Madalina Ciobanita, Mallory Crossland, Lewis Dillard, Suzanne Dunn, Michelle Ferreira, Zachary Gilbert, Meghan Harbaugh, Alexander Henry, Carlie Heverley, Timothy Higgins, Lindsay Irving, Chelsea Kaylor, Elizabeth Kramer, Bailey Mandeville, Marlee Nelson, Hannah Robinson, Max Robison, Tyler Sterling, Kimberly Vautrin, Loraine Viar.

Grade 7 - Michael Barnhart, Jordan Barr, Christopher Bradford, Eric Cheng, Alyssa Collier, Jeremiah Cress, Sydney Gilbert, Geoffrey Huntoon, Lawrence Kugler, Star-Lena Quintana, Lauren Ryder, Sana Siddiqui, Elizabeth Wolfkill.

Grade 8 - Leah Beachley, Hannah Boward, Gwen Demosky, Sanford Edwards, Rachel Greenberg, Jelena Jokic, Gilliam Kramer, Christina Oliver, Jessica Shuff, Victoria Strickland, Kaitlin Zimmer.

Honor roll


Grade 6 - Destanie Agee, David Albin, Marcus Allen, Thomas Allen, Jasmine Armstrong, Kyle Baker, Andrew Barnhart, Laura Bell, Courtney Boschert, Tyler Burris, Frances Caroscio, Ray Carvajal, Devin Cornish, Billy Davis, Alyssa DeLeon, Marishon Delumeau, Kristen Dick, Seth Eckert, Andrew Farnen, Timothy Fazenbaker, Tyler Fisher, Joanna Gardner, Farrah Garnard, Megan Grunberg, Allison Harrell, Gregory Harrison, Christian Hatcher, Bryan Hetzer, Kiara Holman, Kyle Hope, Anirudh Jonnalagadda, Brittany Jordan, Matthew Kauffman, Katie Kerns, Kaytlyn King, Travis Kline, Lauren Koenig, Andrew Krehbiel, Adam Lamay, Jiemeshia Lockley, Ashley Martinez, Sarah McCullough, Ashley McGraw, Kelton Miller, Matthew Miller, Molly Mittel, Olivia Montgomery, Kelsey Moore, Kenneth Nedimyer, Soha Qadir, Wyatt Reeder, Taylor Robinson, Heather Rudisill, Marie Russell, Ricardo Scheller, Ashley Scroggins, Ragan Shaw, Renee Shaw, Darcy Shull, Ashlee Slick, Conner Spessard, Jamen Srun, Dana Stout, Joshua Stratton, Molly Tantillo, Jordan Tracy, Benjamin Unger, Abigail Urner, Chealsy Vidas, Anna Wade, Sunni Wilson, Alexander Wolters, Fallon Yeager, Brittni Young.

Advertisement

Grade 7 - Timothy Abeles, Rachel Amalfitano, Sean Austin, Anthony Barnett, Robert Barnhart, Mariel Beachley, Rebekah Beard, Maria Bergan, Ashley Binau, Thomas Bowers, Autumn Breeden, Juliana Broussard, Danielle Brunner, Kirstie Bryan, Elizabeth Burdick, Jacob Burger, Brooke Burnett, Julie Calandrelle, Brooke Cordell, Marlynn Delumeau, Patrick Demosky, Ryan Devore, Breen Dietrich, Jeremiah Edwards, Tyler Ernde, Justine Frace, Terrance Francis, Rebecca Green, Destinty Grimm, Charles Grumbine, Kiara Harne, James Harp, Joel Henry, Avarice Holman, Jared Hoover, Matthew Johnston, Alicia King, Andrew Lake, Lauren Martin, Carl Ober, Lorna Rajahpillay, Ashley Rea, Kayla Richards, Allen Sandberg, Sarah Sebrosky, Taryn Shank, Jeffrey Smith, Stephanie Smith, Lenore Wiebel, Nicholas Yaraghi, Rachel Yesacavage, Beth Zimmerman.

Grade 8 - Emma Balint, Hannah Barton, Susana Brown, Patricia Byers, Melissa Carvajal, Erin Criswell, Anna Cueto, Tyler Fairley, Josefa Febus, Zaykia Fowler, Kamera Gordon, Amber Gorsuch, Meagan Graff, Shuntia Hamilton, Katelyn Hardcastle, Nathan Harden, Brandy Hechler, Alicia Henderson, Kyle Hoffman, Brandon Hutzell, Janeesha Jackson, Carrie Johnson, Melisha Jones, Justin Kauffman, Alexander Knepper, Sean Kross, Sherrell Lake, Colin Lodter, Minta Lovell, Ned Lucas, Annette Marinelli, Roger Mayo, Maura McCormack, Morgan McLeod, Hope McMurtrie, AnneMarie McPherson, Lauren Metz, Audrey Mills, Anastasia Mitropoulos, Stephanie Mock, Amelia Plank, Paul Rea, Lauren Sandberg, Himanshu Saxena, Gretchen Schoeck, Otto Schoeck, Mary Schultz, Dean Sefsic, Margaret Shorb, Alan Sines, Ethan Unruh, Alan Walker, Robert Walker, Paul Widmeyer, Drew Williams, Claire Wills, Gabriella Yacyk, Adam Yost, Devan Zeger, Sabrina Zeger.

The Herald-Mail Articles
|
|
|